Totemini Anlat, Hediyeleri Kap

Totemini Anlat, Hediyeleri Kap
İddaa, Facebook sayfasında başlattığı yeni kampanyası ile muhteşem hediyeler veriyor. Hemen siz de aşağıdaki görsele tıklayıp, kampanyaya katılabilirsiniz.

İşte Hediyeler

1.’ye dilediği maçı izlesin, totemlerini daha da güçlendirsin diye;
40” Samsung 3D Led Tv + 1 Yıllık Lig TV + 1 Yıllık DSmart Üyeliği
2.’ye iPhone 5s 16GB | 3.’ye PlayStation 3 + Fifa 14 | 4.’ye PS Vita + Fifa 14 | 5.’ye iPad Mini 16 GB + 3G
Totemini Anlat, Hediyeleri Kap
Hediyeler ( Totemini Anlat, Hediyeleri Kap )

Kampanya Detayları

 • iddaa “Totemini Anlat” Facebook Yarışması, İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş. tarafından düzenlenmektedir. Yarışma, 04.11.2013 – 03.12.2013 tarihleri arasında www.facebook.com/varmisiniddaaya adresindeki web sitesinde gerçekleştirilecektir.
 • 1. Katılımcılar, yarışmada kendi özgün iddaa totemlerini yazı ile yazarak, çektikleri bir video veya webcam ile anlatarak paylaşırlar. Yarışmacılar, gönderdikleri içeriklerden uygun görülenlerin bir kısmı veya tamamının, AFF İletişim Reklamcılık Yayıncılık Bilgi Teknolojileri ve Araştırma Hizmetleri LTD. ŞTİ. ve İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş.’nin uygun göreceği reklam ve tanıtım kampanyalarında kullanılabileceğini kabul etmiş sayılırlar.
 • 2. Yarışmaya, Facebook üzerinden isteyen herkes 18 yaşından büyük olmak kaydıyla kullanıcı bilgileri ile ücretsiz katılabilir. Yarışmaya 18 yaşından küçükler katılamaz, katılsa da ödül kazanamaz. (Ticari bir koşul yoktur.)
 • 3. Katılımcıların gönderdiği video, yazı ve fotoğraflar, moderasyon tarafından içeriklerinin onaylanmasının ardından, iddaa Facebook sayfasında “Totemini Anlat” uygulaması içerisinde oluşturulacak “Totem Tüneli” albümünde yer alacaktır.
 • 4. Yarışmada, totemlerini anlatan yarışmacılar, o haftanın iddaa bülteninden bir maç tahmini yapacaklardır. Jürinin değerlendirmesine sadece doğru tahmin yapmış kullanıcıların içerikleri girecektir.
 • 5. Yarışmaya sunulan video, yazı ve fotoğraflar, moderasyon yetkililerince incelenecektir. Yarışma konusuna uygun, dini veya siyasi amaçlara hizmet etmeyen, sakıncalı ve zararlı yayınlar içermeyen, genel ahlak kurallarına uygun olan başvurular yarışmaya esas alınacaktır.
 • 6. Yarışma sonunda, yarışma özel jürisi tarafından en beğenilen totemler arasından yarışma başarı kriterlerine göre seçilecek 1 kişi 40” Samsung 3D LED TV + 1 yıllık LİG TV + 1 yıllık DSMART üyeliği kazanacaktır. Ayrıca yine jüri tarafından, en beğenilen totemler arasından yarışma başarı kriterlerine göre seçilecek 2. kişi iPhone 5s 16 GB , 3. kişi PlayStation 3 + FIFA 14 , 4. kişi PS Vita + FIFA 14 ve 5. kişi iPad mini 16 GB + 3G kazanacaktır.
 • 7. Yarışma sonunda kazanılan ödüller İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş. tarafından karşılanacaktır.
 • 8. Kazanan kişiler, jüri değerlendirmesi sonrası 10.12.2013 tarihinde www.facebook.com/varmisiniddaaya sayfasından ilan edilecektir.
 • 9. Yarışma jürisi: İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş. Grup Pazarlama Müdürü, AFF İletişim Reklamcılık Yayıncılık Bilgi Teknolojileri ve Araştırma Hizmetleri LTD. ŞTİ. Ajans Başkanı, İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş. Pazarlama iletişimi uzmanı, İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş. Dijital Pazarlama Uzmanı.
 • 10. Ayrıca, yarışmaya sunulan veya ödül kazanan metin, fotoğraflar ve videolardan uygun görülenler, yarışma sayfasında yayınlanacaktır ve site üyesi kullanıcılar tarafından paylaşılabilecektir, İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş.’nin uygun göreceği şekillerde, reklam kampanyalarında, İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş.’ye ait internet sayfalarında ve çeşitli mecralarda yayınlanacaktır. Katılımcı bu şartı ve sundukları metin, fotoğraflar ve videolar ile ilgili haklarından feragat ettiğini ve bu hakları İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş.’ye ve bağlı şirketlerine devrettiğini, hiçbir hak talebinde bulunmayacağını kabul ve taahhüt eder.
 • 11. Kazanılan ödül devredilemez, değiştirilemez ve nakit karşılığı talep edilemez. Ödül kazanan kişiye, yarışmaya sunduğu telefon veya e-posta adresinden iletişime geçilerek ve bilgi teyidi yapılacaktır. Ödül, kendisine ulaşılan kazanana, ücretsiz olarak sunulacaktır. Ödül sunumu ile ilgili detaylı bilgi kazanana ayrıca sunulacaktır.
 • 12. Katılımda sunulan kimlik, adres, e-posta ve telefon bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. Ödül kazanabilmek için katılımcının kişisel ve iletişim bilgilerini doğru ve eksiksiz olarak göndermesi zorunludur. Başvuru süresinde başvurmayan ya da kayıtta katılımcı tarafından yanlış beyan edilen bilgiler sebebiyle ödül kazananlara ulaşılamaması ve benzeri yaşanacak aksaklıklardan İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş., AFF İletişim Reklamcılık Yayıncılık Bilgi Teknolojileri ve Araştırma Hizmetleri LTD. ŞTİ. sorumlu tutulamaz. Yanlış veya hatalı telefon, e-posta adresi veya adres sunmak gibi sebeplerden dolayı teslim edilemeyen hediyeler üzerinde, kazananlar hak iddia edemezler.
