İstanbul Boğaz Gezisi Esnasında Yıldönümünüzü Kutlayabilirsiniz

İstanbul Boğaz Gezisi Esnasında Yıldönümünüzü Kutlayabilirsiniz

Evlilik yıldönümünüz yaklaşıyor ve siz eşinize güzel bir sürpriz mi yapmak istiyorsunuz? Cevabınız evet ise yatta boğaz turu ile evlilik yıldönümünüzü kutlamaya ne dersiniz? Evlilik yıldönümünüz için yat tercihinizi yaptıktan sonra yemekli/ yemeksiz; içkili/ içkisiz organizasyon biçimi seçiminizi de bize bildirdikten sonra sizler için gerekli tüm hazırlıkları gerçekleştirebiliriz. Kaliteli hizmet olanaklarımızı değerlendirmek istiyorsanız sitemizdeki yatlar arasından seçimde bulunarak yatlarımızı gezip en özel olan yatı seçme olanağını değerlendirebilirsiniz.

Evlilik yıldönümünüzden günler öncesinden sitemizi ziyaret ederek yat tercihinizi yapmalı ve zaman kaybetmeden rezervasyonunuzu gerçekleştirmelisiniz. Evlilik yıldönümünüz için romantik bir mekanda yemek yemek yerine istanbul boğaz gezisi ile boğazın mis gibi kokusunu içinize çeke çeke yemek yeme tadını yaşamak istemez misiniz?

İstanbul Boğaz Gezisi Esnasında Yıldönümünüzü Kutlayabilirsiniz

Eşiniz için de son derece güzel bir tercih olacak olan yatta evlilik yıldönümü kutlaması ile boğazın en güzel köşklerini ve yalılarını görebilme fırsatını da değerlendirebilirsiniz.

Evlilik yıldönümü için size özel şarkıların çalacağı bir CD ile sizlere müzik keyfini yaşatabileceğimiz gibi aynı zamanda keman ile eşlik eden canlı müzik imkanlarını da sunmaktayız. Şarkılarınızı en kaliteli ses sistemimiz ile dinleyebilme keyfini yaşarken aynı zamanda boğaz manzarasında romantik bir yemek yeme tadını da varabilirsiniz. Dilerseniz yemek zamanınızı gün batım zamanına denk getirerek sizlerin gün batımını izleyerek yemek yemeniz için yardımcı olabiliriz.

Boğaz turunuzu en özel gününüzde kutlama keyfini kaliteli elemanlarımızla hazırladığımız kusursuz bir organizasyonla taçlandırmak isterseniz sitemizi ziyaret ederek bir an önce bizimle iletişim kurmalı; yüz yüze gelerek boğazda yat turu fiyatları ile ilgili bilgi ediniminde bulunmalısınız. Baş başa boğaz turlarınız için yatlarımızı tercih edebileceğiniz gibi kalabalık gruplarla katılmak istediğiniz boğaz turlarınız için teknelerimizden yararlanma tercihinde bulunabilirsiniz.

Etiketler: ,

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.