Turkcell Superonline’dan ‘#EnHızlısından’ Kampanyası

Turkcell Superonline’dan ‘#EnHızlısından’ Kampanyası
Dünyanın en hızlı arabası saatte 439 km hız yapabiliyor! Sen #enhızlısından kimin yanına neden giderdin? Bu sorunun cevabını ver, müthiş hediyelerden birini kazanma şansı yakala!
Turkcell Superonline'dan '#EnHızlısından' Kampanyası

Turkcell Superonline “Enhızlısından” Uygulaması Katılım Koşulları

Turkcell SuperonlineEnhızlısından” sayfalarını ziyaret ederek aplikasyon kullanım ve kampanya katılım koşullarının tamamını okuduğunuzu, içeriğini tamamen anladığınızı; bu sayfada belirtilen tüm hususları kayıtsız ve şartsız olarak kabul ettiğinizi ve onayladığınızı kabul etmiş oluyorsunuz.

Turkcell Superonline “Enhızlısından” katılım ve kullanım koşulları www.facebook.com/Superonline adresinde yer almaktadır.

Turkcell Superonline “Enhızlısından” kullanıcıları www.facebook.com/Superonline adresine her yeni girişlerinde, şartnamenin güncellenmiş maddelerini kabul etmiş sayılmaktadırlar. Bu nedenle lüften Turkcell Superonline “Enhızlısından” Uygulaması Katılım Koşulları sayfasını düzenli olarak takip ediniz.

Şartlar

1- 18 yaşından küçükler kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi ödül kazanamazlar.

2- Turkcell Superonline “Enhızlısından” Uygulaması, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz. Böyle bir durumun ortaya çıkması halinde doğacak yükümlülükler Turkcell Superonline ve Fox Internatıonal Channels Türkiye sorumluluğunda değildir.

3- Turkcell Superonline ve Fox International Channels Türkiye bu yarışmaya katılım esnasında, yarışmacıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan dolayı (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması, vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

4- Turkcell Superonline ve Fox International Channels Türkiye, kişisel bilgilerin gizli tutulması konusunda gerekli tedbirleri almaktadır. Gerekli bilgi güvenliği önlemlerinin alınmasına rağmen sisteme düzenlenecek saldırılar sonucunda bu bilgilerin zarar görmesi veya üçüncü kişilerin eline geçmesi Turkcell Superonline ve Fox International Channels Türkiye’nin sorumluluğunda değildir.

5- Turkcell Superonline ve Fox International Channels Türkiye her zaman, tek taraflı olarak uygulama yayınını sürekli veya geçici olarak durdurma hakkı vardır. Turkcell Superonline, katılım koşullarında herhangi bir uyarı olmaksızın değişiklik yapma hakkına sahiptir. Değişiklikler, uygulama sayfasında ilan edilir edilmez yürürlüğe girmektedir. Uygulamaya yapılan her yeni girişte, kullanıcılar, uygulamanın mevcut ve yenilenmiş katılım şartlarını kabul etmiş sayılırlar.

6- Turkcell Superonline ve Fox International Channels Türkiye kullanıcılara işbu yarışma süresince ve sonrasında, tüm ürünleriyle ilgili tanıtım amaçlı e-posta/sms gönderme, bilgi teyidi için telefon ile arama ve genel içerikli e-posta gönderme hakkını saklı tutar.

7- Turkcell Superonline ve Fox International Channels Türkiye, kurallara aykırı olduğunu tespit ettiği bir katılımı, geri çevirme, haksız rekabete yol açan bir kullanıcıyı diskalifiye etme yetkisine sahiptir.

8- Kazanılan hediyelerin gönderimleri sadece Türkiye sınırları içerisine yapılacaktır.

9- Turkcell Superonline “Enhızlısından” Uygulaması kazanma mekanizması ve yarışma işleyişi şu şekildedir:

· Turkcell Superonline “Enhızlısından” yarışması tüm Facebook üyelerinin kullanımına açıktır.

· Yarışmada sadece Turkcell Superonline “Enhızlısından” uygulamasında yer alan cevaplar değerlendirmeye alınacaktır.

· Kullanıcılar, “En Hızlısından” yarışmasına katılmak için uygulamaya izin verirler.

· Uygulama izni verildikten sonra kullanıcı önlerine gelecek iletişim formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmak zorundadırlar. Hatalı veya eksik bilgi verilmesi durumunda kullanıcılar herhangi bir ödüle hak kazanamazlar. Üyelik bilgileri eksik bulunan kullanıcı, yarışmada ödül kazansa dahi, ödül için hak talep edemez.