 • 13. Ödülü teslim alabilmek için, yarışma kayıtlarındaki bilgilerin doğruluğunun ispatı amacıyla, üzerinde TC Kimlik Numarasının bulunduğu geçerli bir nüfus cüzdanının ibrazı gereklidir. Kimlik ibraz etmeyen katılımcılar ödül kazanmış olsalar bile diskalifiye olarak ödül haklarını kaybedeceklerdir.
 • 14. Cep telefonu numaralarının hatalı olması ya da üç defa aranılmasına rağmen katılımcıya ulaşılamaması durumunda internet sitesinde yayınlanan ilan kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez..
 • 15. Katılımcı, yarışmaya sunduğu içeriklerin kendine ait özgün içerikler olduğunu kabul ve taahhüt eder. Katılımcı, kendisinden başka izin almadığı hiçbir kişinin, kurumun, kuruluşun gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir fotoğraf iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, söz konusu metni yükleyen/gönderen kişi/kişiler münhasıran sorumlu olacaklarını kabul ederler. Hakları kendisine ait olmayan bir fotoğraf ile başvuran katılımcı diskalifiye edilir, ödül kazansa dahi ödül hakkını kullanamaz, ödül hakkı iptal edilir..
 • 16. Katılımcılar, yarışmaya ilişkin katılım ve kazananların değerlendirilmesinde yarışma internet sayfası nihai sistem kayıtlarının esas alınacağını peşinen kabul etmiş sayılırlar..
 • 17. Sahte profiller aracılığıyla yarışmaya katıldığı tespit edilen katılımcılar yarışmadan diskalifiye edilecektir.
 • 18. İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş., AFF İletişim Reklamcılık Yayıncılık Bilgi Teknolojileri ve Araştırma Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları yarışmaya katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar bile ödülleri verilmez..
 • 19. İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş. ve AFF İletişim Reklamcılık Yayıncılık Bilgi Teknolojileri ve Araştırma Hizmetleri LTD. ŞTİ. (Sadece İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş. adına olmak üzere) katılımcıların oluşturduğu içerik ile ilgili olarak her türlü yayma, çoğaltma, umuma iletim ve telif haklarına, mecra sınırlaması olmaksızın süresiz ve bedelsiz olmak üzere, sahip olacaktır.
 • 20. Totemini Anlat kampanyasına İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş. çalışanları ve birinci dereceden yakınları çalışanları ve birinci dereceden yakınları ve AFF İletişim Reklamcılık Yayıncılık Bilgi Teknolojileri ve Araştırma Hizmetleri LTD. ŞTİ. çalışanları ve birinci dereceden yakınları katılamaz.
 • 21. Bu uygulama Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde geçerlidir.
 • 22. Mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucunu doğuracak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş. ve AFF İletişim Reklamcılık Yayıncılık Bilgi Teknolojileri ve Araştırma Hizmetleri LTD. ŞTİ. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez..
 • 23. Farklı isim ve/veya e-posta adresleriyle aynı kişi tarafından yapılan kayıtlar, tespiti halinde hiçbir uyarıda bulunmaksızın silinecektir.
 • 24. İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş., bu yarışmaya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve bağlı sistemlerinden kaynaklanan hata ve veri kayıplarından, söz konusu bilgisayar ve bilgisayar sistemlerine üçüncü şahısların yetkisiz erişimi ile benzeri durumlardan doğabilecek sorun ve zararlardan dolayı sorumlu tutulamaz.
 • 25. Yarışma ve jüri değerlendirmesi süreci ile ilgili olarak, katılımcıların iletecekleri fotoğraflar ve yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta, sms gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya İnternete erişimde aksaklıklardan, yarışmanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile yarışmanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş., AFF İletişim Reklamcılık Yayıncılık Bilgi Teknolojileri ve Araştırma Hizmetleri LTD. ŞTİ. hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • 26. İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş., AFF İletişim Reklamcılık Yayıncılık Bilgi Teknolojileri ve Araştırma Hizmetleri LTD. ŞTİ. , ödül kazananların açıklanmasında, katılım şart ve koşullarında olabilecek baskı ve dizgi hatalarından, ya da Facebook sayfasında yer alan datalarda olabilecek eksik ve yanlışlıklardan sorumlu tutulamaz. İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş., hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
 • 27. İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş.’nin yarışma şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
 • 28. İnteltek İnternet Teknoloji ve Yatırım Danışmanlık A.Ş. ve bağlı şirketleri, bu yarışmaya katılan herkese tanıtım amaçlı e-posta ve SMS gönderim yapma hakkına sahiptir.
 • 29. Yarışmaya katılan herkes yukarıda geçen yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.

Etiketler: ,

Yorum Yaz