Bu kampanya sona ermiştir. Kazananlar için, tıklayınız.

Yaptığın her mozaikle, arkadaşarının kabul ettiği her davetle, bir çekiliş hakkı kazanacaksın. 30 Nisan Çarşamba gece yarısına kadar zamanın var. Çekiliş haklarını topla, 50x35cm 100 adet kanvas tablodan birini kazanan sen ol. Biricik annenle fotoğrafından oluşan dev mozaik tablon, anneler gününde evinin en güzel köşesinde sergilensin.
Profilo'dan 'Sevgi Ayrıntıda Gizlidir' Kampanyası

Sevgi Ayrıntıda Gizlidir isimli Facebook uygulamasına katılan herkes aşağıda yer alan koşulları kabul etmiş sayılır.

 • Profilo Ev Aletleri kurumsal Facebook sayfası https://www.facebook.com/ProfiloEvAletleri adresinde yer alan, ilgili sekme üzerindeki Sevgi Ayrıntıda Gizlidir isimli uygulama 01.04.2014-30.04.2014 tarihleri arasında yayınlanacaktır.
 • Facebook internet sitesi üyelerinin yarışmaya katılım için https://www.facebook.com/ProfiloEvAletleri sayfasındaki “Beğen” tuşuna basmaları gerekmektedir.
 • Sayfaya ve yarışmaya katılım ücretsizdir. Katılım için herhangi ticari bir koşul bulunmamaktadır.
 • Ödüllü dönem süresince https://www.facebook.com/ProfiloEvAletleri adresinde bulunan uygulamaya girip mozaik fotoğraflar yapmaları beklenmektedir. Her mozaik fotoğraf 1 çekiliş hakkıdır. Kullanıcı, uygulama davetini kabul eden her arkadaşı için 1 çekiliş hakkı kazanmaktadır. Günlük çekiliş hakkı sınırlaması 10 adettir.
 • 1 kullanıcı 1 adet kanvas tablo kazanacaktır. Ödül dağıtımı için iletişim bilgilerinin eksiksiz ve doğru olarak doldurulması gerekmektedir.
 • Kazananlar, 01.05.2014 tarihinde https://www.facebook.com/ProfiloEvAletleri adresinde çekiliş jürisi Seher Birgül Acar, Bahriye Bayraklı Tavukçuoğlu ve Ömer Nacaklı’nın yapacağı çekilişin sonunda duyurulacaktır. Kullanıcının, daha önce hazırlamış olduğu mozaiklerden birini seçmesi ve adres bilgisini onaylaması gerekmektedir. Oyun başlangıcında adres ve iletişim bilgilerini girmeyen ya da onaylamayan kullanıcılara ödül gönderimi yapılmayacaktır.
 • Yapılan çekiliş sonucunda talihliler, ödül olarak belirlenen 100 adet 50x35cm ebatında kanvas tablo kazanacaktır. Talihlilere, kanvas tablo 06.05.2014 tarihinden itibaren belirtilen adreslere kargolanmaya başlanacaktır.
 • Profilo Ev Aletleri ve ArnoBrasco önceden haber vermeksizin Katılım Koşulları metninde değişiklik yapabilir.

3 yorum

 1. Geçen hafta mailime bir hediye kupon göndermiştiniz. Onu kullandım bir kupon kodu daha gönderebilir misiniz acaba?

 2. İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

 3. İndirimli katalogların yarın gelecek olanları da yükler misiniz. Şu içinde televizyon ve telefonların olduğu katalog

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir