Sütaş Ayran, Facebook sayfasında başlattığı yeni kampanyası ile her gün 10 kişiye Sütaş Bardağı hediye ediyor. Kampanyaya katılmak için, aşağıdaki görsele tıklayabilirsiniz.

 1. 27.12.2013 – 28.02.2014 tarihleri arasında https://www.facebook.com/turkiyeninsutcusu sayfasına gelerek sayfayı beğenen herkes “Gelsin Sütaş Ayran” oyununu oynayabilir.
 2. Oyun 3 ayrı mekanda geçen ve birbirini takip eden, farklı zorluk seviyelerinde 3 level’dan oluşur.
 3. Oyunun amacı 3 level ile ofis, kantin ve ev ortamında bulunan karakterlere 1’er dakikalık level sürelerinde, gittikçe artan bir hızla Sütaş Ayran dağıtarak, karakterlerin yemek yemelerini sağlamak ve olabildiğince fazla karaktere Sütaş Ayran’ı yetiştirerek en yüksek puanı alabilmektir.

Puan Mekanizması

Oyun her level’da yemek yemek için Sütaş Ayran’larını bekleyen 8 karakter ile başlar. Tüm karakterlere tek tek Sütaş Ayran dağıtılarak karakterlerin yemek yemeye başlaması sağlanır. Dağıtılan her ayran +100 puan kazandırır. Katılımcı ayranları dağıtmadan önce çalkalarsa, çalkaladığı sürece artan ekstra Bonus puan kazanacaktır. Tek bir çalkalama sırasında en fazla 200 Bonus puan kazanılabilir.

Ayran Bar`ı

Ayranları alır almaz karakterlerin üzerinde beliren “Yeşil Ayran Bar”ı, ayranların doluluk durumunu gösterir. Ayranı bitmekte olan karaktere; bar tamamen kırmızıya dönmeden yeni ayran yetiştirmek gerekir. Zamanında ayran yetiştirilemeyen karakter kaybolarak -50 puan kaybettirir. Ayranı zamanında yetiştirilen karakter ise, bir süre sonra puan kazandırarak kaybolur ve yeni karakterlerin ekrana gelmesini sağlar.

Karakterler

Her level’da ne kadar çok karaktere ayran dağıtılıp, her birinin yanmadan ekranda kalması sağlanırsa, oyunu o kadar çok karakter ile oynama şansı elde edilerek daha fazla puan kazanılmış olur. Oyun süresi her level için 60 sn’dir. Yeni level’lar artan bir hız ve zorlaşan oyun akışıyla devam eder.

TOP 10 Listesi

 • “Gelsin Sütaş Ayran” oyununda günün en başarılı oyuncularının puanlarına göre anlık sıralandığı TOP 10 listesi kampanya dönemi boyunca günlük olarak ödüllendirilir.
 • Kampanya dönemi boyunca her gün, günün en yüksek 10 puanını alarak TOP 10 oyuncu listesine giren 10 kullanıcı, 4’lü ambalajında Sütaş Ayran Bardak Seti sahibi olacaktır.
 • Katılımcılar, sadece oyun sonunda karşılarına çıkan katılımcı formunu doldurarak ödül kazanma ve TOP 10 listesine çıkabilme haklarına sahip olur.
 • Katılımcıların TOP 10 listesine girebilmeleri ve ödül kazanmaları halinde ödüllerinin kendilerine ulaşabilmesi için katılım formundaki bilgileri hatasız olarak girmeleri gereklidir.
 • Kampanya süresince herhangi bir gün günün TOP 10 listesine girerek ödül kazanan katılımcılar, devam eden günlerde aldıkları puanlar ile TOP 10 listesine girmeyi hakkediyor olsalar dahi 2.kez TOP 10 listesine dahil edilmezler, 2.kez ödül kazanamazlar.
 • Katılımcıların günlük 10 oyun hakkı bulunmaktadır. Günlük oyun hakkı arkadaş daveti ile arttırılabilir. Arkadaş daveti ile oyun oynamaya gelen her yeni kullanıcı, katılımcıya günlük oyun hakkı kazandırır. Katılımcı her gün kazandığı haklarla birlikte artan günlük oyun hakkını diğer günler için de artırarak devam ettirir.
 • Bir katılımcının arkadaş daveti ile artırabileceği maksimum günlük oyun hakkı 500’dür.
 • Günün kazananları ertesi gün http://www.facebook.com/turkiyeninsutcusu sayfasında “Kazananlar Sekmesi’nde” yayınlanacaktır.

3 yorum

 1. İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

 2. Kampanyalar hakkında daha fazla paylaşım bekliyoruz değerli arkadaşlar

 3. Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir