Hayata Cam Kat Muhteşem Kampanyası

Hayata Cam Kat Muhteşem Kampanyası

Hayata Cam Kat Muhteşem Kampanyası (Hayatacamkat)Hayata Cam Kat kampanyasına katılıp 100, 700, 800, 900, 1000, 1100 ve 2400. paylaşımın sahibi Mikado MP-87 32GB Mp3 Oynatıcı, 300. paylaşımda bulunan katılımcı Çağdaş Dünya Edebiyatı Kitap Seti, 10000. paylaşımın sahibi HRX-66G Gyrolu Helikopter ve 15000. paylaşımın sahibi ise Wii oyun konsolu kazanıyor.

Kampanyaya katılmak için yandaki görsele tıklayıp, kampanyaya katılabilirsiniz. Bu kampanyayı Facebook’da buraya tıklayarak paylaşabilirsiniz.

“Cam Kumbaralar Dolsun” Katılım Koşulları

Türkiye genelinde, 21 Temmuz 2014 – 25 Ağustos 2014 tarihleri arasında yapılacak ödüllü oyun süresince katılımcılar, http://camkumbara.hayatacamkat.com internet sitesi üzerindeki uygulama sayfasına üye olup, uygulama tarafından bilgilerine erişilmesine izin vererek, sayfada bulunan uygulama içerisindeki oyuna başla butonuna tıklayarak uygulamaya gireceklerdir.

Katılım:

Facebook’ta profili olanlar http://www.facebook.com/hayatacamkatcom hayran sayfasını beğenirler.
Facebook’ta profili olanlar Cam Kumbaralar Dolsun uygulamasını yüklerler.
Twitter’da profili olanlar @HayataCamKat hesabının takipçisi olurlar.
Twitter’da profili olanlar Cam Kumbaralar Dolsun uygulamasına giriş yapmış olurlar.

Ödüller:

  • 2 adet Nintendo Wii oyun konsolu
  • 4 adet HRX66G Helikopter
  • 5 adet Çağdaş Dünya Edebiyatı Kitap Seti
  • 40 adet Mikado Mp3 çalar

Bir kişi, birden fazla ödül kazanamaz.

Katılımcıların hediye kazanımı aşağıdaki şekilde olacaktır:

Katılımcı, yarışmaya “Cam Kumbaralar Dolsun” adresli uygulaması üzerinden ücretsiz üyelik işlemi yaparak katılacaktır.
Katılımcı, ödül kazanabilmek için Facebook/Twitter üzerinden Hayatacamkat hayran sayfasını beğenmelidir.
Katılımcı, “Cam Kumbaralar Dolsun” adresli uygulamanın bilgilerine erişimine izin vermeil ve uygulamaya girmelidir.
Uygulamada, cam ambalaj geri dönüşümünün önemi, cam şişe ve kavanozların çöpe atılmasına engel olma konusunda en iyi sözleri yazanlar ödül kazanma hakkına sahip olur.
Katılımcılara ödül olarak verilecek ürünler firma yetkilileri tarafından belirlenecektir ve katılımcıların istedikleri ürünleri talep etme hakları bulunmamaktadır.
Üyelik, yarışma ve sitedeki işlemler ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
Yarışmacılar, ödül kazanmaları durumunda haklarından vazgeçerlerse, bu durumu kazananların açıklanmasını takip eden 3 iş günü içerisinde tarafımıza bildirmek durumundadırlar.
Tüm katılımcılar 18 yaşını doldurmuş olmalıdır. 18 yaşını doldurmamış katılımcılara, yarışmayı kazanmaları durumunda dahi ödül teslimi yapılmaz.

Kurallar

  1. Bu yarışma/oyun Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
  2. Yarışmaya Anadolu Cam Sanayii A.Ş çalışanları ve birinci dereceden yakınları, Markakod çalışanları ve birinci dereceden yakınları katılamaz, katılsalar bile ödüle hak iddia edemezler.
  3. Katılımcılar yarışmaya katılmak için attıkları Tweet’leri ve Facebook paylaşımlarını silerler ise yarışma ve ödül haklarını kaybedeceklerdir.
  4. Ödül kazanabilmek için katılımcının, Facebook ve/veya Twitter kullanıcısı, Facebook için Hayata Cam Kat sayfasına hayran, Twitter için Hayata Cam Kat hesabını takip ediyor, yarışma süresince oyunda aktif ve oyunu silmemiş olması gerekmektedir.
  5. Kazananlara, Facebook/Twitter üzerinden mesaj yoluyla ve/veya Facebook/Twitter profillerinde belirtmiş oldukları e-posta adreslerine e-posta gönderilerek bildirim yapılacak, adres ve iletişim bilgileri istenilecektir. İlanı takiben 7 iş günü içerisinde kendisine ulaşılamayan ve gelecek bilgi talebi e-postasını, talep edilen bilgiler ile yanıtlamayanlar ödül hakkıni kaybetmiş sayılır.
  6. Bir kişi, uygulamaya bir Facebook ve Twitter profili ile, birer kez üye olabilir. Hem Facebook hem de Twitter hesabini bağlayan kişilerin iki hesaptan da ödül kazanması durumunda, kullanıcıya tek bir ödül verilecektir. Kazandığı iki ödül içinden kullanıcı seçim yapabilir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz