DemirDöküm’den ‘Ev Eşyası Sigortası’ Hediye!

DemirDöküm’den ‘Ev Eşyası Sigortası’ Hediye!
Siz de DemirDöküm‘ün Facebook sayfasında başlattığı O Ev Türkiye anketi tamamlayarak Anadolu Sigorta‘dan ev eşyası sigortası kazanabilirsiniz.
DemirDöküm'den 'Ev Eşyası Sigortası' Hediye!
Kampanyaya katılmak için, tıklayınız.

Kampanya Detayları

1) “O Ev Türkiye” Oyunu http://facebook.com/demirdokumtr adresli Facebook sayfasında bulunan “O Ev Türkiye” isimli uygulamadır.
2) Oyuna katılabilmek için kullanıcının Facebook üyesi olması ve Demirdöküm’e ait http:// facebook.com/demirdokumtr sayfasını beğenmesi gerekmektedir.
3) Kullanıcı, http://facebook.com/demirdokumtr adresindeki sayfayı beğendikten sonra “O Ev Türkiye” uygulamasına girip, gerekli izinleri vererek ve kayıt formunu eksiksiz doldurarak oyunu oynayabilir.
4) 18 yaşın altındaki kişiler yarışmaya katılamaz, katılsa da ödül kazanamaz.
5) Her bir kullanıcının 1 oyun hakkı vardır. Ancak her hafta değişen O Ev Türkiye uygulamasının farklı oyunlarını birer kere oynama, 1 defa kazanma hakkı bulunmaktadır.
6) Oyuna katılarak başarıyla tamamlayan ve oyun başındaki bilgi formunda belirtilen şartları dolduran her kullanıcı, Demirdöküm’den Anadolu Sigorta Anadolu Sigorta’dan 1 yıl süreyle 10.000 TL bedelinde “ev eşyası sigorta güvencesi ve ev asistans hizmeti” poliçesi kazanmak için çekiliş hakkı kazanacaktır.
7) Ev eşyası sigortası, kullanıcı, bilgi formunu belirtilen şartlarda doldurduğu, kazandığını öğrendiği takdirde de istenen bilgileri verdiğinde geçerli olacaktır.
8) 1 kişi, sadece 1 adet ev eşyası sigortası kazanabilir.
9) Ödüle hak kazanan bir kullanıcının bütün Facebook hesapları ile ile kazanabileceği toplam poliçe sayısı 1 adettir.
10)Kullanıcının ev eşyası sigortası kazanabilmesi için; gerçek profil bilgisi, gerçek ad – soyad, geçerli ve güncel e-posta adresi ile geçerli ve güncel telefon bilgilerini vererek oyuna katılmış olması şarttır. Oyun katılım formuna tüm kişisel bilgilerin ve e-posta adresinin doğru girilmesi katılımcının sorumluluğundadır. Katılımcı, oyun kaydı sırasında; yanlış, eksik ya da sahte beyan edilen bilgiler dolayısıyla yaşanacak olası aksaklıklardan kendisinin sorumlu olduğunu, ödülü kazansa dahi, ödül için hak talep edemeyeceğini kabul eder.
11)Oyun 08.10.2013 tarihinde başlayacak, 20.10.2013 tarihinde sona erecektir. Bu tarihler arasında yukarıda belirlenen şartları yerine getiren ve oyunu tamamlayan her kişi, ev eşyası sigortası çekiliş hakkı kazanacaktır.
12)Ev eşyası sigorta poliçesi kazanan kullanıcılar her hafta başında http://facebook.com/demirdokumtr sayfasında açıklanacaktır.
13)Ödülü kazanan katılımcılar, ödülü kullanma haklarını üçüncü kişilere devredemez ya da satamazlar.
14)Kazanılan ödül değiştirilemez ve/veya ödülün nakit karşılığı talep edilemez.
15) Çekiliş hakkı sonucu her hafta 250 kişi Anadolu Sigorta’dan ev eşyası sigortası kazanacaktır.
16) Çekiliş sonucu ev eşyası sigortası kazanan katılımcıların, 4 iş günü içerisinde Demirdöküm’den gelen maile veya gelen çağrıya poliçenin düzenlenmesi için gerekli bilgilere doğru olarak cevap vermesi gerekmektedir.
17)Kazanan katılımcılar 4 iş günü içerisinde, DemirDöküm’e gerekli bilgileri iletmezse, ödülleri iptal edilecek ve yedek talihliler kazanacaktır.
