Yapı Kredi’den 50 TL’ye Kadar Puan Kazan

Yapı Kredi’den 50 TL’ye Kadar Puan Kazan
Teknolojinin bankacılıkta kullanılmasından sonra otomatik ödeme ile işlerimizi vezneye gitmeden halledebiliyoruz. Bu da bizlere zaman kazandırıyor. Yapı Kredi’ye vereceğiniz her otomatik ödeme talimatı için 10 TL kazanıyorsunuz. Detaylı bilgiye aşağıdaki açıklama üzerinden ulaşabilirsiniz.
Yapı Kredi'den 50 TL'ye Kadar Puan Kazan

Yapı kredi’de otomatik ödeme imkânlarından müşterilerinin yaralanması ve kazanç sağlaması için kampanya düzenlemiştir. Bu kampanyaya göre otomatik ödeme talimatı verdiğiniz zaman hem faturalarınızı ödemiş oluyorsunuz hem de her fatura için 10 TL puan kazanıyorsunuz.

 Bunun için banka kredi kartından ya da bireysel vadesiz mevduat hesabınızdan talimat vermeniz yeterlidir.1 Eylül ve 30 Eylül 2015 tarihleri arasında vermiş olduğunuz otomatik fatura ödeme talimatı veya HGS talimatı için 10 TL ile 50 TL arasında puan kazanıyorsunuz.

Kampanya imkanlarında yaralanabilmeniz için 1Eylül- 31 Ekim tarihleri arasında verilen talimatlardan en az birinin ödenmiş olması gerekmektedir. Ayrıca, verdiğiniz otomatik ödeme talimatlarının 31 Ocak 2016’ya kadar devam etmesi şarttır.

http://www.yapikredi.com.tr/kampanyalar/detay/39469.aspx

Etiketler: ,

Yorum Yaz