Hoover Anneler Günü Kampanyası

Hoover Anneler Günü Kampanyası

Hoover Anneler Günü KampanyasıAnnenizin Elleri Dert Görmesin

İstedik ki bu Anneler Günü cam silme derdinin son günü olsun. Annelerimizin elleri dert görmesin!
Hemen şehrinizdeki en yakın yetkili Hoover Satış Noktasını ziyaret edin, paralonızı isteyin, sonra uygulamamıza girin. Sevgi dolu Anneler Günü mesajınızı paylaşın. Jürimiz sizin mesajınızı seçsin, Hoover Jive Cam Temizleyici annenizin olsun.

Kampanya Ödülü

Mesajı jüri tarafından en çok beğenilen 5 kişi Jive Cam Temizleyicisi kazanacak.

Katılım Koşulları

Oyuna katılan herkes HYPERLINK “http://www.facebook.com/#!/terms.php” http://www.facebook.com/#!/terms.php bu adreste yer alan Facebook Inc.’in kullanım koşullarını kabul etmiş sayılır. Mevcut oyundaki tüm databese ve bilgiler Hoover ve/veya Piston Interactive’in sağlayacağı server alanında saklanacaktır. Bu konuda Facebook bir itiraz mercii değildir. Söz konusu ödüller oyun sonrasında, Hoover’inbelirlediği tarih ve yerde talihlilere teslim edilecektir. Katılımcı bu şartı peşinen kabul etmiş sayılır.

Ödül kazananlar resmi web sitesinde ve/veya Facebook hayran sayfasında açıklanacaktır. 18 yaşından küçüklerle, Hoover ve Piston Interactive çalışanları ve 1.dereceden akrabaları oyuna katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödül verilmez. Oyuna sadece K.K.T.C ve T.C vatandaşları katılabilir. Ödüle ait ÖTV ve KDV hariç olmak üzere diğer vergi ve yasal yükümlülükler kazanana aittir. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez, nakit karşılığı talep edilemez.

Uygulamada öngörülmemiş açıklar yoluyla ve/veya çeşitli bilgisayar hileleri yardımıyla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcılar tespit edildiğinde ödüle hak kazanamayacaklardır. Hoover bu kişi ve/veya kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkını saklı tutar. Oyunla ilgili Facebook’un tasarrufunda olan kapatma-askıya alma gibi durumlardanHoover sorumlu tutulamaz. Katılımcılar birden fazla ödül alamazlar. Oyunlar iki ödül kazandıkları takdirde ilk kazanılan ödül geçerlidir. Hoover bu oyunu istediği an sonlandırma hakkına sahiptir.

Hoover, kampanyalarıyla ilgili olarak önceden duyurmak koşulu ile dilediği zaman değişiklik yapma hakkını saklı tutar.

Hoover, oyunda ödül kazananlarının isimlerini sitede ve dilediği mecrada açıklama hakkını saklı tutar.

Hooverve oyunun uygulayıcısı Piston Interactive oyuna katılan üyelerin iletişim adreslerine pazarlama mesajları gönderme hakkını, bu adresleri 3. şahıs ve tüzel kişilerle paylaşma hakkını saklı tutar.

Etiketler: ,

Yorum Yaz