Maggi’den ‘Mutluluk Mutfakta Pişer’ Kampanyası

Maggi’den ‘Mutluluk Mutfakta Pişer’ Kampanyası

Mutluluk kaynağı tariflerinizi bizimle paylaşın, muhteşem hediyeler kazanın!

Çorba, ana yemek, zeytinyağlı, pilav/makarna ve tatlı kategorilerinde sevdiklerinizi mutlu eden tariflerinizi paylaşın. Hem muhteşem hediyeler kazanın hem de tarifleriniz “Mutluluk Mutfakta Pişer” kitabında yer alsın. Kampanyayı paylaşmak için, tıklayınız.
Mutluluk Mutfakta Pişer

KATILIM KOŞULLARI

 1. Kampanyaya katılım 22.05.2014 – 22.06.2014 tarihleri arasında Maggi Türkiye Facebook sayfasını beğendikten sonra gerçekleşecektir.
 2. Yarışmaya katılabilmek için  Maggi Türkiye Facebook sayfasındaki “Mutluluk Mutfakta Pişer”  adlı uygulamasına giriş yapmak ve formu eksiksiz doldurmak gerekmektedir.
 3. Formu doldurduktan sonra katılımcıların Çorba, Ana Yemek (Et,Tavuk,Balık,Sebze,Bakliyat), Zeytinyağlı, Pilav/Makarma ve Tatlı kategorilerinde sevdiklerini mutlu eden tarifleri paylaşmaları gerekmektedir.
 4. Tariflerin en az 600 piksel genişliğinde ve katılımcıların kendilerine ait bir fotoğraf içermesi ve tarifin yapılış aşamasının eksiksiz yazılması zorunludur. Fotoğrafsız tarifler kesinlikle yayınlanmayacak ve yarışma içerisinde değerlendirilmeyecektir. İnternetten alındığı tespit edilen fotoğraf ile yarışmaya katıldığı tespit edilen katılımcılarımız ne yazık ki diskalifiye edilecek ve yarışmaya başka bir tarif ile katılamayacaktır. Tariflerin geçerli olabilmesi için kullanıcıların bu fotoğraf ile daha önce başka bir yarışmaya katılmamış olması gereklidir.
 5. Katılımcılar sadece kendileri adına Yarışma’ya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.
 6. Blogu olan kullanıcılar yarışmaya blogunda yayınlamış oldukları tarifler ile de katılabilirler.
 7. Katılımcılar önceden belirtilen kategorilerde diledikleri kadar tarif ile yarışmamıza katılabilirler. Fakat gönderilen tüm tarifler moderasyondan geçirilecek ve sadece tarifi ve fotoğrafı MAGGI Türkiye Jurisi (Gülhan Kara, Ece Nevra Durukan, Zeynep Sungu, Yasemin Sümengen, Melike Turan) tarafından onaylanan tarifler yayınlanacaktır. MAGGI Türkiye Jürisinin uygun bulmadığı tarifi yayınlamama hakkı bulunmaktadır.
 8. Tariflerin onaylanabilmesi için, tariflerin fotoğraflarının daha önce internette hiçbir yerde yayınlanmamış olması ve yapılışlarının internetten copy-paste yapılmadan herkesin kendi anlatımıyla tüm ayrıntılarıyla açık ve net olarak yazmış olması gereklidir.
 9. Bunun yanı sıra yayınlanacak tariflerinin sunumuna, fotoğrafların çok küçük olmamasına ve net olmasına dikkat edilmelidir.
 10. Yarışmada 4 hafta boyunca HER HAFTA her kategoride  MAGGI Türkiye Jurisi (Gülhan Kara, Ece Nevra Durukan, Zeynep Sungu, Yasemin Sümengen, Melike Turan) tarafından Haftanın En Mutlu Tarifi, Haftanın En Lezzetli Tarifi, Haftanın En Beğenilen Tarifi seçilecek ve (5 kategori x 3 = 15 kişi) NESTLE hediye sepeti kazanacaktır. Sepetin içeriği (NESCAFE GOLD, Nesquik Plus, NESTLE Classic Sütlü Tam Fıstıklı Kare –DAMAK, NESTLE 1927 Bol Sütlü Kare, NESTLE 1927 Extra Bitter Kare, 3 adet Maggi Tavuk Çeşnisi, Maggi Çıtır Tavuk Harcı, Maggi Cızbız Köfte Harcı, Fırında Kızarmış TAVUK Bulyon, Fırında Kızarmış ET Bulyon, NESFIT) olacaktır.
 11. Yarışmanın bitim tarihinden sonra her kategoride MAGGI Türkiye Jurisi (Gülhan Kara, Ece Nevra Durukan, Zeynep Sungu, Yasemin Sümengen, Melike Turan)  tarafından 1. 2. Ve 3. Seçilecektir. 

Kategorilerde;

 • 1.ler: 500 TL Arçelik Hediye Çeki
 • 2.ler :300 TL Arçelik Hediye Çeki
 • 3.ler :200 TL Arçelik Hediye Çeki kazanacaktır.
 1. Kazanan kullancılara formlarda doldurmuş oldukları bilgiler üzerinden ulaşılacak ve gönderimler bu adresler üzerinden yapılacaktır.
 2. Katılımcıların formda yer alan isim, adres, cep telefonu gibi bilgileri doğru ve eksiksiz doldurması zorunludur. Bilgilerin yanlış olması durumunda katılımcı ödül kazanma hakkını kaybeder. Katılımcıların bildirdiği irtibat bilgilerinin doğru olmaması nedeniyle talihlilere ulaşılamaması durumundan MAGGI Türkiye sorumlu değildir
 3. Hediyelerin adreslere teslimi MAGGI Türkiye tarafından gerçekleşecektir. Gönderimler başladıktan sonra adres bilgilerine göre teslim süresi değişiklik gösterebilir.
 4. Katılımcılar formu doldurup uygulamaya giriş yapmakla, uygulamada yer alan Katılım Koşulları ve Gizlilik Kuralarına uymayı peşinen kabul eder.
 5. Katılımcılar kullanıcı formunu doldurarak kişisel bilgilerinin NESTLE tarafından toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılır. NESTLE bu bilgileri gerekli durumlarda SMS ve e-mail göndererek kampanya haberleri ve duyurular için kullanma hakkını saklı tutar.
 6. Kullanıcıların göndermiş olduğu fotoğrafların üzerinde fikri mülkiyet ve telif hakları dahil olmak üzere üçüncü şahıslara ait herhangi bir hak bulunmamalıdır. Aksi takdirde katılımcı, üçüncü şahıslar tarafından MAGGI Türkiye’ye yöneltilebilecek her türlü iddia ve talebin karşılanmasından ve MAGGI Türkiye’nin bu nedenle uğrayacağı tüm zararların tazmininden sorumlu olacaktır.
 7. Yarışmalara gönderilen fotoğrafların kullanım hakkı MAGGI Türkiye’ye aittir. MAGGI Türkiye fotoğrafları farklı mecralarda ve sayfalarında kullanma hakkına sahiptir.
 8. Katılımcı MAGGI Türkiye’nin fotoğrafları kullanmasını engelleyecek nitelikte herhangi bir hak tesis etmediğini Kabul ve taahhüt eder.
 9. Katılımcı, Yarışma’ya katılmakla, katılım tarihinde fotoğraflar üzerindeki 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun dan kaynaklanan işleme, çoğaltma, yayma hakkı ile pay ve takip hakkı dahil her türlü mali haklarını ve kamuya sunma ve değişiklik yapma gibi devri kabil manevi hakları kullanma yetkisini 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu’nun 48 ve 52. maddelerine uygun ve 3. kişilere devredilebilecek şekilde, tüm Dünya’da kullanılmak üzere münhasıran ve süresiz olarak MAGGI Türkiye’ye devrettiğini, MAGGI Türkiye’nin bunlar üzerinde dilediği gibi tasarruf etme, hak ve yetkisine haiz olduğunu bu amaçla MAGGI Türkiye tarafından talep edilecek her türlü devir sözleşmesini de imzalayacağını kabul ve taahhüt eder.
 10. Katılımcı tarafından sunulan fotoğrafların üzerinde hak ve yetkilerin yukarıda 18. madde kapsamında MAGGI Türkiye’ye devri ile, Katılımcı MAGGI Türkiye’nin belirtilen fotoğraflar ile bunlara bağlı hak ve yetkilerini her türlü mecrada / platformda / ürün / malzeme / organizasyonda vs (radyo, TV, internet, sinema, doğrudan pazarlama aktiviteleri, basın toplantıları, yazılı ve görsel medya dahil olmak üzere Wap, kiosk, cep telefonu gibi elektronik ya da sayısal/dijital ortamlarda, telefon santrali ve IVR müzikleri, telefon zili tonları vs) Katma Değerli Servisler (Hücre yayını, WAP/GPRS, Mobil müzik, mobil video, Mobil TV, Videostreaming ve/veya işbu tarihten sonra gelişecek yeni nesil mobil teknolojileri) kapsamında her türlü servis, ortam, uydu, kablo diğer dijital, telli ve telsiz tüm araçlar olmak üzere ve bu sayılanlarla sınırlı olmaksızın geçerli olmak üzere ve başkaları ile paylaşılabilecek şekilde, herhangi bir süre ve mecra kısıtlaması olmaksızın kullanabileceğini kabul ve taahhüt eder.
