Superonline’dan ‘Bana Yakışır’ Kampanyası

Superonline’dan ‘Bana Yakışır’ Kampanyası
Bana Yakışır!” butonuna tıkla, tüm arkadaşlarının beğenisini topla! Her gün 20 kişiye (10 erkek ve 10 kadın), Morhipo’dan %20 indirim çeki ve her hafta bir adet Apple iPad Mini 16 GB Wi-Fi kazanma şansını yakala!

Superonline'dan 'Bana Yakışır' Kampanyası

Nasıl Yarışırım?

29.06.2014 tarihine kadar “Hızlı Yakışır”da her gün Morhipo’dan erkekler ve kadınlar için birer giyim/aksesuar göreceksin.

Bu giyim/aksesuarlardan birinin sana yakışacağını düşünürsen, “Bana Yakışır” butonunu tıklayarak yarışmaya katılabilirsin.

Arkadaşlarından en kısa sürede, en çok yakışır onayı alan 10 erkek veya 10 kadın yarışmacıdan biri sen olursan, Morhipo’dan sezon ürünlerinde geçerli %20 indirim çeki kazanırsın.

İndirim kazanamazsan bile üzülme! Çünkü her hafta toplamda en çok yakışır onayı alanlar arasından yapılacak kurul değerlendirmesine göre bir kişi Apple iPad Mini 16 GB Wi-Fi kazanacak. Belki de o kişi sen olursun!

Facebook arkadaşlarından “Hızlı Yakışır”da olanlar, senin bu giyim/aksesuarı kendine yakıştırdığını anında görebilir ve sana onay verebilirler. Daha çok arkadaşının da görmesini ve sana onay vermesini istiyorsan, “Bana Yakışır!” butonunu tıkladıktan sonra çıkan sayfada durumunu Facebook’ta paylaşmayı unutma!

İstersen bu giyim/aksesuarı, arkadaşlarına da yakıştırıp onların da yarışmaya katılmasını ve kazanmasını sağlayabilirsin. Bunun için “Arkadaşıma Yakışır!” butonunu tıkladıktan sonra, arkadaşlarından birini seçmen yeterli olur.

“Kendine Yakıştıranlar” bölümünde, giyim/aksesuarı kendisine yakıştıran arkadaşlarını görebilir ve onlara onay vererek kazanmalarına yardımcı olabilirsin.

“Sana Yakıştıranlar” bölümünde ise giyim/aksesuarı sana yakıştıran tüm arkadaşlarını görebilir, bu giyim/aksesuar için henüz “Bana Yakışır!” demediysen de “Onayla” butonuna tıklayarak yarışmaya katılabilirsin.

Sayfanın solunda bulunan profil resminin üzerine tıklayarak aldığın onayların ve varsa kazandığın hediyelerin bilgilerini görebilirsin.

“Hızlı Yakışır” uygulaması her gün sadece 14:00 ve 18:00 saatleri arasında açık kalacağından, giyim/aksesuarı görebilmek için bu saatlerde sayfayı takip etmeyi unutma! Bilgi formunu bir kez doldurman yeterli olur. Formu doldurmazsan, en çok oyu sen alsan bile hediyeyi kazanamazsın.

‘Hızlı Yakışır’ Katılım Koşulları

“Hızlı Yakışır” yarışması Superonline İletişim Hizmetleri A.Ş. tarafından 28.05.2014 ve 29.06.2014 tarihleri arasında (saat 17:59’a kadar) Turkcell Superonline’ın internet sitesi www.hizliyakisir.com üzerinden gerçekleştirilecek olan bir yarışmadır.

Katılımcılar; “Hızlı Yakışır” yarışmasına katılarak, katılım koşullarının tamamını okuduğunu, içeriğini tamamen anladığını ve bu sayfada belirtilen tüm hususları kayıtsız şartsız kabul ettiğini, belirtilen bu hususlar ile ilgili herhangi bir itiraz ve defi ileri sürmeyeceğini açıkça beyan ve taahhüt etmiş olurlar.

Turkcell Superonline istediği zaman yarışma koşullarında ve hediyeler konusunda değişiklik yapma hakkına sahiptir. Kullanıcılar “Katılım Koşulları” butonuna her tıkladıklarında güncellenmiş katılım koşullarını açılan sayfada görebilir ve yarıştıkları anda geçerli olan koşulları kabul etmiş sayılırlar. Bu nedenle kullanıcılara, “Katılım Koşulları” sayfasını düzenli olarak takip etmeleri önerilir.

“Hızlı Yakışır” yarışması şu şekilde ilerleyecektir:

Yarışmada belirlenen tarih ve sürelerde düzenli olarak farklı markalara ait ürün ve hizmetler sayfada yer alır ve kullanıcı bu ürün ve hizmetleri kendisine ya da bir arkadaşına yakıştığını ilgili butonlara tıklayarak beyan eder.

Kendisine yakıştıranlar, bu yakıştırma için arkadaşlarından onay almalıdır. Bunun için yarışmayı ve kendine yakıştırdığı ürün ve hizmeti kendi Facebook hesabında arkadaşları ile paylaşabilir.
Başkası tarafından kendisine yakıştırma yapılanlar da www.hizliyakisir.com web sitesi ve uygulamalardan bunu görüp onayladıklarında yarışmaya dahil olarak arkadaşlarından onay almaya başlayabilirler.
Yarışma süresince en çok onay alan katılımcılar ödül için değerlendirmeye alınırlar. Değerlendirme, Turkcell Superonline Pazarlama İletişimi Ekibi’nin oluşturduğu kurul tarafından yapılır ve hileye başvurduğu tespit edilen katılımcılar yarışma dışı bırakılır. Eşit sayıda en çok yakışır onayı alan katılımcı olması halinde, en kısa zamanda en çok yakışır onayı alan katılımcı kazanan olarak belirlenecektir.

Yarışmada ödül kazanabilmek için bilgi formunun eksiksiz doldurulup onaylanması gerekmektedir.

“Hızlı Yakışır” her gün sadece 14:00 ve 18:00 saatleri arasında açık kalacaktır. Ürün ve hizmetlerin neler olduğu, sergileneceği sürelere ilişkin bilgiler, her yarışmada kaç kişinin ödül kazanacağı ve yarışmanın ödülleri, Turkcell Superonline Facebook sayfasından ya da yarışmanın internet sitesi www.hizliyakisir.com’dan “Nasıl Yarışırım” butonu tıklandığında açılacak sayfadan takip edilebilir.

Yarışmacılardan yarışma süresi içinde, giyim/aksesuarı paylaştıktan sonra arkadaşlarından en çok yakışır onayı alan 10 erkek veya 10 kadın yarışmacı, Morhipo’dan sezon ürünlerinde geçerli %20 indirim kazanacaktır. Eşit sayıda en çok yakışır onayı alan katılımcı olması halinde, en kısa zamanda en çok yakışır onayı alan katılımcı kazanan olarak belirlenecektir.

Hediye çeklerinin detayları şu şekildedir:
– Bu kampanya Morhipo.com’dan yapacağınız sezon alışverişlerinizde %20 indirim için 15 Temmuz 2014 tarihine kadar geçerlidir.
– İndirim kodu, kampanya ürünlerinde, Özel İndirim Kulübü, sezondaki indirimli ürünlerde, elektronik ve kozmetik, OEM ürünlerinde geçerli değildir.
– Kampanya başka bir kampanya veya indirim koduyla birleştirilemez.
– Her bir indirim kodu tek kullanım için geçerlidir.
– Morhipo.com kampanya kurallarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Her hafta toplamda en çok yakışır onayı alanlar arasından yapılacak değerlendirme Turkcell Superonline Pazarlama İletişim Ekibi tarafından seçilecek olup, Apple iPad Mini 16 GB Wi-Fi kazanacaktır.

Yarışma bitiminde günün kazananları “kazananlar” sayfasından ilan edilecektir. Kazanan kullanıcılar sayfanın solunda bulunan profil resminin üzerine tıklayarak aldığı oyları, varsa kazandığı hediyeleri görebilir. www.hizliyakisir.com sitesinde sol sütunda bulunan “Kazananlar” sayfasından açıklanacaktır.

Yarışma stoklarla sınırlıdır. Hediyelerin çeklerinin ya da kodlarının kaybolmasından Turkcell Superonline ve yarışmada iş birliği yapılan firma sorumlu değildir. Görseldeki ürünler reklam amaçlı kullanılmaktadır. Turkcell Superonline önceden haber vermeden ödül sistemi ve şartlarını tek taraflı olarak ve bildirim yükümlülüğü olmaksızın değiştirme ve kaldırma hakkını saklı tutar.

“Hızlı Yakışır” uygulamasından hediye kazanan kullanıcılar, haklarını hiçbir şekilde devredemez, hediye edemez, satamaz, hediye karşılığını para olarak alamaz. “Hızlı Yakışır” yarışmasına 18 yaşını doldurmuş, tam fiili ehliyete sahip, yasal ikametgâhı Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde olan gerçek kişiler katılabilmektedir.

Yarışmada sahte kullanıcı hesapları üzerinden katılım sağlanması ve verilen kişisel bilgilerin (isim, soy isim, yaş, adres, telefon, e-mail adresi) eksik veya yanlış olması, farklı ve mükerrer hesaplarla giriş yapılması durumunda söz konusu kazanılan hediyeler geçersiz sayılacaktır. Kazanan kullanıcıların isimleri “Kazananlar” sayfasından, kazandıkları tarihten itibaren 1 hafta süreyle ilan edilecektir. Hediye çeki kazanan kullanıcıların hediye çekleri yarışma içerisinde yer alan profil sayfasında gösterilecektir. Ipad Mini kazanan kullanıcıların isimleri de aynı sayfadan ilan edilecektir. Ipad Mini kazanan kullanıcılarla sisteme kayıtlı oldukları e-posta adresleri üzerinden iletişime geçilecektir. Yarışma için yeterli katılımcı sayısının sağlanamaması halinde yedek talihliler belirlenmeyecektir Turkcell Superonline’dan kaynaklanmayan teknik sebepler nedeniyle katılımcıların uygulamaya katılamamalarından, hediye kazanamamalarından ya da hediyeyi temin edememelerinden, Turkcell Superonline tarafından yapılabilecek bildirimlerin ulaşmamasından veya geç ulaşmasından doğabilecek direkt veya dolaylı zararlardan Turkcell Superonline yarışmada iş birliği yapılan firma, yazılımcı ve üretici firma sorumlu tutulamaz.

Turkcell Superonline gerekli gördüğü hallerde ilgili kullanıcının katılımını geçersiz sayma ve engelleme hakkına haizdir. Bu durumda katılımcı, uygulamaya tekrar girmeyeceğini ve hak kazandığı ödül veya ödülleri herhangi bir şekilde talep etmeyeceğini beyan, kabul ve taahhüt eder.

Kullanıcıların ahlaka aykırı ve sakıncalı olarak nitelendirilen fotoğraf veya metin kullanması yasaktır ve söz konusu kullanımlardan kaynaklanacak tüm yasal sorumluluklar katılımcıya aittir. Hukuka, yasalara veya ahlak kurallarına aykırı fotoğraf, metin veya benzer dokümanların paylaşımı halinde, ilgili içerikler sayfa yöneticileri tarafından kaldırılacak ve ilgili katılımcıların yarışmaya erişimi engellenecektir. Turkcell Superonline hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların ödüllerini iptal etme hakkına sahiptir

Turkcell Superonline’nın yarışma vasıtasıyla temin ettiği bilgileri, katılımcıların kişisel veri gizliliğini ihlal etmeden, iletişim ve promosyon duyuruları amacıyla kullanabilecektir. “Hızlı Yakışır” yarışması ile ilgili olarak Turkcell Superonline’nın bağlantıda olduğu iş veya proje ortağı olan 3. kişi veya işletmelerin, “Hızlı Yakışır” kullanıcılarına; yeni oyunlar, kampanyalar ve benzeri amaçlı bilgilendirme ve tanıtımları e-mail ve/veya SMS yoluyla yapması, kullanıcıların bilgi, onay ve kabulü dahilinde yapılmış sayılır. Katılımcılar yarışmaya katıldıklarında, kendilerine bu maddeye konu e-mail ve SMS bildirimlerinin veya tanıtımlarının yapılmasının kişisel verilerinin ihlali, saldırgan reklam veya saldırgan pazarlama mahiyeti arz etmeyecek şekilde kendi muvafakatleri ve rızaları ile yapıldığını kabul etmiş sayılırlar. Yasal organlar ve idari birimlerin hukuki nedenlerle bilgi talep etmesi halinde katılımcı bilgileri ilgili birimlerle paylaşılabilir.

Turkcell Superonline’nın ve/veya bağlı şirketlerinin, iştiraklerinin, reklam tanıtım ve acentelerinin çalışanları ve bu kişilerin birinci dereceden aile fertleri (eş, kardeş, ebeveyn veya çocukları) ve/veya akraba olup olmadıkları dikkate alınmaksızın bu kişilerle aynı hanede yaşayan kişiler, söz konusu yarışmaya katılma hakkına sahip değildir.

Turkcell Superonline ile üretici, yazılımcı firma, uygulama çerçevesinde gerçekleştirilen işlemlerde veya veri iletiminde meydana gelebilecek hatalardan, kesintilerden, silintilerden, gecikmelerden, yarışmacıların Facebook hesaplarına üçüncü kişilerce izinsiz olarak erişilmesinden sorumlu tutulamaz. Turkcell Superonline ayrıca, ağ, telefon ve ekipmanlarındaki donanım ve yazılımla ilişkili olarak meydana gelebilecek herhangi bir arızadan veya internet yoğunluğu nedeniyle katılım bilgilerinin yanlış iletiminden veya iletilememesinden sorumlu değildir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Melike Nursultan Saydan dedi ki:

    İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

  2. Gönül Çağatay dedi ki:

    Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.