Teknosa 23 Nisan İnstagram Kampanyası

Teknosa 23 Nisan İnstagram Kampanyası
Bu kampanya sona ermiştir. Kazananlar için, tıklayınız.

Teknosa, İnstagram’da yapmış olduğu 23 Nisan kampanyası ile 1 kişiye “X360 4GB KİNECT KONSOL + KİNECT ADVENTURES + KİNECT DİSNEYLAND + 1 AY LIVE GOLD KONSOL AKSESUAR” hediye ediyor.
Teknosa 23 Nisan İnstagram Kampanyası

KAMPANYA KATILIM KOŞULLARI

1- 17.04.1014(Saat: 00:01) – 23.04.2014 (Saat 23:59) tarihleri arasında Türkiye genelinde Instagram platformu üzerinden #23NisanCoskusu etiketi ile yaratıcı ve komik bir şekilde yeni nesil çocuklarını anlatan fotoğraf paylaşanlar yarışmaya katılabileceklerdir.

2- Bu kampanya MPİ’nin 16/04/2014 tarih ve 40453693-255-05-02/856-2402 sayılı izni ile kapsamdışı bırakılmıştır ve ESTABOOM tarafından düzenlenmiştir.

3- Jürinin değerlendirme kriterleri aşağıdaki gibidir;
a. Fotoğrafın çocuk coşkusu temalı olması
b. Belirtilen hashtag’in kullanılması

4- Jüri değerlendirmesi sonucunda seçilen 1 kişiye “X360 4GB KİNECT KONSOL + KİNECT ADVENTURES + KİNECT DİSNEYLAND + 1 AY LIVE GOLD KONSOL AKSESUAR” verilecektir.

5- Jüri değerlendirmesi 24.04.2014 tarihinde yapılacak olup, kazanan talihliler 25.04.2014 tarihinde Teknosa Facebook sayfasından ve/veya Teknosa Instagram hesabından açıklanacaktır.

6- Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.’nin ve/veya 41?29!’un kampanya boyunca, herhangi bir katılımcının kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığını tespit etmesi ya da haksız yollardan kazanç elde edilen herhangi bir işlemini tespit etmesi durumunda, katılımcının o güne kadarki bütün yarışma verilerini hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu katılımcılar kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışlarının tespit edilmesi halinde bütün yarışma verileri silinecek ve hediye kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.

7- Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. ve 41?29! bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

8- 18 yaşından küçükler ve Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş. ve 41?29! çalışanları yarışmaya katılamazlar, katılsalar dahi kazanmaları halinde kendilerine hediye verilmeyecektir.

9- Bir kişi birden fazla ikramiye kazanamaz.

10- Katılımcıların sosyal medya platformunda yer alan profil fotoğrafı, ad-soyad, nickname gibi bilgileri, kazanan katılımcıların çeşitli mecralarda duyurulması amacıyla sınırlı olarak Teknosa İç ve Dış. Ticaret A.Ş. ve 41?29! tarafından kullanılabilecektir, yarışmacılara ait bilgiler başka herhangi bir amaçla kullanılmaz ve gizli tutulur.

11- İkramiyeye konu olan eşya ve/veya hizmetin bedeli içinde bulunan KDV+ÖTV gibi vergiler dışındaki vergi ve diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenir.

12- Bu kampanyanın Facebook ve Instagram siteleri ile bir ilgisi yoktur. Yaşanan aksaklıklardan Facebook ve Instagram siteleri sorumlu değildir.

13- Katılımcılar gönderecekleri fotoğraf üzerinde, 5846 Sayılı Yasada belirtilmiş olan mali haklardan; işleme, çoğaltma, yayma, temsil ve umuma iletim haklarının tümünü TV, basın-outdoor, ilan, dergi, billboard, pop, internet ve sair elektronik ortamlarda, fotoğraf, işlenmiş fotoğraf, illüstrasyon, resim, grafik vb değişik şekillerde kullanılmasını da kapsayacak şekilde ve her türlü mecrada kullanılmak üzere Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş.’ye süre, yer ve muhteva sınırı olmaksızın ve bedel talep etmeksizin devretmiş sayılırlar. Katılımcılar yarışmaya gönderecekleri fotoğraf üzerinde mutlak surette hak sahibi olduklarını, hak sahibi olmadığının tespit edilmesi halinde ise Teknosa İç ve Dış Tic. A.Ş.’nin ve 41?29!’un her türlü zararını karşılayacağını taahhüt ve beyan etmiş sayılırlar. Teknosa İç ve Dış Ticaret A.Ş. söz konusu fotoğraflardan doğan mali hakları yine süre, yer ve muhteva itibariyle dilerse sınırlı olarak dilerse sınırsız olarak üçüncü kişilere devredebilir ve/veya bunlar üzerinde dilediği şekil ve şartlarda üçüncü kişilere lisans hakkı tanıyabilir.

14- Bu kampanyaya katılan herkes bu şartları kabul etmiş sayılır.

15- Genel ahlak kurallarına uymayan fotoğraflar yayın öncesinde ajans, marka ve sistem tarafından kontrol edilerek sistem üzerinden giriş engeli sağlanarak yayınlanmayacaktır.

16- ÖTV ve KDV hariç diğer yasal yükümlülükler talihliler tarafından ödenecektir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Hanife Nur Erkovan dedi ki:

    Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

Yorum Yaz