Son yıllarda reklam kampanyalarında aşk temasını başarıyla işleyen Cornetto‘dan bir aşk konulu kampanya daha geldi. Sosyal medyada etkin olan Cornetto severleri aşk ve cesaret teması ile paylaşım yapmaya davet eden kampanya ile her gün en az bir kişiyi Urbanears Plattan Kulaküstü Kulaklık ödülü bekliyor.

Kampanyanın sona ereceği 7 Aralık 2015 günü ise büyük bir ödül var. Tüm kampanya boyunca ‘Cornetto‘cuların gönderdiği tüm fotoğraflar arasından yapılacak olan değerlendirmeyle seçilecek en iyi bir fotoğrafın sahibine DJI Phantom 3 Standart Multikopter Kameralı Drone hediye edilecek.
Tüm bu hediyeleri kazanma fırsatına erişmek istiyorsan yapman gerekenler çok basit…

İlk iş @CornettoTR (www.instagram.com/CornettoTR) Instagram hesabını takip ediyorsun. Ardından 17 Kasım 2015 saat 16.00 ile 7 Aralık 2015 saat 14.00 tarihleri arasında #AşktaCesurOlan etiketi ile aşk ve cesaret konseptine sahip olduğunu düşündüğün fotoğrafları kişisel Instagram hesabından dilediğin kadar paylaşıyorsun.

Unutmaman gereken bir diğer önemli konu ise Instagram hesabınızın gizli olmaması… Eğer hesabınız korumalı bir hesap ise paylaşımlarınız görüntülenemeyeceği için bu korumayı kaldırmanız gerekiyor. Aksi halde ödülleri ödülleri kazanma fırsatını kaçırmış olacaksınız.

Her günün kazananları oluşturulan özel bir jüri tarafından o gün içerisinde paylaşılan fotoğraflar arasından seçilecektir. Jüride yer alan isimler ise Cornetto marka ekibi, BBG Reklam ve Prodüksiyon A.Ş. ve Anıl İlter, Ayşe Sivil ve Hakan Karayaşar’dan oluşuyor. 

Kampanyaya 17 Kasım 2015 saat 16.00 ile 7 Aralık 2015 saat 14.00 tarihleri arasında katılabilirsiniz.

#aştacesurolan

1 Yorum

  1. Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir