Avea tüm müşterilerini 4.5G teknolojisine hazırlıyor. 4.5G uyumlu bir cihazı olan tüm Avea‘lılar yeni 4.5G SIM Kart Kampanyası ile artık sim kartlarını ücretsiz değiştirebilecek. 31 Ocak 2016 tarihine kadar sim kartlarını 4.5G uyumlu sim kartlarıyla değiştirirken de 30 gün geçerli 1 GB’lık hediye internet paketine sahibi olacaklar.

1 Nisan 2016’da faaliyete geçecek olan 4.5G teknolojisi öncesi Avea‘nın bu muhteşem fırsatını kaçırmak istemiyorsanız, tek yapmanız gereken size en yakın Türk Telekom Grup Mağazalarından birisine uğramak.

Mağazaya giderek hattını ücretsiz olarak yenisiyle değiştiren Avea‘lılar, 1 GB‘lık hediye internet paketinden faydalanmak için 4.5G SIM yazarak 5555’e kısa mesaj gönderiyorlar. Ardından kendilerine gelen bilgilendirme mesajından sonra 30 gün geçerli 1 GB hediye internet paketi hatlarına yükleniyor.

1GB hediye internet paketini kazanabilmek, son 30 gün içerisinde numarasını taşıyarak veya yeni Avea hattı satın almış olan müşteriler yararlanamıyor.

Kampanyaya dahil olduktan sonra hatlarını iptal eden veya hattın iptal edilmesine sebebiyet verenler ile numarasını başka bir operatöre taşıyan müşteriler 1 GB’lık hediye internet paketlerinde kalan kullanımları için hak iddia edemeyeceklerdir.

Avea’da 1 GB hediye internet paketi kapsamı dışında kalan tarifeler ise şunlar:

Faturasız: Faturasız Ofis, Bayi, Katlayan, Standart ve Bireysel Faturasız Jet tarifeleri ile
Faturalı: Kontrolü SEÇ 250, Kontrolü SEÇ 500, Kontrolü SEÇ Maksi, Kontrollü Esnaf 300, Kontrollü Esnaf 600, Kontrollü Esnaf 1200, Kontrollü Esnaf 2400, Kontrollü Esnaf 5000, Kontrollü Süper Esnaf, Kontrollü Esnaf Dostu 3000, Kontrollü Esnaf Dostu 5000, Ortak Tarife, Faturalı Data tarifeleri.

KAMPANYA LİNKİ:
http://www.avea.com.tr/web/Kampanyalar/45GsimKartKampanyasi

KAMPANYA TARİHLERİ:
31 Ocak 2016 tarihine kadar

2 yorum

  1. Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

  2. İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir