Beceri Oyunları

Beceri Oyunları
Dünya tarihinin belki de en beğenilen spor dallarından birisi olmayı başaran ‘Futbol’ artık listelerimizde büyük önem almaktadır. Futbol bağlantısına girişinizi yaparak her çeşit futbol uygulaması ile karşılaşmanız mümkündür. Burada yer alan dünyanın en ünlü futbolcularından bir tanesi olan ‘Lionel Messi’ uygulamasını başlattığınızda ‘START GAME’ sekmesine tıklayarak başlayacaksınız. Dünyanın en iyi kulüplerinden birinde top koşturan bu futbolcunun gizemli oyununda yapmanız gerekenler ise 1’den 20’e kadar olan sayıları bulmaktır. Resmin içerisinde gizlenmiş olan sayıları bulmanız göründüğü kadar kolay olmayacaktır. Sürekli zaman ilerlediği için ne kadar hızlı olabilirseniz puanınızda o kadar yüksek olacaktır. Sayıları bulduğunuzda ‘Mouse’ kullanarak üzerlerine tıklayınız. Yanlış yere tıkladığınız – puan alacaksınız. 
O yüzden çok iyi odaklanıp iyi gözlemlemeniz gerekiyor. Ardından Silah.oyunu.com.tr bölümüne geçiş yaparak burada da serbest vuruşlar kullanıp streslerimizden arınacağız. Aklınıza gelebilen her çeşit ‘Frikik’ oyununu burada bulabileceksiniz. Kategoriye girdikten sonra ‘Frikikle İnsanları Devirme’ uygulamasını çalıştıracaksınız. Sonrasında ‘START GAME’ seçeneğini işaretleyiniz. ‘Farenizi’ sağ ve sol taraflara götürerek yönünüzü belirleyip ‘Sol Tuş’ basarak şutunuzu çekeceksiniz. Yapacağınız işlemlerden bir tanesi sürekli insanların geçtiği yerde hem kaleye gol atmalı hem de onlara vurarak skor elde edeceksiniz. Kaleye gol atmayı ihmal etmeyiniz. 
Ayarlamanızı çok iyi sağlayarak zaman dilimi sona erene kadar kazandığınız puanlar sizin rekorunuzu oluşturacaktır. Bunları yapmak tamamen beceri isteyen bir dilimdir. Eğer yeterince sahip değilseniz beceri bölümünden kendinizi geliştirmeniz amacıyla bulunabilirsiniz. Burada bulunan ‘Barık Zeki Kedi’ uygulamasında yerinizi almanız için ilk olarak açınız ardından yüklenmesi için bekleyiniz. En sonun da ise önce ‘PLAY GAME’ daha sonra da ‘SKIP’ ve ‘PLAY’ sekmeleriyle başlayınız. Toplam 21 etaptan oluşmakta olan bu çalışmada 1.seviyeden itibaren atılabilirsiniz. Başladığınız da bu sevimli kediyi yönlendirmek maksadıyla ‘Yön Ok Tuşlarını’ ve ya ‘[w- d- a- s]’ tuşlarını kullanacaksınız. Yıldızları toplayarak bölümleri kaç yıldızla geçebildiğinizi oluşturup gizli olan yuvarlak şeritlere ulaşacaksınız. 
Birkaç etap çok basit gelecektir sizleri yanıltmasın çünkü sadece tanımanız maksadıyla ayarlanmıştır. İlk 5 bölümü geçtikten sonra ne kadar zor olduğuna sizlerde tanıklık edeceksiniz.  Merhaba değerli arkadaşlar sizlere yönelttiğim bu uygulamalar ile değerli vakitlerinizi boş yere harcamayıp üstüne ilave olarak eğlence kazanacaksınız. Nisan.oyunu.com.tr bağlantısıyla ilk serüvenimize geçiş yapacağız. Burada bağlandığınız ‘Foto Stüdyo’ oyunuyla eğlencenin zirvesinde yer alabilirsiniz. Sizlerde bağlanmak istiyorsanız hemen ‘START’ sekmesiyle birbirinden ilginç ve enteresan karakterlerin yer aldığı bölümde bir seçim yapmalısınız. Seçiminizi yaptıktan sonra da oda içerisinde bulunacak diğer eşyaları da seçerek başlayacaksınız. Yapmanız gereken onun her türlü ve değişik fotoğraflarını seçmektir. Kısa bir zaman sonra değişik pozlar vermeye başlayacaktır. Onun yerini ve kullandığınız eşyanın yerini değiştirme imkânına sahipsiniz. 
Fotoğraflara efektler de verebileceksiniz. Bunu yapmak için de sol taraftaki menüden faydalanacaksınız. Başından beri sadece ‘FARE’ kullanacaksınız. Çocukların diğer sevdiği en güzel çalışmalar ise boyama uzantısında yer almaktadır. Sizlerde linkimize tıkladıktan sonra otomatik olarak yönlendirilebilirsiniz. Her çeşit boyama konusunda resim bulabileceksiniz. Açtığınız hangi foto olursa olsun bütün işlemleri ‘Mouse’ ile yapacak ve boyama kısımlarında da renkleri kullanacaksınız. Bu asla değişmeyen bir özelliktir. Ama her seferinde resim, renkler ve efektler değişebilir. Boyadığınız resim çok hoşunuza gittiği takdirde bilgisayarınıza kaydetme seçeneği barındırdığı için oradan kaydedebilir ve ya yazıcınız var ise çıktı alabileceksiniz. 

Hayvanlar, ev, araba, motor, uçak, tren, insan, çizgi film karakterleri vb. gibi aklınıza gelebilecek her türlü boyamaya sahip şeyler bulabilirsiniz. Kızlarımız için aralarında gelin ve gelinlik modelleri dahi bulup kendi zevkinize göre tasarımını gerçekleştireceksiniz. O tarz daha çok uygulama arıyorsanız sizleri de Robot.oyunu.com.tr kısmına bekliyoruz. Burada ise ‘Utangaç Gelin’ isimli uygulamamızı size biraz anlatacak olursam yapacağınız işlemler tamamen söylediklerimden ibaret olduğu Kanaat’ına varacaksınızdır. 
Beceri Oyunları
Oyunumuzu açtıktan sonra ‘PLAY’ sekmesine basarak başlatacaksınız. Başladıktan sonra Sol tarafta yer alan ürünleri göreceksiniz. ‘Farenizle’ bu ürünlere tıklayarak gelin kızımızın üzerine doğru götüreceksiniz. Götürdüğünüzde sol tuşu bırakarak ona giydireceksiniz. 
Orada başka saç, ayakkabı, duvak, gelinlik, aksesuar, taç gibi seçeneklerde yer alacaktır. Kısacası bir gelinin üzerinde olması gereken her şey olacaktır. Bitirdiğinizde ise Sağ kısımda bulunan ‘SHOW’ kısmına basacaksınız. 

Etiketler: ,

Yorum Yaz