 11. MAGGI Türkiye, katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Yarışma Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirme hakkını gizli tutar. Yarışma ile ilgili MAGGI Türkiye ve Katılımcı arasında çıkacak her türlü ihtilafta İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.
 12. MAGGI Türkiye, katılımcıların facebook.com/MaggiTurkiye sitesini sadece kişisel amaçları ile kullanma ve görüntülemesine izin vermiş olup, diğer katılımcıların facebook.com/MaggiTurkiye sitesinde yer almak üzere gönderdikleri fotoğraf da dahil olmak üzere MAGGI Türkiye tarafından yaratılan tüm içeriğin 5846 sayılı Fikir ve Sanat Eserleri Kanunu ile ilgili mevzuat tarafından hukuki koruma altında olup, tüm facebook.com/MaggiTurkiye alt yapısı, appletler, kodlar, fotoğraflar, ses, görüntü, video ve diğer tüm yazılımların mali ve manevi hakları aksi belirtilmediği veya bu konuda bir sözleşme bulunmadığı sürece MAGGI Türkiye’ye aittir. Katılımcıların bunları kopyalayarak başka bir site oluşturması veya başka bir sitede kullanmaları, çoğaltmaları, yaymaları yasaktır.
 13. Katılımcılar, ticari anlamda haksız rekabete yol açacak, ticari itibardan faydalanma anlamına gelebilecek davranışlardan kaçınacak, sitede yer alan mevcut içeriği hiçbir şekilde kopyalamayacaklardır.
 14. Kampanya Türkiye’de yaşayan 18 yaş üstü, Nestle Türkiye ve kampanya ajansları çalışanları hariç herkese açıktır.
 15. Kazanılan ödül başkasına devredilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
 16. Katılımcılar sadece kendileri adına Yarışma’ya katılabilirler, başkası adına katılım yapılamaz.
 17. MAGGI Türkiye kampanya boyunca, kampanyayı olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yapıldığını ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunu tespit etmesi durumunda ilgili yarışmacının o güne kadar ki tüm verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkını saklı tutar.
 18. Katılım koşullarında değişiklik yapmak, kuralları iptal etmek ve/veya yeni kurallar getirmek tamamen MAGGI Türkiye’nin inisiyatifindedir. Herhangi bir değişiklikten sonra sitenin kullanımına devam edilmesi ve site kapsamında sunulan herhangi bir hizmete ilişkin olarak işlem yapılması, site kullanıcılarının söz konusu değişikliği kabul ettiği anlamına gelecektir.
 19. Kayıp ya da geç kayıtlar için, sorunlu ya da kayıp teknik donanım ve ya yazılım arızaları, veya kullanılamaz ağ bağlantıları için, ya da başarısız, yanlış, hatalı, eksik, bozuk ve ya gönderenin neden olup olmadığı herhangi bir elektronik iletişim gecikmesinde, ekipman ve ya programlama ile ilgili ya da bu yarışmada kullanılan veya bu yarışmada kayıtların işlenmesinde oluşabilecek herhangi bir insan hatasından MAGGI Türkiye sorumlu değildir. 

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. Egehan Özkök dedi ki:

  Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

Yorum Yaz