LG’den ‘Yaratıcı Ol Kazan’ Yarışması

LG’den ‘Yaratıcı Ol Kazan’ Yarışması
LG, Twitter’da başlatmış olduğu yeni yarışması ile LG 55″ Ultra HD Tv hediye ediyor.
LG'den 'Yaratıcı Ol Kazan' Yarışması
Ultra Güçlerin Olsa, Ne Yapardın?

Detaylar;

 • 31.10.2013 saat 11:30 – 13.11.2013 saat 23:59 tarihleri arasında, Twitter üzerinden #ultraguclerimolsa hashtag’ini kullanarak yaratıcı paylaşımlarını gerçekleştirenler jüri tarafından kategori konusuna uygunluk ve yaratıcılık gibi kriterlere göre değerlendirilecek ve kampanya sonunda jüri tarafından belirlenen 1 katılımcıya ödül olarak 1 adet LG 55LA970V Ultra HD TV ikramiyesi verilecektir.
 • #ultraguclerimolsa hashtag’ini içeren paylaşımlar metin, fotoğraf veya video içeriklerinden oluşabilir. Bu kategorilerle ilgili bir kısıtlama yoktur.
 • Jüri; Onur Onat, Fevziye Bali, Cem Özveri, Can Kara ve Işıl Gülşen’den oluşmaktadır.
 • Talihli, jüri değerlendirmesi sonrasında 18.11.2013 tarihinde twitter.com/lgelectronicstr ve facebook.com/lgturkiye sayfalarından ilan edilecektir. Kazanan talihli ile LG Electronics Türkiye Twitter hesabı üzerinden Direkt Mesajlar aracılığı ile iletişime geçilecektir. Atılan mesaj ile kişisel bilgileri talep edilecektir. Bu bilgiler isim, soyisim, telefon ve adrestir.
 • Paylaşılan kimlik ve adres bilgilerinin doğruluğu, yeterliliği ve ispatı katılımcının sorumluluğundadır. İstenen bilgilerin paylaşılması durumunda hediye ürün, Türkiye sınırları içerisinde gönderici ödemeli olarak en geç 15 gün içinde kargo ile gönderilecektir. Türkiye dışından yarışmaya katılıp kazanan talihliye, Türkiye sınırları içerisinde adres vermesi durumunda hediye ürün yollanır.
 • Talihlinin tebliğ ettiği iletişim adresinin eksik veya hatalı olması nedeniyle gönderinin ulaşmaması durumunda, kazananın twitter.com/lgelectronicstr sayfasından duyrulacak ileti ile belirtilmesi, kazanan şahsa tebligat yapıldığı anlamına gelir ve kazanan sonucu tebellüğ etmediği veya geç ettiği gerekçesiyle herhangi bir hak iddia edemez.
 • 18 yaşından küçük kişiler katılamaz, katılmış ve kazanmış olsalar dahi ikramiyeleri verilmez. Ödüller nakde çevrilemez, para iadesi yapılamaz ve devredilemez.
 • Kampanyaya LG Electronics Türkiye, The Walt Disney Company Türkiye ve Marmara Web çalışanları katılamaz, katılmış olsalar dahi ödül verilemez.
 • Kampanyanın yürütülmesini etkileyecek derecede meydana gelebilecek her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, web sayfasına veya Internete erişimde aksaklıklardan (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması veya ulaşılamaması nedeni ile kampanyanın uygulamasının zarar görmesi sebebiyle LG Electronics Türkiye hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
 • LG Electronics Türkiye, hiçbir şekilde katılımcıların kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.
 • Bu kampanyanın Twitter ve Facebook siteleri ile bir ilişkisi yoktur. Yaşanacak problemlerden Twitter ve Facebook sorumlu değildir.
 • Bu kampanya LG Electronics Ticaret A.Ş tarafından MPİ’nin 24/10/2013 tarih ve 40453693-255.05.02/3862-9622 sayılı izni sayılı izni ile Hedef Çekiliş tarafından kapsam dışı olarak düzenlenmiştir.
 • LG Electronics Türkiye’nin yarışma şartlarını değiştirme, yarışmayı durdurma, sona erdirme ve süresini değiştirme hakkı saklıdır.
 • Kampanyaya katılan herkes yarışma şartlarını okuyup anlayarak peşinen kabul etmiş sayılır.
Bu yarışmayı daha yakından takip etmek için, LG Twitter Sayfası‘nı takip edebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 4 yorum yapıldı:

 1. Aleda Buyuran dedi ki:

  Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

 2. Galip Mirzanlı dedi ki:

  Kardeşim neden geçen hafta salı indirim kataloğunu yayınlamadınız. Başka yere bakmadım sadece buradan takip ediyorum.

 3. Erdoğan Nalbant dedi ki:

  Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

 4. Perihan Haykır dedi ki:

  Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Yorum Yaz