Türkiye’de su dendiğinde akla gelen ilk markalardan olan Erikli Su, müşterilerine 1 adet  Mercedes ve 50 çifte de Bursa Uludağ tatili kazandırıyor. Haydi durma sen de çekilişe katıl bu mükemmel hediyeleri kazanma fırsatına sahip ol.

9 Kasım 2015 saat: 00:01 ile 31 Ocak 2016 saat: 23:59 tarihleri arasındaki bu kampanyaya katılmak için Türkiye genelindeki Erikli satış noktalarından alacağınız 19 litre ve 5 litrelik suların kapaklarından çıkan şifreleri SMS veya internet sitesi üzerinden kaydettirmeniz yeterli. 19 litrelik kapaklardan çıkan şifre ile 4 çekiliş hakkı; 5 litrelik kapaklardaki şifreler ise 1 çekiliş hakkı kazandırıyor.

Şifreleri SMS ile göndermek istiyorsan, kapaklardaki şifreyi; ad-soyad ve adres bilgilerinizi aralarında birer boşluk bırakarak 5899’a SMS göndermeniz gerekiyor.
Ya da kapaklardaki şifreyi https://www.erikli.com.tr/ internet adresinde sizden istenen bilgilerle eksiksiz olarak doldurup çekiliş haklarınızı elde edebilirsiniz.

Kampanyaya başvuruların tamamlanmasının ardından 4 Şubat 2016 günü saat 12:00’da TSM Danışmanlık Organizasyon ve Pazarlama A.Ş. (Zemin Kat) Levazım Mah. Korukent Sitesi D Blok Levent-Beşiktaş / İstanbul adresinde halka açık olarak gerçekleştirilecek çekiliş ile ödüllerin sahipleri belli olacak.

Yapılacak olan çekilişte 1 talihli Erikli müşterisi 2015 Model Mercedes GLA200 Otomobil ve 50 talihli çift ise Bursa Uludağ Tatili kazanacak.

Kampanyaya kaydettiğiniz kapakları sakın atmayın. Eğer hediye kazanırsanız bu kapakları ibraz etmek zorundasınız.

Büyük ödüllerin yanı sıra SMS veya internet aracılığıyla kaydetmiş olduğun her 3 şifre için 19 litrelik Erikli Su alışverişlerinde geçerli 1 TL indirim hakkı kazanıyorsunuz.

KAMPANYA LİNKİ
http://erikli.zuma.com.tr/

KAMPANYA TARİHİ:
9 Kasım 2015 saat: 00:01 ile 31 Ocak 2016 saat: 23:59 tarihleri arasında

1 Yorum

  1. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir