AtlasJet ‘Uçan Hediyeler’ Kampanyası

AtlasJet ‘Uçan Hediyeler’ Kampanyası

2014 yolcusu kalmasın!

Bu yılbaşı gecesinde AtlasJet uçağı gökyüzünde hediyeler dağıtıyor. Kartların arkasına gizlenmiş yılbaşı görsellerini eşleştirin, sürpriz hediyelerin sahibi olun!

AtlasJet 'Uçan Hediyeler' Kampanyası görseli

ATLASJET UÇAN HEDİYELER FACEBOOK UYGULAMASI KATILIM KOŞULLARI
Türkiye genelinde yapılacak ödüllü yarışma süresince katılımcılar, http://www.facebook.com/Atlasjet adresli internet sitesi üzerindeki Facebook sayfasına hayran olup, uygulama tarafından bilgilerine erişilmesine izin vererek, “eşini bulma” oyununu oynayarak yarışmaya katılacaklar.

AtlasJet 'Uçan Hediyeler' Kampanyası nasıl oynanır?
Nasıl Oynanır?

A- Katılım:

 1. Facebook’ta profili olanlar “http://www.facebook.com/Atlasjet” hayran sayfasını “beğenmek” suretiyle üye olurlar.
 2. Facebook’ta profili olanlar “Uçan Hediyeler” uygulamasına bağlanırlar.
 3. Katılımcı, yarışmaya https://www.facebook.com/Atlasjet/app_215590091899697 uygulaması üzerinden ücretsiz üyelik işlemi yaparak katılabilirler.
 4. Yarışmaya katılım http://www.facebook.com/Atlasjet adresi üzerinden yapılabilir.
 5. Yarışmaya katılım ücretsizdir.
 6. Yarışmaya katılım için ürün satın alma zorunluluğu yoktur.
 7. 18 yaşından küçükler yarışmaya katılamaz. Katılsa da söz konusu ödülü kazanamaz.
 8. Yarışma 16.12.2013 – 02.01.2014 tarihlerinde aktif olacaktır.

B- Ödül kazanım şartları:

 1. Katılımcı, ödül kazanabilmek için Facebook kullanıcısı olmalı ve http://www.facebook.com/Atlasjet hayran sayfasına hayran olmalıdır.
 2. Katılımcı, https://www.facebook.com/Atlasjet/app_215590091899697 uygulamasına bağlanmalı ve uygulamanın bilgilerine erişimine izin vermelidir.
 3. Katılımcı, uygulamada Atlasjet kartları ile 3 seviyeden oluşan “eşini bulma” oyununu oynar ve oyunu en kısa sürede bitirmeye çalışır. Bunun için 3 kez yarışma hakkı vardır. Her gün 10 arkadaş davetinde 3 oyun hakkı daha kazanır. Tüm haklarını kullanarak en kısa sürede oyunu tamamlayan en yüksek puanı alır.
 4. Ödül kazanabilmek için uygulamanın sonunda çıkan formun eksiksiz doldurulması gerekmektedir.
 5. Bir kişi, birden fazla ödül kazanamaz.
 6. Ödül kazananlar, yarışma bitiminde http://www.facebook.com/Atlasjet adresinden duyurulacaktır.
 7. Kazananlar, Facebook profillerinde belirtmiş oldukları e-posta adreslerine; e-posta gönderilerek haberdar edilecek ve iletişim bilgileri istenilecektir. İlanı takiben 5 iş günü içerisinde kendisine ulaşılamayan ve gelecek bilgi talebi e-postasını, talep edilen bilgiler ile yanıtlamayanların ödül hakkı kaybolacaktır.
 8. Ödülü kazanabilmek için katılımcıların, gerçek profil bilgileri, güncel bir e-posta adresi, gerçek isim ve soy isim ve doğum tarihi bilgileri ile yarışmaya katılmış olmaları şarttır. üyelik bilgileri eksik ya da sahte olan katılımcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyecektir. Geçici ve sahte e-posta adresleri ile üye olan katılımcıların katılımı iptal edilecektir.

Sahte profiller aracılığıyla yarışmaya katıldığı tespit edilen katılımcı yarışmadan diskalifiye edilecektir.

