Ataşehir Bosch Servisi

Ataşehir Bosch Servisi
Bosch markalı buzdolabı modellerinde kullanılan ileri teknoloji ile birlikte artık evimizde kullanmakta olduğumuz buzdolaplarından çok yüksek oranlarda enerji tasarrufu sağlayabiliyoruz. Tamamen çevreci teknolojiye sahip olan en yeni Bosch buzdolabı modellerinde dahi oluşabilecek her tür arıza ile ilgili olarak tecrübe ve bilgi sahibi olan teknik personellerimizden oluşan ekiplerimiz Çekmeköy Bosch Servisi bünyesinde modern ve kaliteli çözümler üretmektedir.
Ataşehir Bosch Servisi bünyesinde sunulan servis hizmetleri kapsamında en çok karşılaşılan Bosch buzdolabı sorunu ise buzdolabının çalışmasına karşın soğutma işlemini yapamamasıdır. Bu gibi durumlarda servisimize yapılan arıza başvuruları için Ataşehir sınırları içerisinde yer alan gezici teknik ekiplerimiz yönlendirilmektedir.
Evinize gelen teknik ekiplerimiz buzdolabınızın çalışmasına karşın neden soğutma işlemini gerçekleştirmediği konusunda bilgi sahibi olduğundan arızanın tespitini kolayca yapmaktadır. Özellikle buzdolabınızın kapı fitillerinin zaman içerisinde aşınması ve yıpranması nedeni ile bu soğutmama sorunu ortaya çıkabildiğinden dolayı personellerimiz, kapı fitillerinin değişimini yapmaktadır.
Ayrıca buzdolabının soğutma işlemi gaz ile yapıldığından, personellerimiz Bosch buzdolabınızda herhangi bir gaz kaçağı olup olmadığını kontrol ederek, gaz kaçağı tespit etmesi durumunda gaz kaçağı onarılarak, buzdolabınıza gaz yüklemesi gerekli oranda yapılarak, yeniden soğutması sağlanmaktadır.
Böylece Bosch markalı buzdolabınızın ilk günkü performansına ve verimliliğine ulaşması sağlanarak, çok daha uzun süreli bir dayanıklılık göstermesi sayesinde daha ekonomik şekilde arızanın giderilmesi sağlanmaktadır.

Etiketler: ,

Yorum Yaz