TTNET, iPhone Kampanyası

TTNET, iPhone Kampanyası
TTNET‘in iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Cep Telefonu Kampanyası beklenen ilgiyi gördü. TTNET aboneleri iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cep telefonlarına ayda 138 TL’den başlayan fiyatlarla sahip olabilecekler. TTNET’in cep telefonu kampanyası kullanıcıları memnun etti. 
iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cep telefonlarına ayda 138 TL’den başlayan fiyatlar ile sahip olabilecek TTNET kullanıcıları, kampanyadan yararlanmak için en yakın TTNET Satış Noktalarına gitmesi yeterli. TTNET kullanıcıları iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Akıllı cep telefonlarına 24 ay taahhütle TTNET’in avantajlı fiyat seçeneği ile sahip olabiliyor. 
TTNET, iPhone Kampanyası24 ay taahhütle iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cep telefonu kampanyası ayda 138 TL den başlayan fiyatlarla! 31 Aralık 2015 tarihine kadar devam edecek kampanya ile TTNET’liler iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Akıllı cep telefonlarına uygun ödeme taksit koşulları ile sahip olabilecekler.

Kampanya kapsamında 24 ay taksitle iPhone 6 ve iPhone 6 Plus cep telefonu modelleri aşağıdaki taksit tutarları ile sunulacaktır.

Taksit görseli TTNET iPhone kampanyası.

27.07.2015 (bu tarih dahil) – 31.10.2015 (bu tarih dahil) tarihleri arasında katılabilirsiniz.

Kampanyadan yararlanmak için en yakın TTNET Satış Noktalarına uğrayabilirsiniz veya online başvuru yaparak kampanyadan yararlanabilirsiniz.

Bireysel müşterilerimiz kampanya kapsamında 1 adet cep telefonu alabilmektedir Bireysel aboneler her halükarda aynı dönemde en fazla 2 (iki) cihaz ödemesi yapabilecektir.

iPhone 6 ve iPhone 6 Plus Cep Telefonu Özellikleri

iPhone ve iPhone 6 Plus Cep telefonu özellikleri kampanya

Etiketler: ,

Yorum Yaz