Sek’ten Süt Dünyası Kampanyası

Sek’ten Süt Dünyası Kampanyası
Çocuğunun fotoğrafını yükle, Süt Dünyası’nda yaşadığı maceraları izle! Ayrıca kayıt olan ilk 500 kişiye Sütün Yolculuğu kitabı hediye!

Sek'ten Süt Dünyası Kampanyası
Kampanyaya katılmak için tıklayınız.

Katılım Koşulları

Kampanya, Tat Konserve San. A.Ş. bünyesindeki (bundan böyle “SEK”) Süt Endüstrisi Kurumu sosyal medya hesapları olan http://www.facebook.com/SEKDunyasi veya http://twitter.com/SEKDunyasi üzerinden duyurulacak olup SEK takipçileri arasında aşağıda detaylara uygun şekilde yapılacaktır. Bu kampanya uyarınca 30.10.2013 tarihinde başlayarak 27.11.2013 tarihine kadar yayında kalacak olan uygulama, SEK Dünyası Facebook sayfasında yer alan Tab’e giriş yapan, çocuğunun (ya da herhangi bir başka Facebook kullanıcısının) adını ve fotoğrafını uygulama içinde paylaşan katılımcılara kişiselleştirilmiş bir Süt Dünyası videosu gösterimi (ve dilerse kendi Facebook sayfasında paylaşımı) ve kayıt olan ilk 500 katılımcıya Filiz Özdem’in Sütün Yolculuğu adlı kitabının hediye edilmesi amacıyla hazırlanmıştır. Katılımcılar kampanyaya internet yoluyla katılmakla, aşağıda yer alan şartlar ve koşulları kabul ve taahhüt etmiş sayılırlar.

Katılımcı kampanyaya katılmakla, http://www.facebook.com/SEKDunyasi adresinde ve bu adreste yer alan Tab içindeki kullanım koşulları ve gizlilik kurallarına uymayı kabul ve taahhüt eder.

Düzenlenecek kampanyaya katılımcılar http://www.facebook.com/SEKDunyasi adresinden katılabilirler. Tab’e giriş yaptıktan sonra, kayıt formunu da dolduran ilk 500 katılımcıya Filiz Özdem’in Sütün Yolculuğu adlı kitabı hediye edilecektir.

Kampanya, 30.10.2013 tarihinde başlayacak olup 500 adet Sütün Yolculuğu kitabı stoğuyla sınırlıdır. Kitap, kazanan katılımcıların kayıt formunda belirttikleri adreslerine gönderilecektir. Kazananlar, uygulama sayfası içinde ve http://www.facebook.com/SEKDunyasi adresinde ilan edilecektir.

Hediye kazanan kişiler, bu sayılanlar dışında farklı bir ödüle veya ücrete hak kazanamazlar. Ödül kazanmak isteyen katılımcıların Tab’e giriş yaparak ayrıca kayıt formunu doldurması gerekmektedir. Bir katılımcı, yalnızca bir (1) hediye ürün alabilir. Adres bilgilerini doğru girmeyen katılımcılara ulaşmayan hediyelerden ötürü SEK sorumlu tutulamaz. Kampanyaya yalnızca Türkiye Cumhuriyeti sınırları içerisinde ikamet eden gerçek kişiler katılabilirler.

Katılımcılar kampanyaya katılmakla SEK tarafından promosyon amacını gerçekleştirmek üzere kişisel bilgilerinin toplanmasına ve saklanmasına rıza göstermiş sayılırlar. Katılımcılar kampanyayla ilgili olmak üzere yerel ve uluslar arası herhangi bir medya kuruluşunda yer alacak kişisel ve biyografik bilgiler ve her türlü görsel suret ve röportaj ya da yarışmaya katılma nedeni ile ortaya çıkacak diğer materyallerle ilgili olarak her türlü hak, mülkiyet ve menfaatlerden, yarışmayı düzenleyen, bağlı şirket ve ortakları, kanuni temsilcileri, acenteleri lehine herhangi bir denetim, tazminat ya da onaya konu olmaksızın gayri kabili rücu olmak üzere feragat ettiğini kabul ve taahhüt ederler.

Katılımcı Facebook’ta yer alan bilgilerinin doğruluğunu kabul ve beyan etmektedir. Ödül kazanma hakkı satılamaz, ertelenemez. Kazanılan hak nakit paraya ya da başka bir mala çevrilemez.

Kampanyaya katılım için hiçbir şekilde ürün satın alma ya da ücret ödeme zorunluluğu olmayıp, katılım ücretsizdir. Kampanya tüm Türkiye genelinde yapılacak olup 18 yaşından küçükler ancak kanuni temsilcisinin izni ile yarışmaya katılabilir.

Aşağıda yer alan kimseler bu kampanyaya katılamayacak, katıldıkları takdirde katılımları değerlendirilmeyecek, başkaca kampanyalarda ödüle hak kazanmaları halinde ödülü alma hakları bulunmayacaktır. Bunlar; kampanyayı düzenleyenin bünyesinde çalışan işçiler, sözleşmeliler, işverenler ve diğer statüde çalışan her türlü elemanlar ile bunların 2. dereceye kadar kan ve sıhri bağı olan akrabaları, bunlarla birlikte aynı evde yaşayan yakınları, bağlı olan yan kuruluşları ve taşeronları, distribütörleri, kampanyanın hazırlanması ile iştigal eden web tasarımcıları, reklamcılar ve benzeri şekilde ilişkili olan her türlü kişi ve kişiler.

SEK, katılımcıların üyelik ve promosyon katılımı kapsamında verdiği kişisel bilgilerini altyapı sağlayan firmalar hariç olmak üzere hiçbir şekilde 3. kişilerle paylaşmayacaktır.

Katılımcıların kampanyaya katılmak için yapacakları başvurularla ilgili olabilecek her türlü ortamdaki iletişim sorunları nedeniyle SEK hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. Katılımcıların karşılaşabilecekleri her türlü donanım ve yazılım problemlerinden, bilgisayar bozukluklarından, telefon, kablo, uydu, ulaşım ağı, elektronik, kablosuz ya da Internet bağlantılarında Internet Servis Sağlayıcı kaynaklı meydana gelebilecek her türlü hata, kısıtlama, tahrif olmuş, bozulmuş veya hatalı data gönderilerinden, elektronik posta gönderme hatalarından, kayıp, gecikmiş, tutulmuş e-postalardan, web sayfasına veya internete erişimde aksaklıklardan, kampanyanın gidişatını etkileyecek şekilde, ancak bunlarla sınırlı olmamak kaydıyla, gerek insan gerek insan dışı kaynaklı tahrif, bilgisayar korsanlığı, hırsızlık, virüs, böcek kaynaklı müdahalelerden dolayı ortaya çıkacak zararlardan, kampanyada kullanılacak herhangi bir elektronik posta adresinin zarar görmesi, ortadan kalkması, veya ulaşılamaması nedeni ile kampanya uygulamasının zarar görmesi sebebiyle SEK hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz. SEK hiçbir şekilde katılımcı üyelerin kendileri veya başkalarının bilgisayarını kullanmaları sırasında veya web sayfasının kullanımından dolayı maruz kalabilecekleri zararlardan ötürü hiçbir şekilde sorumlu olmayacaktır.

Katılımcıların işbu katılım koşullarında alan hükümlerin herhangi birine aykırı davranması halinde ilgili kampanyaya katılım ve SEK hesaplarının kullanım haklarının SEK tarafından derhal iptal edileceğini peşinen kabul ederler.

SEK herhangi bir zamanda yürüttüğü kampanya koşullarını tek taraflı olarak değiştirme ve kampanyayı gerekçe belirtmeksizin iptal etme, durdurma ve sona erdirme hak ve yetkisine sahiptir. Kampanyaya ilişkin değişiklikler uygulama sayfası üzerinden duyurulacaktır.

Katılımcı, ticari anlamda haksız rekabete yol açacak, ticari itibardan faydalanma anlamına gelebilecek davranışlardan kaçınacak, hesaplarda yer alan mevcut içeriği hiçbir şekilde kopyalamayacaklardır.

SEK tarafından sonlandırılan kampanyaya ve katılımcılara ait her türlü kaydı SEK silip silmemekte serbesttir, Katılımcı bu durumda silinen kayıtlarla ilgili herhangi bir hak veya tazminat talebinde bulunmamayı kabul ve taahhüt eder.

Katılımcı kampanyaya katıldığı andan itibaren işbu sözleşmede belirtilen şartları kabul etmiş sayılır. Sözleşme kampanyanın sona ermesi ile veya işbu sözleşmede sayılan fesih hallerinden herhangi birinin gerçekleşmesi ile hiçbir ihtara gerek kalmaksızın kendiliğinden hükümsüz kalacaktır.

İşbu kampanyanın düzenlenmesinden dolayı ortaya çıkacak ihtilafların çözümünde Türk Hukuku uygulanacak olup, ihtilafların çözüm yeri İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleridir.

Katılımcılar, bu katılım sözleşmesinde yer alan maddelerin tümünü okuduğunu, anladığını, kabul ettiğini ve kendisiyle ilgili olarak verdiği bilgilerin doğruluğunu onayladığını beyan, kabul ve taahhüt eder.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Gündüz Mağden dedi ki:

    Arkadaşlar ben akıllı telefon almak istiyorum ama hangisini alsam karar veremedim yardımcı olur musunuz?

Yorum Yaz