1947 yılından bu yana Türkiye’nin en önde gelen çorap üreticisi olan Penti, 2015 yılına düzenlediği sosyal medya kampanyası ile veda ediyor.

Penti yıl sonu Instagram yarışması

Her zaman düzenlediği kampanyalar ile müşterilerine kazandırmayı hedefleyen Penti’nin 26 Aralık 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasındaki yeni kampanyasına katılmak çok basit.

Kampanyaya dahil olabilmek için ilk olarak Penti’nin kampanyayı düzenlemiş olduğu Penti Instagram adresini (https://www.instagram.com/penti) takip etmeniz gerekiyor.

Ardından Penti’nin Instagram adresinden kampanyaya ilişkin yapmış olduğu https://www.instagram.com/p/_wlmWjSHLH/?taken-by=penti iletisini kişisel hesaplarınızda yeniden paylaşmanız gerekiyor. Paylaşırken de iletide bulunan fotoğrafın üzerine 3 farklı arkadaşınızın Instagram hesabını etiketlemeniz durumunda Penti’nin sürpriz hediye çekilişine katılmaya hak kazanacaksınız.

Hediye kazanacak olan talihliler kampanya iletisini paylaşan Instagram kullanıcıları ve paylaşımı etiketleyen kullanıcılar arasından Penti jürisinin yapacağı seçime göre belirlenecek.

Kazanan Penti takipçileri kampanyanın sonra ermesinin ardından en kısa sürede Penti Instagram sayfasından yapılacak. Ardından kazananlara Penti tarafından Instagram sayfasından iletişim bilgileri sorulacak. BU mesaja 5 gün içerisinde cevap vermeyen katılımcılar hediye hakkını kaybedecekler.
Herkes farklı hesaplardan kampanyaya dahil olsa dahi sadece 1 kez hediye kazanabilir.

KAMPANYA LİNKİ:

https://www.instagram.com/p/_wlmWjSHLH/?taken-by=penti

KAMPANYA TARİHLERİ:
26 Aralık 2015 ile 31 Aralık 2015 tarihleri arasında.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir