İnternetten alışverişin eğlenceli adreslerinden Markafoni’den ziyaretçilerine yılsonu sürprizi…

Markafoni “MINI Bir Sürpriz” adıyla düzenlediği kampanya ile şanslı bir müşterisini Mini Cooper sahibi yapacak. Markafoni’nin sürprizleri sadece Mini Cooper ile de sınırlı değil.

Markafoni "MINI Bir Sürpriz" Kampanyası

18 Kasım 2015 ile 18 Ocak 2016 tarihleri arasındaki kampanya da 4 şanslı müşteri de Apple Watch kazanma fırsatını elde edecek.

Markafoni’nin bu sürpriz hediyelerini siz de kazanabilirsiniz. Bunun için tek yapmanız gereken 18 Kasım 2015 – 18 Ocak 2016 tarihleri arasında Markafoni’den 100 lira ve üzerinde alışveriş yapmak. Markafoni. com’a girerek alışveriş yapan herkes her 100 TL’lik alışverişinde 1 çekiliş hakkı elde edecek. Daha çok alışveriş daha çok kazanma fırsatı…

Kampanyaya katılım için, kampanya sayfasındaki (Yani https://www.markafoni.com/lottery/ linkine) yer alan “Kampanyaya katıl” butonuna tıklamayı unutmayın.

Başvuru formuna girdiğiniz kişisel ve iletişim bilgilerinin Markafoni’deki üyelik bilgilerinizle eşleşmesi, doğru ve eksiksiz doldurmanız da gerekiyor.

Dikkat etmeniz gereken birkaç husus var. İndirim kuponları hediye kupon ve indirim kodları kullanarak yapacağınız alışverişler kampanyaya dahil olmayacak.  Ve çekiliş haklarınıza ödemiş olacağınız kargo bedelleri de dahil olacak.

Kampanyaya katılan müşteriler arasında kazanan talihliler, 22 Ocak 2016 tarihinde saat 10:00’da Ayazağa Cad. No:4 Uniq İstanbul Plaza B:2 K:3 Maslak Sarıyer/İstanbul adresinde noter huzurunda halka açık olarak yapılacak çekilişle belirlenecek.

https://www.markafoni.com/lottery/

Kampanya, 18 Kasım 2015 – 18 Ocak 2016 tarihleri arasında geçerlidir.

2 yorum

  1. Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

  2. 2018 yılında da en çok çekiliş sizlerden bekliyoruz saygın site kampanyamerkez.com

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir