Nescafé Gold #KokusundaDavetVar Yarışması

Nescafé Gold #KokusundaDavetVar Yarışması

Nescafe Gold, kahve tutkunları için çok özel bir yarışma düzenledi. Eğer senin için Nescafe Gold‘un eşsiz kokusu çok ayrı bir anlam ifade ediyorsa, aldığın her yudum seni başka diyarlara götürüyorsa bu yarışma tam sana göre…

Nescafé Gold #KokusundaDavetVar yarışması

100 adet Nescafe Gold MyCafe Kahve Makinesi‘nden birisine sahip olma fırsatını yakalamak için tek yapman gereken 14 Aralık 2015 saat 00:01 ile 4 Ocak 2016 23:59 tarihleri arasında yarışmaya katılmak ve sorulan soruya en yaratıcı şekilde cevaplamak!
 
Yapmanız gerekenler çok basit! İlk olarak Nescafe Gold’un resmi Facebook sayfası (www.facebook.com/Nescafe.TR) üzerinden yapılan mini yarışmaya katılıyorsunuz ve “NESCAFÉ Gold kokusunu alınca ben..” cümlesini en yaratıcı ve ilgi çekici cevabınız ile tamamlıyorsunuz.

Katılan yarışmacıların verdiği cevaplar Nescafe Özel yarışma jürisi tarafından değerlendirilecek ve 100 kişi Nescafé MyCafé Kahve Makinası sahibi olacak. Jürinin yaptığı değerlendirme sonucunda kazanan talihlilerin isimleri 8 Ocak 2016 tarihinde www.facebook.com/Nescafe.TR sayfasından açıklanacak. İsmi açıklanan yarışmacıların adres ve iletişim bilgilerini Nescafe Türkiye’nin Facebook adresine direkt mesaj yoluyla ulaştırmaları gerekiyor. 

İletişim bilgilerinin eksik veya hatalı verilmesinden dolayı hediye gönderiminde doğacak sıkıntılar kullanıcının sorumluluğundadır.

Unutmayın yarışmaya katılmak ücretsizdir ve Türkiye dışında yaşayanlar ile 18 yaşından küçükler katılamaz. Katılsalar dahi kazanmaları durumunda hediyede hak iddia edemezler.

KAMPANYA LİNKİ:
https://apps.facebook.com/nescafe-gold/

KAMPANYA TARİHİ:
14 Aralık 2015 saat 00:01 ile 4 Ocak 2016 23:59 tarihleri arasında  

Etiketler: ,

Yorum Yaz