· Kullanıcı, katılım formunu eksiksiz doldurduktan sonra “En Hızlısından” uygulamasının sorusuna cevabını yazar.

· Jüri, uygulamaya gönderilen cevaplar arasından en yaratıcı 11 cevabı seçecektir. En yaratıcı cevabı veren 1 kişi seçeceği bir yakını ile birlikte Abu Dhabi Ferrari World’e gitme, Abu Dhabi’de 2 gece, 3 gün konaklama, 5 kişi Go Pro 3 Black Edition Kamera ve 5 kişi de Nat Geo USB Bellek kazanacaktır.

· Uygulamaya katılan herkes uygulama aracılığıyla temin edecekleri promosyon kodlar ile Turkcell Superonline’dan 1 aylık ücretsiz üyelik kazanacaktır. Kazanılan üyelikler 0850 222 0 222 numaralı Turkcell Superonline müşteri hizmetleri kanalı aracılığı ile aktif edilmelidir.

· Uygulamada kazanılan 1 ay bedavalı internet promosyon kodları sadece Fiber Hız Etkisi 1 Ay Bizden Kampanyası, ADSL 24 Ay Taahhütlü 1 Ay Bizden Kampanyası ve Yalın DSL 24 Ay Taahhütlü 1 Ay Bizden Kampanyası için 24 Ay taahhüt vermek şartı ile geçerli olacaktır. Detaylar için tıklayınız.

· Yarışma jürisi; Fox International Channels Dijital Medya Direktörü Evren Ünal, Web&Sosyal Medya Süpervisörü Candan Devletkuşu, Proje ve Sponsorluklar Koordinatörü Yasemin Atay ve Turkcell Superonline Pazarlama İletişimi Müdürü Bilge Onur Gönenç, Turkcell Superonline Dijital İletişim Marka Müdürü Hasan Doğan Kurt, Oluşmaktadır.

· Soruyla ilgisi bulunmayan, hakaret, küfür içeren, yarışma konseptine uymayan cevaplar uygulamadan moderasyon esnasında kaldırılacak, yayınlanmayacak ve cevap sahibi yarışmacılar yarışmadan diskalifiye edilecektir.

· Turkcell Superonline “Enhızlısından” Uygulaması 22 Kasım – 12 Aralık tarihleri arasında aktif olacaktır. 12 Aralık 2013 saat 23:59’dan sonra verilen cevaplar değerlendirmeye alınmayacaktır.

· Yarışmada kayıtlı her üyenin kendi adına yarışması gerekmektedir. Başkaları yerine yarışanlar ya da kendi adlarına başkasının yarışmasına izin verenlerin hakları iptal edilir. Kullanıcılar hiçbir şekilde bu uygulamadan yararlandığı hakları, kazandığı ödülleri başkasına devredemez veya Turkcell Superonline’dan bu yönde bir talepte bulunamaz.

· Kazanılan ödül nakde çevrilemez, başka bir kişiye devredilemez.

· Bu uygulamanın Facebook ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanabilecek problemlerden Facebook sorumlu tutulamaz.

10- Turkcell Superonline ve Fox International Channels Türkiye çalışanları ve çalışanların 1. dereceden yakınları kampanyaya katılamazlar, katılsalar dahi ödüle hak kazanamazlar.

11- Turkcell Superonline “Enhızlısından” Uygulaması kullanıcıları, uygulama ile ilgili bir ihtilafın çıkması hâlinde, bu ihtilafın, kanunlar ihtilafı kurallarına bakılmaksızın Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tâbi olacağını ve bu kanunlara göre çözümleneceğini kabul etmiş sayılırlar. Ayrıca, İstanbul Mahkemelerinin görev ve yer olarak yetkili olacağını da kabul etmiş olurlar.

12- Turkcell Superonline “Enhızlısından” Uygulaması kullanıcıları, Fikir ve Sanat Eserleri Yasası, Markaların Korunması Hakkında Kanun Hükmünde Kararname, Türk Ticaret Kanunu, Patent Haklarının Korunması Hakkında Kanun, Türk Ceza Kanunu ve diğer mevzuat hükümlerine riayet etmeyi ve bunları ihlal etmemeyi kabul ve taahhüt ederler. Aksi takdirde Turkcell Superonline ve ve Fox International Channels Türkiyen’ın bu nedenle kamu kurumlarına ve/veya üçüncü şahıslara ödemek zorunda kaldığı her türlü tazminat ve/veya idari/adli para cezaları ve doğacak her türlü zararları için kullanıcıya rücu edilir.

Etiketler: ,

Yorum Yaz