Paşabahçe’den Her Hafta 10 Kişiye Borcam Seti

Paşabahçe’den Her Hafta 10 Kişiye Borcam Seti
Paşabahçe, Facebook sayfasında düzenlediği yeni kampanyası ile 40 kişiye borcam seti hediye ediyor. Her hafta 10 kişinin kazanacağı bu kampanyaya, görseli tıklayarak katılabilirsiniz.
Paşabahçe'den Her Hafta 10 Kişiye Borcam Seti

Bor+Cam isimli Facebook uygulamasına katılan herkes aşağıda yer alan koşulları kabul etmiş sayılır.

1. Paşabahçe Cam San. ve Tic. A.Ş. kurumsal Facebook sayfası https://www.facebook.com/Pasabahce adresinde yer alan, ilgili sekme üzerindeki “bak+cam bul+cam bor+cam” isimli uygulama 2014 yılı boyunca yayınlanacaktır. Ödüllü dönem 30.06.2014-28.07.2014 arasındadır.
2. Facebook internet sitesi üyelerinin yarışmaya katılım için https://www.facebook.com/Pasabahce sayfasındaki “Beğen” tuşuna basmaları gerekmektedir.
3. Sayfaya ve yarışmaya katılım ücretsizdir. Katılım için herhangi ticari bir koşul bulunmamaktadır.
4. Ödüllü dönem süresince kullanıcıların https://www.facebook.com/Pasabahce adresinde bulunan uygulamada karşılarına çıkan resimlerin anlamlarını birleştirerek yemeği doğru tahmin etmeleri beklenmektedir.
5. Oyun toplam 40 sorudan oluşmaktadır ve her hafta 10 soru sorulmaktadır. Kullanıcıların çekilişe katılmaya hak kazanmaları için her hafta bu 10 soruyu doğru yanıtlamaları gerekmektedir.
6. Her hafta, 10 yemek ismini bilen kullanıcılar arasından çekilişle belirlenecek 10 kişinin Bilgilerim bölümünde belirttikleri adreslere 10 adet Borcam seti verilecektir. Bir kişi en fazla bir Borcam seti kazanabilir. Talihlilere kazandıklarının bilgisi vermiş oldukları iletişim bilgilerindeki e-posta adresine gönderilir. Ödül kullanımı için İletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir.
7. Kazananlar, 07.07.2014 tarihinden itibaren ödüller kargolanacaktır. 27.07.2014 tarihine kadar adres ve iletişim bilgilerini girmeyen ya da onaylamayan kullanıcılara ödül verilmeyecektir. Kargo sürelerinden Paşabahçe Cam San. Ve Tic. A.Ş. sorumlu değildir.
8. Sorular bir sonraki haftaya aktarılmaz. Ödüllü dönem süresince her 10 soru bir hafta boyunca geçerlidir. Bir kullanıcı en çok 1 adet Borcam seti kazanabilir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Çisil Zeynep Dönmez dedi ki:

    Güncel indirimleri telefonuma istiyorum. Aktüel ürünler kataloğunu da gönderin. Lütfen ama

Yorum Yaz