Yalı Spor’dan Sevgililer Gününe Özel ‘Aşkım Doğada’ Yarışması

Yalı Spor’dan Sevgililer Gününe Özel ‘Aşkım Doğada’ Yarışması
14 Şubat Sevgililer Günü için planlanan bu çalışmada Facebook kullanıcılarından yarışma süresince aşklarını doğada en iyi anlatan fotoğraflarını askimdogada@yalispor.com adresine göndermelerini istiyoruz. Gönderilen fotoğraflar jüri onayından geçtikten sonra Yalı Spor Facebook sayfasında “Aşkım Doğada” albümünde paylaşılacak ve halk oylaması ile en çok beğenilen 1 erkek 1 kadın 2 fotoğraf sahibine Merrell ayakkabı hediye edilecek.
Yalı Spor’dan Sevgililer Gününe Özel 'Aşkım Doğada' Yarışması

Yarışma detayları:

  • Ferhat aşkı için dağları deldi! Peki ya sen?
  • Şimdi doğaya çık! Koş! Bisikletine atla, engelleri aş! Kayalara tırman, gökyüzüne yaklaş! Yağmur kokusunu içine çek! Daha önce hiç eğlenmediğin kadar eğlen, aşkını doya doya, en iyi sen yaşa!
  • Yaşadıklarını fotoğrafla, like’ları topla!

Katılım Koşulları ve Detaylar

1. Aşkın Doğada yarışması Yalı Spor Facebook sayfasında, 1 Şubat tarihi itibariyle katılıma açılacaktır.

2. Gönderilen fotoğraflar doğa ve spor temalı olmak zorundadır. Uygunsuz fotoğraf gönderen ve/veya tema dışı fotoğraflar yarışma dışı sayılacaktır.

3. Fotoğraflar askimdogada@yalispor.com adresine katılımcıların isim-soyisim, açık adres, fotoğrafın çekildiği yer bilgileri ile gönderilecektir.

4. Doğa ve spor temasına uygun fotoğraflar Yalı Spor Facebook sayfasında oluşturulacak “Aşkın Doğada” albümüne fotoğrafı çeken kişinin isim ve soyismi ve fotoğrafın çekildiği yer bilgisi ile paylaşılacaktır.

5. Fotoğrafların farklı bir yerde yayınlanmamış olması ya da çalıntı olmaması gerekmektedir. Farklı platformlarda yayınlanan ya da çalıntı olduğu tespit edilen fotoğraf sahipleri yarışmadan diskalifiye edilecektir.

6. 14 Şubat 2014 tarihinde facebook sayfası üzerinden yapılacaktır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

  1. Cevza Karadalan dedi ki:

    Ben Bim indirimlerinden haber alamıyorum keşke bir uygulama yapsanız da her katalog yayınlandığında bize mesaj gelse 🙂

  2. Hürel Demiriz dedi ki:

    Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Yorum Yaz