Heyy! Sosyal medya insanları Vivident sizi İnstagram’a davet ediyor.

Vivident’in #ÇiğneVeGülümse kampanyası ile İnstagram hesabında en güzel fotoğrafı paylaşan 25 kişiyi dünyanın en değerli hediyesi yani Vivident hediye kutusu ile ödüllendiriyor.

Yıllardır müşterilerine gün boyu ne yerlerse yesinler, ne içerlerse içsinler, her zaman ferah ve temiz bir nefes vaat eden Vivident bu reklam sloganını sosyal medya kampanyasına dönüştürdü.

İnstagram‘da Vivident’in sayfasını takip eden tüm Vivident tutkunları #ÇiğneVeGülümse hashtagı ile bu slogana uygun fotoğrafı 25 Kasım 2015 – 4 Aralık 2015 tarihleri arasında paylaşıyorlar.

4 Kasım 2015 günü saat 23:59’a kadar olan paylaşımlar içerisinden Vivident Türkiye ve Smartis Interactive Jürisi tarafından seçilecek olan 25 fotoğrafın sahibi dev bir Vivident Hediye Kutusu ile ödüllendirilecek.

Kampanyadan ödül kazanabilmek için öncelikle Vivident Türkiye İnstagram sayfasını takip etmek durumunda. Yapılan paylaşımların ardından 7 Aralık 2015 günü açıklanan 25 kişilik kazanan listesinde ismi olanlar ad, soyad, adres ve cep telefonu bilgilerini 15 Aralık 2015 tarihine kadar İnstagram üzerinden özel mesaj yoluyla iletmeleri gerekiyor.

Bu tarihe kadar bilgilerini iletmeyenler kazansalar dahi ödülleri gönderilmeyecek.
Juri yaptığı değerlendirme sonrasında kazananlar, 7 Aralık 2015 tarihinde Vivident Türkiye’nin Instagram sayfasından (https://www.instagram.com/vividenttr/) duyurulacaktır.
Vivident’in #ÇiğneVeGülümse Kampanyası


Kampanyaya 25 Kasım 2015 – 4 Aralık 2015 tarihleri arasında katılım yapabilirsiniz.

https://goo.gl/oTySjt

1 Yorum

  1. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir