Memorial Sağlık’dan Bilgi Yarışması

Memorial Sağlık’dan Bilgi Yarışması
Memorial Sağlık Grubu, Facebook sayfasında düzenlediği yeni kampanyası ile, Braun Thermoscen Ateş Ölçer, Tefal Yoğurt Yapma Makinesi, Tefal Dumansız Izgara, Essenso Buharlı Pişirici ve Vicks Ultrasonic Hava Nemlendirici hediye ediyor.
Memorial Sağlık'dan Bilgi Yarışması hediyeleri

Nasıl Oynanır?

 1. Yarışmada toplam 5 soru ve her soru için 5 şık ile karşılaşacaksınız. Her soru için 1 doğru yanıt bulunmaktadır.
 2. Yarışma için, şimdi başla butonuna bastıktan sonra toplam süreniz 5 dakikadır. Bu süre içerisinde sorular arasında ileri ve geri giderek soruların hepsini doğru yanıtladıktan sonra alt kısımdaki “Cevapları gönder” butonuna basmanız gerekmektedir. “Cevapları gönder” butonuna bastıktan sonra geri dönemezsiniz.
 3. Soruların tümüne doğru yanıt veren kullanıcılarımız “Ödüller” sekmesine tıklayarak görebileceğiniz hediyelerden birini kazanma şansını yakalayacaktır.
 4. Her yarışma için 1 katılım hakkınız bulunmaktadır.

Katılım Koşulları

 • Memorial Sağlık Grubu Facebook sayfasında yer alan “Sağlıklı Yaşam” Bilgi Yarışması 2 Ocak 2014 Perşembe günü başlamıştır. Katılım durumuna bağlı olarak yarışma süresi Memorial tarafından düzenlenir.
 • Tüm soruları doğru yanıtlayan Soruyu doğru yanıtlayan 50. 100. 250. 500. ve 1000. kişi olmak üzere her ay toplam 5 kişi yarışmayı kazanmış sayılacaktır. Katılımcılar ayın ödüllerini yarışmaya katılmadan önce görebilmektedirler.
 • Soruların cevaplarını Facebook duvarına yazan yarışmacılar, yarışmaya katılım hakkını kaybeder.
 • Yarışma cevabı ile birlikte, yarışmacıların iletişim bilgilerini eksiksiz olarak Memorial Facebook sayfasında yer alan takip formundan iletmeleri gerekmektedir. Aksi durumunda hediye hakkı sıradaki katılımcıya geçer.
 • Yarışmaya Memorial Sağlık Grubu çalışanları katılamaz.
 • Yarışmaya Türkiye sınırları dışında yaşayanlar katılamaz.
 • Yarışma sonucunda kazananların isimleri Facebook sayfasında yayınlanacak olup, hediyeler kargo yolu ile kazananlara gönderilecektir.
 • Sahte profil oluşturarak yarışmaya katıldığı ya da kazandığı tespit edilen katılımcılar ödüle hak kazanamaz. Ödül hakkı bir sonraki katılımcıya aktarılır.
 • Yarışma sonuçlarının belirlenmesinde servis sağlayıcılar ve Facebook tarafından gerçekleşen teknik hatalardan Memorial sorumlu değildir. Sonuçların belirlenmesinde yarışmaya katılım sırası kullanılacaktır.
 • Memorial, yarışma kurallarını değiştirme hakkına sahiptir. Kural değişikliği olduğu durumlarda “Katılım Koşulları” güncellenecek ve o tarihten itibaren güncellenen kurallar geçerli olacaktır.
 • Yarışmaya katılım bu madde dahil toplam on iki (11) maddeden oluşmaktadır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 2 yorum yapıldı:

 1. Okan Deniz Övül dedi ki:

  Kampanyalar ve indirimler için bir uygulama yapar mısınız oradan takip edelim biz yenilikleri ve kampanyaları

 2. Dilşad Nur Kızıltuğ dedi ki:

  Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Yorum Yaz