Bosch Ev Aletleri’nden ‘Yeni Yılın Kutlu Olsun Doğa’ Kampanyası

Bosch Ev Aletleri’nden ‘Yeni Yılın Kutlu Olsun Doğa’ Kampanyası

Bosch Ev Aletleri, doğaya çok büyük bir katkı sağlayacak bir çevre kampanyası düzenledi.
Çevreyi, doğayı, dünyayı, kısacası yaşamayı seven herkes Bosch‘un yeni yıl kampanyasına katılarak doğaya bir fidan kazandırabilir.

15 Aralık 2015 saat 00:01 ile 31 Aralık 2015 saat 23:59 tarihleri arasında aktif olan kampanyaya katılmak için ilk adım olarak http://www.yeniyilinkutluolsundoga.com adresindeki siteye girmeniz gerekiyor.

Bosch Ev Aletleri’nden ‘Yeni Yılın Kutlu Olsun Doğa’ Kampanyası

Ardından anlaşılır bir şekilde tasarlanmış site üzerinde göreceğiniz ve Facebook sayfanızdaki profil fotoğrafınızı, kapak resminizi değiştirebilmeniz için size bazı görseller önerilecek. O görseller arasından en beğendiklerinizi seçerek bir sonraki aşamaya geçebilirsiniz. Profil ve kapak fotoğrafını değiştirdikten sonra bir de Facebook profilinizden bir video paylaşmanız gerekiyor. Sitede mevcut bulunan yeni yıl videolarından en beğendiğinizi seçebilirsiniz.

Tüm bu işlemlerin ardından karşınıza bir katılım formu çıkacak… O formdaki bilgileri eksiksiz bir şekilde doldurduktan sonra artık siz de doğaya bir fidan dikme fırsatına erişmiş oluyorsunuz.

Yukarıda belirtilen işlemleri yapan ilk 5 bin kişi adına TEMA Vakfı bir fidan dikecek. TEMA tarafından sizin adınıza dikilen ağaçların sertifikaları belirtmiş olduğunuz adrese kargolanacak. Ayrıca fidan ödülünü kazanan talihlilerin ismi Bosch Home Türkiye Facebook Sayfası’ndan ve www.yeniyilinkutluolsundoga.com web sitesinden açıklanacak. Böylece doğaya yapmış olduğunuz bu çok değerli katkıdan herkesin haberi olacak.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.yeniyilinkutluolsundoga.com

KAMPANYA TARİHLERİ:

15 Aralık 2015 saat 00:01 ile 31 Aralık 2015 saat 23:59 tarihleri arasında

Etiketler:

Yorum Yaz