Film İzle

Film İzle
Kemal sunal filmleri hala ilk günkü değerini koruyor. Hala televizyonda verildiği zaman reyting sıraların ilklerde yer alıyor. Bunun nedeni nedir diye sorarsanız ben espirileri yerinde ve abartısız yapıp oynaması derim. Bütün Filmerini full film izleyip ardarda seyredebilirim hala sıkılmadan.
‘Çöpçüler kralı’ olsun, ‘Kibar feyzo’ olsun, ‘Süt kardeşler’ olsun, ‘Tosunpaşa’ olsun unutulmazlar listemde yerini alıyor,. Heleki Şener şen ile beraber oynadığı filmler benim için bir film ziyafeti demek.Hababam sınıfı klasiklerini de unutamam.
Film İzle
Film izleyerek geçireceğim 100 saatim olsa 50 saatini kemal sunal filmlerine ayırırdım eminim.Oyunculuğundaki başarısıyla yüreğimizdeki yerini alan Kemal sunal, sevecen tavrıyla, yaptığı muzip şakalarıyla,yeri geldiğindeki ciddiyetiyle kazandi yüremizdeki yerini.Bugün Kemal Sunal dendiğinde çoğumuzun suratında bir tebessüm oluşur. Bugün aramızda olmamasına rağmen 7’den 70’e herkes tanır onu. Herkes sever onu. Ölümüyle herkesi yasa boğmasına rağmen herke güzel hatırlar onu.
Sadece komedi filmleriyle değil ,dram filmlerinde de başarısıyla adından çokça söz ettirdi.Varyemez, Abuk Subuk 1 Film, Gülen Adam, Koltuk Belası, Talih Kuşu, Düttürü Dünya, Öğretmen, Deli Deli Küpeli gibi dram ağırlıklı filmleriylede güldürdüğü kitleyi ağlatmayı da başaran kemal sunalı Hd film izleyerek unutmadığımızı gösterebiliriz.O kadar çok filminin arasından seçim yapmakta zorlanabilirsiniz.Bu muhteşem adam hep bizimle olacak unutulmayacak eserleriyle hep anılacak, hep sevilecek.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Sadık Can Gezmiş dedi ki:

    Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Yorum Yaz