Vodafone’dan “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası

Vodafone’dan “Eskiyi Getir, Yeniyi Götür” Kampanyası

Vodafone akıllı telefon kullanmayan kalmasın diyerek çıktığı yolda kampanya üstüne kampanya yaparak, müşterilerini sevindirmeye devam ediyor. Kullandığınız eski telefonunuzu size en yakın Vodafone merkezine götürerek uygun şart ve koşullarda yeni akıllı telefonunuza sahip olabilirsiniz. Kampanya dâhilinde yeni gibi olan eski telefonunuzu belirtilen marka ve modellerde cihazlarla değiştirebilirsiniz. Ancak, bu değişim için de bazı anlaşmalar gerekmektedir.  Bu anlaşmalara aşağıdaki yazı üzerinden ulaşabilirsiniz.

Vodafone'dan "Eskiyi Getir, Yeniyi Götür" Kampanyası

Bunun için öncelikle cep telefonlarının kabul edilebilir olması şarttır. Yani çalıntı mal olmamalıdır be ımeı numarası kayıtlı olmalıdır. Açılıp kapanıyor olmalıdır. Bataryası kullanılabilir olmalıdır. Herhangi bir sıvı temasına uğramamış olmalıdır. Telefonunuz kontrol edildikten sonra sınıflandırması yapılır. Bu sınıflandırma ‘yeni gibi’ ya da ‘kullanılmıştır’ olur.

Aboneler değiştirmek istedikleri telefonun sahibi olup, 18 yaşından gün almış olmalıdır. Almak istediği yeni cihazdan, önceki telefonunun ücreti düşürülür. Geriye kalan ücretlendirmede ise Vodafone Red Small, Red Medium ve Red Large tarifelerinden birini tercih eden aboneler teslim edilen telefonların durumuna göre taksitlendirme yapılır. Her ay tarifelerinin üzerine yeni aldığı cihazın taksitlendirmesi de yansır.24 ay taksitlendirmeye razı olan kullanıcılar, iPhone 6 16GB, iPhone 6+ 16 GB, iPhone 6 64GB, Sony Xperia Z3 veya Samsung Galaxy S6, Samsung Galaxy Edge 32GB, HTC One M9, LG G Flex2 model telefonlardan birine indirimli sahip olabilirler. Kampanya 31 Aralık 2015 tarihinde sona erecektir. Kampanya tarihi bittikten sonra yenilenmeyecektir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Ozan Ege Çomu dedi ki:

    Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

Yorum Yaz