Enza Mobilya’dan Hafıza Oyunu

Enza Mobilya’dan Hafıza Oyunu

HAFIZA OYUNU- ENZA HOME FACEBOOK YARIŞMA KULLANICI SÖZLEŞMESİ

  Enza Mobilya logosu
 • Yarışma, Yataş Yatak ve Yorgan San.Tic. A.Ş. bünyesinde yönetilen Facebook resmi sayfası (https://www.facebook.com/EnzaHome) üzerinden Facebook uygulamasında gerçekleşecektir. Yarışma, Facebook aplikasyonuna giriş yaparak Hafıza Oyunu’nu en hızlı sürede bitirip günün en yüksek puanı alan katılımcıya Yataş ürünleri arasından nevresim takımı hediye edilmesini kapsamaktadır. Yarışma 23.07.2014 tarihinde başlayıp 30.07.2014 tarihinde sona erer. Kazananlar en geç 04.08.2014 tarihinde https://www.facebook.com/EnzaHome sayfasında ve uygulamada sayfasının “Kazananlar” bölümünde açıklanacaktır. Kazananlar Katılımcılar yarışmaya internet yoluyla katılmakla aşağıda yer alan şartları ve koşulları kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.
 • Katılımcı yarışmaya katılmakla, https://www.facebook.com/EnzaHome sayfasında yayınlanan kullanım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı kabul ve taahhüt eder. Düzenlenecek yarışmaya katılım için gerçek kimliğine ait Facebook hesabından Facebook uygulamasına giriş yapar ve yarışma formunu doldurup göndererek yarışmaya katılmayı kabul eder.
 • Hediye kazanan katılımcı adı https://www.facebook.com/EnzaHome sayfasında duyurulacaktır. Hediye kazanan katılımcı, katılım esnasında verdikleri gerçek e-posta adresleri aracılığı ile özel olarak haber verilecek olsa da uygulamada kazanan kişinin duyurusunun yapılması, talihliye bildirim yapıldığı anlamına gelir. Buna göre Yataş Yatak ve Yorgan San.Tic. A.Ş. tarafından, kazanan katılımcı ile yarışmaya katıldığı iletişim bilgileri üzerinden iletişime geçilecek ve kendilerine kazandığına dair bir mail gönderilecektir. Gönderilen e-mailde belirlenen tarihler arasında kendisiyle iletişim kurulamayan katılımcılar hakkını kaybetmiş sayılacaktır.
 • Katılımcının, yarışma kimliği veya kendisinin bize vermiş olduğu e-mail adresi ile nevresim takımı hediyesini kazanan yarışmacının kimlik bilgilerinin örtüşmemesi durumunda, hediye Yataş Yatak ve Yorgan San.Tic. A.Ş. tarafından seçilecek bir başka katılımcıya verilecektir.

Kampanyaya katılmak için, Enza-Home logosuna tıklayabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. Hicret Palanko dedi ki:

  İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

 2. Fatıma Matur dedi ki:

  İndirim dendiğinde aklıma bu site geliyor. Kampanya dendiğinde de yine bu site ya

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.