Nescafe Xpress ‘Bana Bunlarla Gelme’ Yılbaşı Kampanyası

Nescafe Xpress ‘Bana Bunlarla Gelme’ Yılbaşı Kampanyası
Nescafe Xpress, Facebook sayfasında duyurduğu yeni kampanyası ile 1 kişiye Sony Playstation 4, 2 kişiye iPad Mini, 10 kişiye iPod Shuffle ve 150 kişiye de Nescafé Xpress Socail Box hediye ediyor.

Nescafe Xpress 'Bana Bunlarla Gelme' Yılbaşı Kampanyası
Kampanyaya katılmak için, tıklayınız.

Ödüller

 • En çok oyu alan listenin sahibi 1 adet Sony PlayStation 4 kazanacaktır.
 • En çok oyu alan 2. ve 3. sıradaki listelerin sahipleri 1’er adet olmak üzere, 2 iPad Mini kazanacaktır. Kampanya sonunda en çok oy alan sıralamasındaki katılımcıya, uygulayamaya başlarken belirttiği iletişim bilgileri üzerinden 3 kez denenmesine rağmen ulaşılamaması durumunda veya uygulama aracılığıyla beyan edilen kimlik bilgilerinin gerçek olmaması durumunda sıralamada bir sonraki yer alan kişi hediyeyi kazanacaktır.
  En çok oyu alan 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 ve 13. sıradaki listelerin sahipleri 1’er adet olmak üzere, 10 iPod Shuffle kazanacaktır.
  Liste oluşturan her 100. kişiye olmak üzere toplam 150 kişi Nescafé Xpress® Social Box kazanacaktır; uygulamayı kullanan 15.000 kişi sonrasında yapılan katılımlar, ilgili ödülü kazanmak için geçerli sayılmayacaktır.
  • Ödül kazanan yarışmacılar, facebook.com/nescafexpresstr sayfasından 2 Ocak 2014 tarihinde açıklanacaktır.
  • “Nescafé Xpress® Buz Gibi Sunar: Bana Bunlarla Gelme!” uygulamasından ödül kazananlar haklarını hiçbir şekilde devredemez, hediye edemez, satamaz, karşılığı para olarak ödenemez.
  • Ödül kazanan katılımcıların ödülleri, 15 Ocak 2014 haftası itibarıyla gönderilmeye başlanacaktır.
  • Kazananlara ödülleri kargo yolu ile ulaştırılacaktır. Kargo masrafları Nestlé Türkiye’ye aittir.
Şimdi yarışmamaıza katıl ve en tırt hediyelerle dolu listeyi oluşturarak arkadaşlarınla paylaş! Hayattan en çok soğutan yılbaşı listesini hazırlayanlara süper ödüller var!

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. Çilay Kapsız dedi ki:

  Bim makette bu hafta cuma günü hangi ürünler gelecek arkadaşlar. kataloğu yayınlar mısınız

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.