Her geçen gün gelişmekte olan beyaz eşya teknolojisinde önemli bir faktör olan Arçelik markası tarafından sunulan kaliteli ve ileri teknoloji beyaz eşya ürünleri, günlük yaşam içerisinde büyük kolaylıklar ile birlikte yeni nesil olanaklarında insanlara sunulmasını sağlıyor. Teknolojik gelişmeler daha çok insanların ihtiyaçlarına göre şekilleniyor. Bu kapsamda da günümüz modern dünyasında artık iklimlendirme sistemleri konusunda da yeni nesil özelliklere sahip Arçelik klima modelleri bulunuyor.

Ancak her ne kadar ileri teknolojiye sahip olsa da Arçelik markalı klima modellerinde zaman içerisinde çeşitli arızalar meydana gelebilmektedir. Gerekli durumlarda ise parça değişimleri gerçekleştiriliyor. Ancak bu parça değişimlerinde sadece orijinal Arçelik yedek parçaları kullanarak, klimalarınızın daha uzun süreli olarak yüksek performansta çalışması sağlanıyor. Sancaktepe Arçelik Servisi şubemiz ile Arçelik markalı klimanızda karşı karşıya kalabileceğiniz uzaktan kumandasının çalışmaması sorunu için modern çözümler sunuyoruz.

En kısa süre içerisinde evinize gelen gezici teknik ekibimiz, ilk önce fişin prizde olup olmadığını kontrol etmektedir. Daha sonra ise kumandanın üzerinde bulunan kilitleme yani lock düğmesinin basılı olmadığının kontrolü yapılmaktadır. Bunun dışında da klimanız çalışmamakta ise klimaya enerji gelip gelmediğinin kontrolü ve sigortasının arızalı olup olmadığı Acıbadem Arçelik Servisi teknik ekiplerimiz tarafından kontrol edilmektedir. Daha sonra ise teknik ekiplerimiz, klimanızın düzgün çalışıp çalışmadığını kontrol etmek için acil durum anahtarını kullanarak test konumunda çalışıp çalışmadığına bakmaktadırlar.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir