Gnctrkcll, Geceleri 1 GB İnternet Hediye Ediyor

Gnctrkcll, Geceleri 1 GB İnternet Hediye Ediyor

Turkcell, en avantajlı tarifelerinden olan GNÇTRKCLL abonelerini Gece İnternet Kampanyası ile yine sevindirdi.

GNÇTRKCLL’lilerin yoğun ilgi gösterdiği GNÇTRKCLL Gece İnternet Kampanyası’nda 31 Ocak 2016 tarihine kadar her ay 00:00-06:00 arasında 2 GB interneti abonelere hediye edilecek. Üstelik GNÇTRKÇLL üyeleri bu kampanyaya 15 Aralık’a kadar üye olurlarsa hiçbir ücret ödemeyecekler. GNÇTRKCLL Gece İnternet Kampanyası’ndan faydalanmak isteyenlerin GECE2GB yazıp 2222’ye SMS göndermeleri yeterli.

Gnctrkcll, Geceleri 1 GB İnternet Hediye Ediyor

GNÇTRKCLL’nin Gece İnternet Kampanyası’ndan faydalanabilmek için, 25 yaş altında olan ya da ön ödemeli genç tarife, GençPlus tarife, faturalı Yeni Genç tarifelerinde olup aynı zamanda ön ödemeli Kaçmaz İkili, Kaçmaz Üçlü, Kaçmaz 2GB, Olay 2GB, Olay 400 ve Ek Olay, Yıldız 500 ve Yıldız Ek Genç, faturalı Kaçmaz 25, Kaçmaz İkili, Kaçmaz 35, Kaçmaz 39, Kaçmaz 45, Hepsi Eko, Hepsi Bol paketlerinden birine sahip olmak gerekiyor. GNÇTRCLL aboneleri Gece İnternet Kampanyası‘na dahil olduktan sonra 2GB’lık hediye internetleri biterse faturasız hatlar 2 KR/100 KB, faturalı hatlar 5 TL/200 MB olarak ücretlendirilecek.

Bir önemli ayrıntı da GNÇTRKCLL’ Gece İnternet kampanyası kapsamında aboneler hattında tanımlı 2 GB gece internet hediyesi varken, kampanyadan bir kez daha satın alamayacaklar.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Argün Hilmi dedi ki:

    Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

  2. Rabia Kübra Solak dedi ki:

    İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

Yorum Yaz