18)Demirdöküm ve BLAB hile yaptığını veya sahte profil kullandığını düşündüğü kullanıcıyı, kendisine herhangi bir beyanda bulunmaksızın, engelleme, kaydını silme, diskalifiye etme ve bütün kazanılmış haklarını iptal etme hakkına sahiptir.
19)Demirdöküm ve BLAB, bu oyuna katılım esnasında, kullanıcının kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan (internet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb…) oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
20)Uygulamada, oyun sonucunu değiştirmek maksadıyla bilgisayar teknolojilerini kötü niyetle kullanan kişilerin tespit edilmesi durumunda, bu kişilerin uygulama kayıtları ve puanları hiçbir uyarıda bulunulmaksızın sistemden silinecektir.
21)Facebook promosyon kuralları, mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında uygulamanın durdurulması sonucunu doğuracak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, Demirdöküm ve BLAB hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve herhangi bir tazminat talep edilemez.
22) Demirdöküm ve BLAB her zaman, önceden herhangi bir bildirimde bulunmaksızın söz konusu oyunu iptal etme, kullanım koşullarını değiştirme hakkını saklı tutar.
23)Uygulamada meydana gelebilecek herhangi bir sorundan dolayı doğacak maddi veya manevi herhangi bir zarardan BLAB ve Demirdöküm hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz.
24)Bu uygulamanın herhangi bir şekilde Facebook ile ilgisi bulunmamaktadır. Kullanıcılar, uygulamayı kullanıp oyunu oynarken, kendilerinden istenilen bilgileri, Facebook ile değil Demirdöküm ile paylaştıklarını, oyuna katıldıkları an itibari ile peşinen kabul etmiş sayılırlar. Uygulama ile paylaşılan bilgiler hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşılmayacak, fakat Demirdöküm oyuna katılan herkese oyun sonrasında tanıtım amaçlı e-posta veya SMS gönderme hakkına sahip olacaktır.
25)Oyuna katılan herkes, oyun şartlarını ve katılım koşullarını okuyup, anlamış ve kabul etmiş sayılır.
26)Oyunda yayınlanan belge, marka, logo vb. materyallerin izinsiz çoğaltılması, dağıtılması, yayınlanması, ve sair yollarla ticari amaçlara istinaden kullanılması yasaktır.
27)Oyun, herhangi bir hususta verilmiş tavsiye, görüş ve/veya yönlendirme amacı gütmez.
28) http://facebook.com/demirdokumtr adresinden erişilen sayfada yer alan erişim linklerinin kullanılarak elde edilecek bilgilerin kullanılması halinde sorumluluk Demirdöküm ve BLAB’a ait değildir.
29)Vaillant Group’a bağlı şirketler, DemirDöküm Yetkili satıcıları ile Blab çalışanları bu oyunlara katılabilir ancak çekilişlere katılamaz. Katılımlarının tespiti halinde Demirdöküm katılımı iptal etme ve bu kişilerin kazandıkları ödülü geçersiz sayma hakkına sahiptir.
30)Ödül olarak dağıtılan poliçeler stoklarla sınırlıdır. Stokların tükenmesi halinde Demirdöküm, önceden bilgilendirme yapmaksızın kampanyayı durdurma hakkına sahiptir.
31)Aynı adrese farklı kişilerden dahi birden fazla poliçe düzenlenme talebi alındığı durumlarda sadece 1 eşya sigortası hediye edilecektir

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Olgun Dadalıoğlu dedi ki:

    Arkadaşlar son aktüel ürün kataloğunu tedarik edebildiniz mi acaba

Yorum Yaz

Copy Protected by Chetan's WP-Copyprotect.