Mavi’den ‘#ilkbuluşma’ Hashtag Kampanyası

Mavi’den ‘#ilkbuluşma’ Hashtag Kampanyası

#ilkbuluşma’da ne giyersin?

Stilini Instagram’da paylaş, Mavi’nin Stil Danışmanı’yla özel bir buluşmaya davetiye kazan! Alacağın önerilerle ikinci buluşmayı garantile!

Mavi'den '#ilkbuluşma' Hashtag Kampanyası
Kazananların Mavi ekibinin oluşturduğu jüri tarafından belirleneceği yarışmaya 29.04.2014 – 06.05.2014 tarihleri arasında katılabilir ve kazanan 3 kişiden biri olma şansını yakalayabilirsiniz. Tüm katılımcılar, yarışmamız süresince Instagram sayfamızda yer alarak kendi ilk buluşma tarzlarını paylaşabilirler.

Detaylar:

1- Yarışma 29.04.2014-06.05.2014 tarihleri arasında gerçekleşecektir.

2- Katılımcının yarışmaya katılım sağlayabilmek için 29.04.2014-06.05.2014 tarihleri arasında Instagram üzerinden #ilkbuluşma hashtagini kullanarak seçtikleri ilk buluşma kombinlerini paylaşmaları gerekmektedir.

3-Kazanan yarışmacılar Mavi’nin Tasarım Direktörü ile 2. Buluşmayı garantileyecek stil önerisi buluşması etkinliğine katılmaya hak kazanacaktır. Bu etkinlik 06.05.2014-09.05.2014 tarihleri arasında Mavi’nin seçeceği bir Mavi mağazasında gerçekleşecektir.

4- Kazananlar Mavi ekibinin oluşturduğu jüri ekibi tarafından belirlenecektir. Yalnızca 3 katılımcı yarışmayı kazanmaya hak kazanacaktır.

5- Kazanan kullancılara instagram üzerinden mesaj atılarak ulaşılacaktır. Kullanıcılar http://instagram.com/mavi hesabını takip etmek zorundadır.

6- Katılımcılar kampanya hashtagi #ilkbuluşma ile paylaştıkları fotoğraflar ile yarışmaya katıldıklarında Katılım Koşulları ve Gizlilik Kuralarına uymayı peşinen kabul etmiş sayılırlar.

7- Yarışma Türkiye’de yaşayan herkesi kapsamakta, Mavi Türkiye ve kampanya ajansları çalışanları hariç herkese açıktır.

9- Mavi, katılımcının üyeliğini yada site kullanımını Yarışma Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.

10- Mavi herhangi bir zamanda yarışma koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme/durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir.

11- Kayıp ya da geç kayıtlar için, sorunlu ya da kayıp teknik donanım ve ya yazılım arızaları, veya kullanılamaz ağ bağlantıları için, ya da başarısız, yanlış, hatalı, eksik, bozuk ve ya gönderenin neden olup olmadığı herhangi bir elektronik iletişim gecikmesinde, ekipman ve ya programlama ile ilgili ya da bu yarışmada kullanılan veya bu yarışmada kayıtların işlenmesinde oluşabilecek herhangi bir insan hatasından Mavi sorumlu değildir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

  1. Doktora Canuyar dedi ki:

    Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

  2. Ecren Baldo dedi ki:

    İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

  3. Abdulbaki Çotur dedi ki:

    İndirimli ürünler kataloğu ne zaman gelir abicim

Yorum Yaz