Nescafé ‘#KendimeGeldim’ Kampanyası

Nescafé ‘#KendimeGeldim’ Kampanyası
Nescafé '#KendimeGeldim' Kampanyası

Nasıl #kendimegeldim? Video Yarışması Katılım Koşulları

1. Nasıl #kendimegeldim? NESCAFÉ 3ü1 Arada’nın Instagram’da düzenlediği bir video yarışmasıdır. Yarışma 17 Mart 2014, Perşembe günü 00:01’de başlayıp, 6 Nisan 2014, Pazar günü saat 23:59’da sona erecektir.

2. Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. (“Nestlé”), U2 Tanıtım ve Promosyon Hizmetleri Tic.Ltd.Şti. ve Rabarba İletişim Hizmetleri çalışanları ve bu yarışmanın yönetimi ve yürütülmesinin herhangi bir kısmıyla ilgili bir kişinin doğrudan akrabası (ebeveyn, kardeş, eş, çocuk) Nasıl Kendime Geldim? yarışmasına katılamaz, katılsalar da ödül kazanamazlar.

3. 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ödülleri teslim edilmez.

4. NESCAFÉ 3ü1 Arada’nın Nasıl #kendimegeldim? yarışmasına katılmak için kullanıcıların kendi Instagram hesabından #kendimegeldim hashtag’iyle Nescafé 3ü1 Arada içip nasıl kendilerine geldiklerine ilişkin bir video çekip paylaşmaları gerekmektdir.

5. Sadece Instagram üzerinden ve #kendimegeldim hashtag’iyle paylaşılan videolara yarışmaya katılabilirler. #kendimegeldim hashtag’i eklenmemiş veya Facebook ve / veya Twitter üzerinden #kendimegeldim hashtag’iyle paylaşılan videolar kesinlikle değerlendirmeye alınmazlar.

6. #kendimegeldim ile Instagram’a yüklenen videolar onay sürecinden geçtikten sonra Nescafé 3ü1 Arada Facebook sayfasındaki Nasıl #kendimegeldim? video galerisinde yayına alınacaktır. Onay sürecinden geçerek bu video galeride yayınlanan videolar jüri tarafından değerlendirmeye alınırlar.

7. #kendimegeldim hashtag’i ile Instagram’da paylaşılan videolar jüri tarafından değerlendirilecektir ve jüri en iyi kendine gelme videosunu seçecektir. En iyi kendine gelme videosunu çeken kişi 1 adet SONY PlayStation®4 kazanacaktır.

8. #kendimegeldim ile Instagram’a yüklenen videolar aşağıda ismi belirtilen jüri üyeleri tarafından değerlendirilecektir. Nestlé ve Rabarba İletişim Hizmetleri jüri üyelerinde herhangi bir değişiklik yapma hakkını saklı tutarlar.

Berivan Akmanoğlu / Rabarba / Sosyal Medya Yöneticisi

Yıldız Karpuzcu / Rabarba / Proje Yöneticisi

Evrim Aytemür / Rabarba / Sanat Yönetmeni

Burçin Alev Ekşi / Nestlé / Grup Marka Müdürü

Miray Tok Çakır / Nestlé / Marka Müdür Yardımcısı

Mehmet Emre Tabak / Nestlé / Marka Müdürü

Buse Aksu Özgen / Nestlé / Market Insight Manager & Digital Champion

Şefika Alkaya / Mindshare / Direktör

9. http://instagram.com/nescafe3u1arada adresli Nescafé 3ü1 Arada instagram hesabı kazanan kişinin videosuna hesap sahibini etiketleyerek yorum yapacak ve kişiye kazandığının bilgisini verecektir. Ayrıca, kazanan kişinin duyurusu 10.04.2014 tarihinde Nescafé 3ü1 Arada Facebook ve Instagram hesaplarından da yapılacaktır.

13. Nestlé ve Rabarba #kendimegeldim hashtag’iyle yüklenen videoların içeriklerinden katılımcılar sorumludur. Nestlé ve Rabarba bu içerik ve ifadelerin hiç birinden sorumlu değildir. Nestlé ve Rabarba bu içerikleri denetlemekle yükümlü değildir.

16. Katılımcıların sunacakları video filmlerinde yer alan diğer kişilerin, sözkonusu videoların yayınlanmasına ilişkin her türlü izni alma yükümlülüğü ilgili katılımcıya aittir. Katılımcılar, ilgili videoyu izinsiz yayınlamaları nedeniyle doğan her türlü hukukî ve cezaî sorumluluğu üstlendiklerini kabul ve taahhüt ederler.

17. #kendimegeldim hashtag’iyle Instagram’da videolarını paylaşan kişiler, içerikleri üzerinde bulunan haklarını Nestlé ve Rabarba’ya devrederler. Nestlé ve Rabarba bu içerikleri farklı platformlarda paylaşma hakkını saklı tutar.

19. Instagram üzerinden #kendinegel hashtagiyle video paylaşan kişiler bu katılım koşullarını kabul etmiş olduklarını kabul, beyan ve taahhüt ederler.

20. Bu kampanya Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A.Ş. tarafından Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 10.03.2014 tarihli ve 58259698-255.05.02/778-2171 sayılı izni ile izin kapsamı dışında düzenlenmektedir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz