Arzum’dan ‘Gücü Çekiminde’ Kampanyası

Arzum’dan ‘Gücü Çekiminde’ Kampanyası

Yepyeni hediyeli oyun “Gücü Çekiminde” sizi bekliyor!

Nesneleri en hızlı siz çekin, Arzum Cleanart kazanma şansı yakalayın!

Facebook’ta profili olanlar “Arzum” hayran sayfasını beğenip, “Gücü Çekiminde” uygulaması tarafından bilgilerine erişilmesine izin vererek, yarışmaya katılacaklar.
Arzum'dan 'Gücü Çekiminde' Kampanyası Hediye Görseli 1

Katılım aşağıdaki şekilde olacaktır:

Katılımcı, uygulamaya http://apps.facebook.com/gucucekiminde uygulaması üzerinden ücretsiz üyelik işlemi yaparak katılacaktır.
18 yaşından küçük kullanıcılar yarışmaya katılabilir ancak verilecek ödüller üzerinde hak iddia edemez.
Facebook’ta profili olan katılımcılar, http://apps.facebook.com/gucucekiminde uygulamasını yüklemeli ve uygulamanın bilgilerine erişimine izin vermelidir.
Kullanıcılar uygulama boyunca nesneleri Arzum Cleanart’la doğru bir şekilde çekerek en yüksek puanı elde etmek için yarışır.
Kullanıcılar, karşılarına gelen nesneleri 60 saniye içinde Arzum Cleanart’la çekmeye çalışır. Hangi nesneleri/objeleri çekmeleri gerektiği kullanıcılara uygulama içerisinde gösterilir. Kullanıcılar her oyunda, 3 defa yanlış objeyi çekme hakkına sahiptir. Bu haklarını hiç kullanmadan uygulamayı bitiren kullanıcılar bonus olarak 3000 puan kazanır. Her can, 1000 puan değerindedir. 60 saniye sonunda nesneleri doğru şekilde çeken ve oyunu bitiren kullanıcılar belli bir puan elde eder.

Arzum'dan 'Gücü Çekiminde' Kampanyası Hediye Görseli 2Puanlama

Puanlama nesnenin bulunma süresi göz önünde bulundurularak hesaplanır. En hızlı bulunan nesnenin puanı diğerlerine göre fazladır. Kullanıcılar, nesneleri ne kadar hızlı bulurlarsa o kadar yüksek puan elde eder.

Bonus karakter olan mavi ayıcık oyun içinde rastgele çıkabilir. Bonus karakter puanı diğerlerine göre 5 kat daha fazladır. Nesnelerde olduğu gibi bonus karakterin de bulunma süresi puanı etkiler.

En yüksek puana ulaşan 50 kullanıcı arasında her hafta yapılacak çekilişle, 1 kişi Arzum Cleanart, 10 kişi de Arzum Lolita Saç Düzleştirici kazanma hakkına sahip olur. Yarışma 4 hafta boyunca devam eder. Oyunu bitiren kullanıcılardan; ad/soyad, doğum tarihi, il, e-posta adresi ve telefon numarası istenir. İletişim formunu dolduran tüm kullanıcılara, www.arzum.com.tr’de temizlik kategorisinde geçerli %30 değerinde indirim kodu verilir. İndirim kodunun geçerlilik süresi ise 30 Mayıs 2014 tarihine kadardır.

5. Uygulama 18.04.2014 tarihinde başlayacak, 15.05.2014 tarihinde sona erecektir.

Kampanyaya katılmak için, tıklayınız.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Ayçiçek Saygın dedi ki:

    Şok market aktüel ürünlerini de çarşamba günlerinden önce verelim

Yorum Yaz