Activex ‘Bakteri Avı’ Uygulaması Başladı

Activex ‘Bakteri Avı’ Uygulaması Başladı
Activex’in Bakteri Avı uygulaması ile puanlar kazanabilir, o puanları Activex Shop‘tan ürün satın alarak değerlendirebilirsiniz. Kampanyaya katılmak için görsele tıklayabilirsiniz.
Activex 'Bakteri Avı' Uygulaması

BAKTERİ AVI KATILIM KOŞULLARI

1. “http://www.facebook.com/ActivexTurkiye” adresi üzerinden gerçekleştirilecek olan “Bakteri Avı” kampanyası, 20.01.2014 – 03.03.2014 tarihleri arasında düzenlenmektedir.

2. Activex Türkiye Facebook sayfasını (http://www.facebook.com/ActivexTurkiye) beğenerek, “Bakteri Avı” uygulamasına izin veren, formu dolduran katılımcılar; oyunda yer alan bakterileri öldürerek puan toplarlar ve puanlarla SHOP’tan Activex ürünlerini satın alırlar.

3. Activex ürünlerinden haftada 500 adet, toplam 6 haftada 3.000 adet ürün satın alımı yapılabilecektir. Ürünler: Hassas 700ml, Aktif 700 ml, Doğal 700 ml, Nemlendiricili 700 ml, Barbie 700 ml, Ben10 700 ml, Hassas 300 ml, Hassas 1,8 lt, Nemlendiricili 1,8 lt.

4. Kampanya kapsamında 1 katılımcı birden fazla kez oyuna girebilir ve Activex ürünlerini satın alabilir. Bir kullanıcı aynı hafta içerisinde birden fazla ürün satın alamaz. Sahte kullanıcı hesabı ile kampanyaya katılanlar, hediye kazansa bile hediyeleri gönderilmeyecektir.

5. Oyundaki enerjinin dolmasına katkı sağlaması için bir arkadaş yalnızca 1 kez davet edilebilecektir.

6. İşbu Katılım Koşulları, “Bakteri Avı” kampanyası için olup başka bir yarışma, çekiliş, promosyon, ikramiye ya da kampanya için kullanılamaz.

Kampanya sayfası açılmıyor ise, lütfen farklı tarayıcı ile tekrar deneyiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Mustafa Furkan Işınay dedi ki:

    Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Yorum Yaz