Generali Sigorta’dan ‘Sigortarot’ Kampanyası

Generali Sigorta’dan ‘Sigortarot’ Kampanyası
Generali Sigorta'dan 'Sigortarot' Kampanyası
Kampanyaya katılmak için tıklayınız.

Katılım Şartları

Sigortarot uygulaması’’ (“Uygulama”), Generali Sigorta tarafından düzenlenmektedir. Herhangi bir şüpheye mahal vermemek adına, işbu Uygulama’nın kurulması, yürütülmesi ve sonuçlandırılması aşamalarında Generali Sigorta ile Facebook arasında sponsorluk, destek ve/veya benzeri hiçbir ilişkisi bulunmamaktadır. Projeye katılım koşulları Facebook application üzerinde bulunmaktadır. Uygulamaya katılan herkes aşağıdaki katılım koşullarını okumuş ve kabul etmiş sayılacaktır. “Sigortarot uygulaması’’, Generali Sigorta Facebook sayfasında yayınlanacak olup, 17 Mart 2014 Salı günü saat 15:00’de başlayıp, 7 Nisan 2014 Pazartesi günü saat 23:59’da sona erecektir. Söz konusu tarihler arasında, Türkiye genelinde https://www.facebook.com/GeneraliSigorta internet adresine giriş yaparak “Sigortarot uygulaması”ndaki tüm yönlendirmeleri tam olarak yapan ve sonrasında uygulama içindeki videoları izleyen katılımcılardan “sigorta, kaza, fal, talih” konularını içeren 500 karakterlik bir hikaye yazmaları istenecektir. Yarışma jürisi tarafından, “yaratıcılık, özgünlük” kriterleri göz önüne alınarak yapılacak değerlendirme sonucu, yazısı en ilginç ve en yaratıcı olarak seçilen üç katılımcı ödüllendirilecektir. 1’inciye iPad mini (16 GB), 2’inciye iPod touch (16 GB), 3’üncüye iPod nano (16 GB) hediye edilecektir.

Katılım Koşulları

• Katılım ücretsizdir. Jüri değerlendirmesine katılmak için; kullanıcı uygulama sonunda karşısına çıkan 5 kartla, maksimum 500 karakterlik bir hikâye yaratmak zorundadır.
• Uygulamadaki form eksiksiz olarak doldurulmalıdır. Eksik bilgi ile katılım yapan tüketicilere jüriye çıkma hakkı verilmeyecektir.
• Jüri değerlendirmesi, 03.04.2014 tarihinde yapılacaktır.
• Sonuçlar, 15.04.2014 tarihinde http://bit.ly/sigortarot web sayfasından yayınlanacaktır.

Etiketler: ,

Yorum Yaz