Ülker Saklıköy’den Muhteşem Ödüller

Ülker Saklıköy’den Muhteşem Ödüller
Ülker‘in ürünü olan Saklıköy‘den 1 çifte Güral Sapanca Otel’de her şey dahil haftasonu tatili. 1000 kişiye de bir koli Ülker Saklıköy hediye. Kampanyaya katılmak için, buraya tıklayabilirsiniz.
Ülker Saklıköy'den Muhteşem Ödüller
Kampanya kapsamındaki toplam ödüller.

Kampanya Detayları;

 • Bu kampanya, Ülker Bisküvi San. A.Ş. adına, Milli Piyango İdaresi Genel Müdürlüğü’nün 20.11.2013 tarihli ve 58259698-255.01.02/4268-10544 sayılı izni ile DenizAjans tarafından yürütülmektedir.
 • Kampanya süresince, 29.11.2013 (Saat 00:01) – 29.12.2013 (Saat 23:59) tarihleri arasında, Türkiye genelinde Ülker Saklıköy ürünlerinin tanıtımının yapıldığı, https://www.facebook.com/ulkersaklikoy (ücretsiz) adresli Ülker Saklıköy Facebook sayfasını beğendikten sonra uygulama sayfasındaki Saklıköy reklam filmini izleyip, izledikleri Reklam filmi ile ilgili soruya cevap vererek (başarı şartı aranmaksızın) sayfadaki forma Ad, Soyad, Adres, Doğum Tarihi, E-Mail Adresi ve Telefon bilgilerini girip kayıt yaptıranlara 1, ayrıca verilen her doğru cevap için 1, Saklıköy reklam filmini Facebook’ta paylaşana 1, uygulamaya davet ettiği her bir arkadaşı için 1 çekiliş hakkı (kampanyaya katılım, günde cevap vererek uygulamaya katılmaktan 1, sorulara doğru cevap vermekten 3, reklam filmini facebook duvarında paylaşmaktan 1 ve arkadaş davetinden 10 olmak üzere günde toplam 15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır) verilecektir.
 • Bu kampanya kapsamında, kampanya sonunda 1 çekiliş yapılacaktır. Çekilişle 1 kişiye Çift Kişilik Güral Sapanca Haftasonu Seyahati ikramiyesi verilecektir.
 • Çekiliş 16.01.2014 tarihinde saat 11:45’de DenizAjans Danışmanlık ve Promosyon Hizmetleri Ltd. Şti. Ali Nihat Tarlan Cad. No:54 D:14 Toplantı Salonu Bostancı / İstanbul adresinde noter huzurunda ve halka açık olarak gerçekleştirilecektir. Kazanan talihliler, 23.01.2014 tarihinde Star Gazetesi Türkiye baskısında duyurulacaktır. Asil ve yedek talihlilere taahhütlü posta yoluyla bildirim yapılacaktır. Postada yaşanan gecikmelerden ve aksaklıklardan Ülker Bisküvi San. A.Ş. ve DenizAjans sorumlu değildir.
 • İkramiyeyi teslim alabilmek için asil talihlilerin son başvuru tarihi 07.02.2014 ve yedek talihlilerin son başvuru tarihi 22.02.2014 tarihine kadardır. İkramiyelerin son teslim tarihi 30.03.2014’tür. Asil ve yedek son başvuru tarihine kadar gerekli belgeler ile başvurmayan asil ve yedek talihliler ikramiyelerini teslim alamazlar.
 • Çift Kişilik Güral Sapanca haftasonu seyahati; Sapanca’da, Güral Sapanca Wellness & Convention Otel’de 28.02.2014 – 30.03.2014 tarihleri arasında belirtilecek haftasonu tarihinde, Cuma Gidiş-Pazar Dönüş olmak üzere 2 gece 3 gün, 2 kişilik odada 2 gece yarım pansiyon konaklama (2 gece oda, kahvaltı ve akşam yemeği dahil) dahil olarak geçerlidir. Seyahat Sapanca’da başlayıp, Sapanca’da bitecektir. Sapanca’ya kadar ulaşım kazanana aittir. Seyahate dahil olmayan hizmetler, şahsi harcamalar ve ulaşım talihlilere aittir. Seyahat ikramiyeleri, talihliler dışında başka bir kişi tarafından kullanılamaz, devredilemez, nakde çevrilemez. Seyahat ikramiyesi, talihli ile birlikte çift kişiliktir.
 • Ayrıca, aynı kampanya kapsamında, kampanya sonunda toplam katılanlar arasından ayrıca yapılacak şirket çekilişiyle; 1.000 kişiye birer adet Saklıköy Hediye Paketi verilecektir. Saklıköy Hediye Paketi; 1 koli içinde 12 adet Ülker Saklıköy Klasik Bisküvi (140 gr) ürünü içermektedir. Şirket çekilişi hediyesi, ilgili yönetmeliğin 2/f maddesi gereği, MPİ izin kapsamı dışında uygulanmaktadır. Şirket çekilişinde hediye kazananlar, kampanya internet sayfasında duyurulacaktır. Hediyeler, kazananlara ücretsiz sunulacaktır.
 • Kampanyaya facebook üzerinden isteyen herkes ücretsiz katılabilir (facebook üyeliği ücretsizdir). Katılımda sunulan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Katılımda, kampanya sayfası sistem kayıtları esas alınır.
 • Kampanyaya katılım, günde cevap vererek uygulamaya katılmaktan 1 çekiliş hakkı, sorulara doğru cevap vermekten 3 çekiliş hakkı, reklam filmini facebook duvarında paylaşmaktan 1 çekiliş hakkı ve arkadaş davetinden 10 çekiliş hakkı olmak üzere günde toplam 15 çekiliş hakkı ile sınırlıdır.
 • Bir kişi, aynı e-mail adresi ile bir defa kampanyaya kayıt yapabilir. Aynı kişinin farklı e-mail adresleri ile tekrarlı kayıt yapması kampanya kurallarına aykırıdır, tespiti halinde çekilişe dahil edilmez.
 • Ülker Bisküvi San. A.Ş., Manajans, DenizAjans çalışanları ve 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ikramiyeleri verilmez.
 • Kazanılan hak devredilemez, ikramiye paraya dönüştürülemez. İkramiyeye ait ÖTV ve KDV hariç diğer vergi, yasal yükümlülük ve harcamalar talihliye aittir. Piyangoya itirazlar için ikramiye son teslim tarihinden itibaren 15 gün içinde Milli Piyango İdaresi’ne başvurulmalıdır.
 • Kampanyaya katılan herkes, kampanya şartlarını peşinen kabul etmiş sayılır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

 1. Nimet Ocalan dedi ki:

  Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Yorum Yaz