VitrA’dan 25 Kişiye Sağlık ve Bakım Paketi Hediye

VitrA’dan 25 Kişiye Sağlık ve Bakım Paketi Hediye
Çocukluğumuzda banyo keyfi deyince aklımıza Pazar banyosu gelir! #pazarbanyosudeyince etiketiyle çocukluğunuzun güzel banyo anlarını paylaşın, L’Occitane sağlık ve bakım paketi kazanma şansı yakalayın!
VitrA'dan 25 Kişiye Sağlık ve Bakım Paketi Hediye
Kampanyaya katılmak için, buraya tıklayıp; tweetinizi göndermelisiniz.

KATILIM KOŞULLARI

 • Bu kampanya, VitrA tarafından düzenlenmiştir.
 • Twitter kullanıcıları, 11.11.2013 (başlangıç saat 11:00) – 08.12.2013 (bitiş saat: 23.59) tarihleri arasında, VitrA Resmi Facebook sayfasındaki “Banyo Keyfi” uygulamasında açıklanan hashtag’lerle tweet yazacaktır. Bu tweet’ler yine VitrA Resmi Facebook sayfasındaki “Banyo keyfi” uygulamasında, moderasyondan geçmek suretiyle yayınlanacaktır. (“Banyo keyfi” uygulaması sonraki maddelerde “uygulama” olarak geçecektir.)
 • Kullanıcıların katılabilmeleri için Twitter üzerinden belirtilen hashtag ile tweet atmış olmaları gerekmektedir, Facebook üzerindeki yorumlar kampanya kapsamına girmeyecektir. Kampanya 4 hafta sürecektir.
 • Tweet atanlar arasından her hafta 25 kişi ödül kazanacaktır. Ödüller uygulama içinde “Ödüller” sayfasında paylaşılacaktır.
 • İlk yarışma, belirtilen hashtag ile tweet atanlar arasından 50. ve katlarındaki (50., 100., 150., 200., ,…) sıralara denk gelen ilk 25 kişi ödüle hak kazanacaktır. İkinci ve üçüncü yarışmanın kurgusunda ise belirtilen hashtag ile tweet atanlar arasından jürinin seçeceği en yaratıcı 25 tweet sahibi ödüle hak kazanacaktır.
 • Ödüller; L’Occitane ve Nuuba & The Gang’den hediye paketleridir.
 • Kampanyaya sadece bireysel kullanıcılar katılabilir. Bir kurum, kuruluş, topluluk ya da internet sitesi adına/adıyla ya katılan veya gerçek olmadığı tespit edilen kullanıcılar ödül kazanamaz ve kesinlikle hak iddia edemezler.
 • Kazananlara Twitter üzerinden DM ile ulaşılacaktır.
 • Kullanıcı, uygulamada yer alan diğer kullanıcılarla olan iletişiminden tamamen kendisi sorumludur. VitrA ve Publicis Modem, bu iletişimlerde yaşanabilen sorun ve anlaşmazlıklardan ve bundan kaynaklanan zarar ve iddialardan sorumlu değildir, VitrA ve Publicis Modem sorumlu tutulamaz.
 • Kampanya süresince öngörülmemiş açıklar yoluyla haksız avantaj sağlamaya çalışan katılımcıların belirlenmesi durumunda, söz konusu katılımcı ödüle hak kazanamayacaktır.
 • VitrA kampanya boyunca, kampanya gidişatını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak, hile ya da haksız yollardan kayıt oluşturulduğunun tespit edilmesi durumunda, ilgili kullanıcının o güne kadarki tüm uygulama verilerini ve kampanya kayıtlarını, hiçbir uyarı yapmaksızın iptal etme hakkına sahiptir.
 • VitrA, verilecek ödülleri ve/veya içerikleri, kampanya süresince dilediği zamanda, sebep belirtmeksizin ve önceden bildirmeksizin değiştirme hakkına sahiptir. Takip yükümlülüğü kullanıcıya aittir.
 • Verdikleri iletişim bilgileri üzerinden 3 iş gününe kadar kendilerine ulaşılamayan ve iletişim kurulamayan katılımcılar, kampanya sonunda hiçbir hak iddia edemezler.
 • Talihliler, ödülü nakit karşılığı olarak talep edemez, hakkını devredemez ve satamaz. Bir kişiye birden fazla ödül bilet verilmez. Kazananların yanlış e-mail beyanı ve benzeri problemlerden dolayı iletişim sağlanamamasından VitrA ve bağlı şirketleri sorumlu değildir. Kullanıcılar, kampanya için verdikleri iletişim bilgilerinin kendilerine ait olduğunu, aksi halde doğacak yasal sorumluluklardan kendilerinin sorumlu olduklarını kabul ve beyan ederler.
 • VitrA, kampanyada hile tespit yöntemlerini açıklamak ve bu tespit yöntemlerinin doğrulunu ispat etmek zorunda değildir. Katılımcılar peşinen bu hükmü kabul etmişlerdir.
 • VitrA ile Publicis Modem çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz. Katılmış ve kazanmış olsalar dahi hediyeleri verilmez.
 • Katılımcılar herhangi bir şekilde uygulamayı kullanmakla, mail adreslerinin pazarlama unsurları için kullanılmasına da izin vermiş sayılacaktır.
 • Katılım koşullarından VitrA sorumludur.

Gizlilik

 1. Bu uygulama sahibi, topladığı veya sakladığı kullanıcı bilgilerinin gizliliğini aşağıdaki kurallar çerçevesinde sağlayacaktır.
 2. Kullanıcıların uygulamaya katılımı için zorunlu olan ve verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır.
 3. VitrA bu kampanyaya katılan herkese, tüm ürünleri veya kampanyaları ile ilgili tanıtım amaçlı, katılım veya ödül sunumu için bilgi teyidi amaçlı e-posta gönderme ve telefon ile arama hakkını saklı tutar. Verilen şahsi bilgiler, (isim, adres, e-mail, telefon, vb.), sizin haberiniz veya onayınız olmadan ya da yasal yükümlülük altında bulunmadığı sürece herhangi bir üçüncü şahıs veya kuruma verilmeyecektir. Bu bilgiler, en yüksek güvenlik ve gizlilik standartlarımızla korunacaktır.
 4. Kullanıcı bilgileri, tarafımızın tabi olduğu düzenleyici kurumlar, yargı ve yürütme mercileri tarafından istendiği takdirde yasal düzenlemeler çerçevesinde açıklanabilecektir.
 5. Destek hizmetleri almak amacıyla farklı kuruluşlarla çalışılması durumunda, bu firmaların tarafımız gizlilik politikasına ve şartlarına uymaları sağlanmaktadır.
 6. Kullanıcı bilgilerine yetkisiz erişimlerin engellenmesi için bilgi sistemleri üzerinde gerekli güvenlik önlemleri alınmaktadır.

Etiketler: ,

Yorum Yaz