C- Ödül kullanım şartları:

 1. Puan sıralamasındaki ilk 3 kişi, 15.01.2014 – 15.04.2014 tarihleri arasında düzenlenen Atlasjet iç hatlar uçuşlarından istediği destinasyonda çift kişilik uçak bileti sahibi olur.
 2. Sonraki 5 kişi 100 TL değerinde indirim kuponu,
 3. Sonraki 10 kişi 50 TL değerinde indirim kuponu,
 4. Sonraki 7 kişi Atlasjet battaniyesi,
 5. Sonraki 25 kişi Atlasjet maket uçağı,
 6. Sonraki 50 kişi 20 TL değerinde indirim kuponu kazanır.
 7. 100, 50 ve 20 TL değerindeki indirim kuponları, 15.01.2014-15.04.2014 tarihleri arasında, www.atlasjet.com adresinden alınan tek kişilik, tek kullanımlık gidiş-dönüş tüm iç hat biletlerinde kullanılabilir. Aynı bilette birden fazla indirim kodu kullanılamaz. Başka indirimlerle birleştirilemez.
 8. Maket uçak ve battaniye ödülleri Türkiye sınırları içerisinde ücretsiz olarak kazanan kullanıcıların adreslerine teslim edilecektir. 31.01.2014 tarihine kadar adreslerini bildirmeyen veya ürünü teslim almayan kişiler ödülle ilgili tüm haklarını kaybedeceklerdir.
 9. Yarışmacılar, kazanmaları durumunda ödül haklarından vazgeçerlerse, bunu kazananların açıklanmasını takip eden 2 iş günü içerisinde tarafımıza bildirmek durumundadırlar.
 10. Ödül biletler, 15.01.2014 – 15.04.2014 tarihleri arasında düzenlenen Atlasjet iç hat EkonomiPlus uçuşları için geçerlidir.
 11. Bilet kazanan kullanıcılar, 06.01.2014- 31.01.2014 tarihleri arasında uçuş tarihi ve isim bilgilerini iletmeli ve biletlerini almak zorundadır. Biletler düzenlendikten sonra değişiklik yapılamaz.
 12. Uçak biletlerinden birini mutlaka kazanan kişi kendi adına kullanmalıdır; hediye bilet hakkı başkasına devredilemez. Kazanılan 2(iki) adet bilet birlikte ve aynı tarih ve parkurlar için düzenlenmelidir. Bu tarihler arasında işlemi tamamlamadığı veya alınan ödül biletlerle uçulmadığı takdirde bedava bilet hakkı geçersiz olacaktır. ödül biletlere istinaden hiçbir şart altında para iadesi yapılamaz.
 13. Yarışmayı kazanan katılımcı, ödül hakkını üçüncü kişilere devredemez ya da satamaz.
 14. Kazanılan ödül değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.

D- Diğer Kurallar;

 1. Atlasjet Havacılık ve BBG Reklam ve Prodüksiyon A.Ş hile yaptığını düşündüğü kullanıcıyı engelleme, kaydını silme, diskalifiye etme ve bütün kazanılmış haklarını iptal etme hakkına sahiptir.
 2. Bu uygulamada Atlasjet Havacılık’ın herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.
 3. Atlasjet Havacılık A.Ş. çalışanları, sözleşmeliler, işverenler ve diğer statüde çalışan her türlü elemanlar ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhri bağı olan akrabaları, aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, uygulamanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar, “Uçan Hediyeler” için hizmet veren kimseler bu kampanyaya katılamaz. Katılıp kazansalar dahi kendilerine olası ödüller verilmez.
 4. Bu yarışma, Milli Piyango İdaresi izin kapsamı dışında uygulanmaktadır.
 5. Bu yarışma Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
 6. Yarışmada, tüm üyeler eşit kural ve koşullarda yarışacaktır.
 7. Atlasjet Havacılık ve BBG Reklam ve Prodüksiyon A.Ş, bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 8. Atlasjet Havacılık ve BBG Reklam ve Prodüksiyon A.Ş, oyun içeriğinden ve oyunun oynanmasından dolaylı veya dolaysız biçimde yaşanabilecek hiçbir sorundan, maddi ve manevi zararlardan ötürü sorumluluk kabul etmez.
 9. Atlasjet Havacılık ve BBG Reklam ve Prodüksiyon A.Ş her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu yarışmayı iptal etme, yarışma koşullarını ve ödülü değiştirme hakkını saklı tutar. Yarışma koşullarını siteden takip etmek yarışmacının sorumluluğundadır.
 10. Uygulamada, yarışma sonucunu değiştirmek maksadıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanılan kişilerin tespit edilmesi durumunda, bu kişilerin uygulama kayıtları ve puanları hiçbir uyarıda bulunulmaksızın sistemden silinecektir.
 11. BBG Reklam ve Prodüksiyon A.Ş, yarışmaya katılan herkese yarışma sonrasında Atlasjet ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme hakkına sahiptir.
 12. Katılımcıların ve kullanıcıların iletişim bilgilerini yanlış ve eksik vermelerinden kaynaklanan gecikmelerden, yaşanacak aksaklıklardan ve hediye hakkının başka bir kişiye geçmesi durumundan Atlasjet Havacılık ve BBG Reklam ve Prodüksiyon A.Ş sorumlu tutulamaz.
 13. Üyelik bilgilerindeki, kişisel bilgiler ve e-posta adresi bilgilerinin doğru girilmesi kullanıcının sorumluluğundadır. Kullanıcılar, üyelik kaydı sırasında kullanıcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak, ödülün teslim edilememesi dolayısı ile ödül hakkının iptali dahil tüm aksaklıklardan, kendilerinin sorumlu olduklarını kabul ederler.
 14. Yarışmaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
 15. Facebook promosyon kuralları, mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucunu doğuracak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, BBG Reklam ve Prodüksiyon A.Ş ve Atlasjet Havacılık hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
 16. Katılım Koşulları sayfasında değişiklik yapma hakkı Atlasjet Havacılık’a aittir, kullanıcılar, katılım koşullarını düzenli olarak takip etmekle yükümlüdürler.
 17. Bu uygulamanın herhangi bir şekilde Facebook ile ilgisi bulunmamaktadır. Uygulamayı yükleyip yarışmaya katılırken katılımcılar, kendilerinden istenilen bilgileri, Facebook ile değil BBG Reklam ve Prodüksiyon A.Ş ve Atlasjet Havacılık ile paylaştıklarını, yarışmaya katıldıkları an itibari ile peşinen kabul etmiş sayılacaklardır. “Uçan Hediyeler” uygulaması ile paylaşılan bilgiler hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmayacak, fakat BBG Reklam ve Prodüksiyon A.Ş kampanyaya katılan herkese kampanya sonrasında Atlasjet Havacılık markaları ile ilgili tanıtım amaçlı e-posta gönderme hakkına sahip olacaktır.
 18. Katılımcıların ürettikleri içeriklerle ilgili olarak Atlasjet Havacılık ve BBG Reklam ve Prodüksiyon A.Ş ’nin yasal ve hukuki hiçbir sorumluluğu bulunmamaktadır. Katılımcılar ürettikleri ve sitede yayımlanan her tür içerikten kendileri sorumlu olacaklardır.
 19. Kampanya şartları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.
 20. Atlasjet Havacılık A.Ş. katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Kampanya Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmek hakkına sahiptir.
 21. Katılımcılar tüzük veya yönetmelik ile yerel hukuk uygulamalarına aykırılık teşkil etmeyeceğini, kişisel ve biyografik bilgileri ihtiva etmeyeceğini taahhüt ederler. Herhangi bir aykırılık durumunda ve 3. kişilerin zarar görmesi halinde tüm sorumluluk katılımcıya ait olacaktır.
 22. Atlasjet Havacılık A.Ş. katılımcının üyeliğini ya da site kullanımını Kampanya Şartları’na veya yasalara aykırı olarak kullandığını tespit ederse veya yetkili mercilerce bu konuda bir tespit veya inceleme talebi gelirse, katılımcı ile ilgili bilgileri yetkili makamlara bildirmekle yükümlü olacaktır.
AtlasJet 'Uçan Hediyeler' Kampanyası ödülleri
Kampanya kapsamındaki toplam hediyeler

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. Mehtap Pehlivanoğlu dedi ki:

  İndirimler ve kampanyalar konusunda ben başka site tanımam. En iyisidir kampanyamerkez teşekkür ederim değerli dostlar

Yorum Yaz