Palette’den 10 Kişiye Mudo’da Geçerli 50 TL Hediye Çeki

Palette’den 10 Kişiye Mudo’da Geçerli 50 TL Hediye Çeki
Songül Öden, hakkında merak ettiğiniz her şeyi sizin için cevaplıyor. En etkili 10 sorudan birini sorun, Mudo’dan 50 TL’lik hediye çeki kazanma şansı yakalayın!

Palette'den 10 Kişiye Mado'dan 50 TL Hediye Çeki

Palette “Songül’ün Sırrını Keşfet” Kampanyası Katılım Koşulları

1. Bu kampanya bir Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. markası olan Palette için düzenlenmektedir.
2. www.facebook.com/paletteturkiye uzantılı Palette Türkiye Facebook sayfası üzerinden yürütülmekte olan “Songül’ün Sırrını Keşfet” isimli kampanya, 23.06.2014 tarihinde saat 10.00’da başlayıp, 11.07.2014 tarihinde saat 18.00’de son bulacaktır.
3. Bu kampanya Milli Piyango İdaresi’nce izin verilmesi gereken yarışma, çekiliş, ikramiye ya da kampanyalar kapsamı dışındadır.
4. Kampanyaya katılım ücretsizdir.
5. 18 yaşından küçük katılımcılar kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödül alamazlar.
6. Kampanya süresince her katılımcı yarışmaya birden fazla katılabilir.
7. Kampanyaya katılabilmek için öncelikle Facebook.com sitesine ücretsiz şekilde üye olunması ve www.facebook.com/paletteturkiye sayfasını kişinin kendi Facebook hesabından aksiyon seçimini yaparak beğenmesi gerekmektedir.
8. Kampanyaya katılan yarışmacıların “Songül’ün Sırrını Keşfet” uygulamasına girip, Songül Öden hakkında merak ettikleri soruyu 140 karakterde yazmaları gerekmektedir.
9. Songül Öden ile ilgili soru soran katılımcılar arasından jurinin seçtiği en etkili 10 sorunun sahibi, Mudo’dan 50 TL’lik hediye çeki kazanacaktır.
10. Kampanyaya katılarak ödül kazanan kullanıcılar, uygulamada sistem tarafından uyarılacak ve iletişim bilgileri ekranı karşılarına çıkarak durum hakkında bilgilendirileceklerdir. Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Über Ajans kampanya sona erdikten sonra, uygun görülen bir tarihte kazananları www.facebook.com/paletteturkiye sayfası üzerinden ilan etme hakkını saklı tutar.
11. Kazanan katılımcıların hediyeleri, kayıt bilgi formunda yer alan bilgiler baz alınarak adreslerine kargolanacaktır.
12. Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. ve Über Ajans, kampanya boyunca ve sonrasında, uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla veya herhangi bir şekilde haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıları, kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan elde edilen çekiliş hakkı, anket katılımı vb. her türlü işlem veya kazanılan ödülleri tespit etmesi durumunda, katılımcının bütün kampanya verilerini, çekiliş hakkını, ödül hakkını, üyeliğini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme, kazananı değiştirme hakkına sahiptir. Ayrıca, bu kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkı saklıdır.
13. “Songül’ün Sırrını Keşfet” kampanyasının kazanma kriterleri Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. tarafından tek taraflı olarak değiştirilebilir.
14. Kampanyada kazanılan ödül/ödüller, kazanan katılımcının haricinde kimseye teslim edilemez. Katılımcılar, Facebook yarışma profillerindeki kimlik bilgilerini doğrulayan uygun belgeleri ibraz etmekle yükümlüdürler. Kimlik belgesi ibrazı, ödülün kargo teslimatında da yapılacaktır. Sahte, takma ve/veya gerçek olmayan kullanıcı profilleriyle yarışmaya katılan kullanıcılar ödül kazanamaz, ödül kazansalar dahi hak talep edemezler.
15. Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. çalışanları ve Über Ajans çalışanları yarışmaya katılamazlar. Katılsalar dahi ödül kazanamazlar.
16. www.facebook.com/paletteturkiye Facebook sayfasında ve uygulamada duyurulan ödüller, stokta bulunmadığı takdirde ürünlerin muadilleri veya bir üst modelleri kazanan katılımcılara sunulur.
17. “Songül’ün Sırrını Keşfet” uygulamasında kazanılacak ödüller ile ilgili KDV ve ÖTV hariç olmak kaydı ile tüm yasal yükümlülük ve harcamalar ödül kazanan katılımcılara aittir.
18. Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. bu kampanyaya katılan katılımcılara ürün tanıtım amaçlı e- posta, Facebook bilgilendirme mesajı, bildirim gibi mesaj gönderim hakkını saklı tutar.
19. Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden doğacak teknik aksaklıklardan ötürü ulaşabilecek problemlerden (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) veya söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlarından kaynaklanabilecek problem veya zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
20. Türk Henkel Kimya Sanayi ve Ticaret A.Ş. kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanılan puanları/hakları tespit etmesi durumunda katılımcının o güne kadarki bütün kampanya verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
21. Kampanya kapsamında ortaya çıkan her türlü uyuşmazlıkta, Henkel’in kampanya ve kampanya uygulama kayıtları esas alınacaktır.
22. “Songül’ün Sırrını Keşfet” kampanyasına katılan herkes bu şartları okumuş ve kabul etmiş sayılır.

Etiketler: ,

Yorum Yaz