Kuveyt Türk Kaybınızı Size Kazandırıyor!

Kuveyt Türk Kaybınızı Size Kazandırıyor!
Türkiye’nin önde gelen bankalarından Kuveyt Türk‘ün, hesap işletim ücreti almadığını vurgulamak için Facebook’ta başlattığı “Sağlam Sokak” uygulamasında bugüne kadar ödediğiniz hesap işletim ücretini öğrenebilir, onlarca hediyeden birini kazanabilirsiniz.
Kuveyt Türk Kaybınızı Size Kazandıracak!
Bir çok insan bankalara ne kadar hesap işletim ücreti ödediğinin farkında değil. Ortalama bir banka müşterisi yılda bir bankaya 864 TL tutarında hesap işletim ücreti ödemekte. Hiçbir şekilde hesap işletim ücreti almayan ve buna dikkat çekmek isteyen Kuveyt Türk, Facebook’ta “Sağlam Sokak” uygulamasını yayına aldı.
“Sağlam Sokak” Facebook uygulaması, birkaç küçük adımda bugüne kadar bankalara ödediğiniz hesap işletim ücretini öğrenmenize olanak tanıyor. Bununla da kalmıyor, hesap işletim ücreti kaybını öğrenenlere kazandırıyor! Hesap işletim ücretine ödediği tutarı öğrenip, çekilişe katılanlar 10 Adet Evliya Çelebi kitabı, 10 adet Ortaköy kufi tablo, 30 adet Evliya Çelebi DVD + ajanda seti ve 20 adet duvar saati ve ajanda seti hediyelerinden birini kazanıyor.
28 Şubat’a kadar Kuveyt Türk Facebook sayfasındaki “Sağlam Sokak” uygulamasından kaybınızı öğrenebilir, çekilişe katılabilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Emre Can Sakaryalı dedi ki:

    Samsung telefon kampanyası yok mu ya? Hani iphone telefonlara tepki varsa Samsung indirimli satılsın.

Yorum Yaz