Avon‘un Yasemin Boran ile Şansını Seç kampanyası ile, her 50. katılımcı görseldeki parfüm kazanıyor. Kampanyaya katılmak için, aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.
Uygulamaya giriş yaptığınızda, Avon’un Facebook sayfasını beğenmeniz istenecektir. (Avon sayfasını beğendiyseniz, bu sorunla karşılaşmayacaksınız.) Daha sonra size sunulan 12 karttan birini seçip; ödül kazanmak için, bilgilerinizin istenildiği formu doldurmalısınız.

Kampanyamerkez.com ziyaretçileri için, bir kaç kart açtık ve açıklamaları aşağıda;

Gündoğumu

Kendinizi göstermek istediğiniz bir dönemdesiniz. Sorunlarınızı çözebilmek için güneşin hayat veren enerjisi ile bütünleşebilirsiniz ve böylece kendinizi daha güçlü ve canlı hissedeceksiniz. Açık, dürüst ve samimi bir yaklaşım içinde bulunursanız hem güneş gibi görkemli ve etkileyici kişilerin desteğini alacak hem de kendinizi ortaya koymayı başaracaksınız. Karizmanız ile çevrenizi etkileyeceksiniz ve hatta size aşık olduklarını göreceksiniz. Fakat bu etkiye siz de kapılabilirsiniz. Gurur ve onur, kibire dönüşmemeli! Güneş ile bütünleştiğiniz bu dönem iradenizi ortaya koyup, güçlü bir kararlılık sergileyebilir ve isteklerinizi gerçekleştirmeyi başarabilirsiniz. Hem sevdiğinizi, hem de önemsediğiniz büyüklerinizi etkileyecek ve güneş gibi parlayacaksınız.

Geyik

Hızlı, atik ve çok dikkatli olduğunuz bir dönemdesiniz. Şayet böyle değilseniz, dikkatinizi yükseltmeniz ve etraftaki her türlü hareketi görecek hale gelmeniz gerekiyor. Ceylanı seçmiş olmanız, ceylan ile bütünleştiğinizi gösteriyor ve bu süreçte olaylara karşı son derece ürkek ve tedirgin bir biçimde yaklaşabilirsiniz. Karşınıza çıkan sorunlardan kaçmaya hazırsınız fakat sizi endişelendiren kişilerin de sizden ürkebileceğini düşünmelisiniz. Naif ve kırılgan haliniz karşı cinsi heyecanlandırabilir ama aynı zamanda korkutabileceğini de unutmayın. Kırılmaktan korkmadığınız zaman isteklerinizi elde etmeniz daha kolay olacak. Üstelik bu durum iş hayatınız, kariyer çalışmalarınız, cemiyetiniz ve hatta aşk hayatınızı da etkiliyor. Karşınızdaki kişi üzerinde her an kaçacakmış duygusunu uyandırmazsanız, naif ve gizemli çekiciliğiniz ile isteklerinizi elde etmeniz daha kolay olacak.

Elma

Tabularınızı yıkma zamanı geldiğini işaret eden elma, bilgilenmek için uygun bir dönemde bulunduğunuzu gösteriyor. Reddedilmek ve kabul görmek arasında dalgalanan duygularınızı çevrenize yansıtmayın ve dikkatinizi isteklerinize yöneltin. Yalan yanlış gibi görünen bazı olayların doğru olduğu ortaya çıkacak fakat bu durum sizi tatmin etmeyebilir ve kendi aklınızdaki gerçeği bulmak için, olayları zorlayabilirsiniz. Ayrıca doğru olanı ararken yanlışın peşinden gitme ihtimaliniz de var… Fakat sizin için öğrenme zamanı… Gelenekleri, büyüklerinizin değerlerini ve hatta toplumun önerdiği yaşam biçimine karşı çıkabilirsiniz. Kendi değerlerinizi ortaya koyacağınız bu dönem içinde sizin gibi düşünen kişiler ile karşılaşacaksınız. Hatta aşık olacağınız kişi ile karşılaşabilirsiniz ve eş ruhunuzu bulduğunuzu düşünebilirsiniz. Üstelik çevrenizdeki kişiler de birbirinizi tamamladığınızı söyleyebilirler.

1 Yorum

  1. Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir