Oriflame’den Hediyeli Tenis Oyunu

Oriflame’den Hediyeli Tenis Oyunu

Oriflame’den 20 kişiye hediye!

Oriflame ürünleriyle eğlenceli bir tenis oyununa var mısın? Rakip sahadaki, senden kaçan Oriflame ürünlerini vur, Oriflame puanları kazan. En çok puan kazanan ilk 20’ye birbirinden eğlenceli hediyeler var.

www.facebook.com/turkeyoriflame Facebook uygulaması olan internet sitesine ve içeriğine erişiminiz ve siteyi kullanımınız Kullanım Koşulları’nda belirtilen şartlara ve geçerli yasal mevzuata tabi tutulmaktadır.
Kullanıcı sıfatıyla bu siteyi kullanan herkes, aşağıda bulunan kullanım şartlarını kabul etmekte, site içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin Oriflame Kozmetik tarafından açıklanan her türlü kurala uyduğunu beyan etmiş olmaktadır.

Oriflame'den Hediyeli Tenis Oyunu

Oriflame Kozmetik, bu kampanyanın/uygulamanın tek sahibidir. WTA Turnuvası Şirketi, Türkiye Tenis Federasyonu, Türkiye Cumhuriyeti Gençlik ve Spor Bakanlığı ve TEB BNP Paribas, bu kampanya/uygulamanın sponsorları değildirler.

Tanımlar

İçerik: Site ve/veya herhangi bir web sitesinden yayınlanan veya erişimi mümkün olan her türlü bilgi, dosya, video, resim, rakam, fiyat vb. görsel, yazınsal ve işitsel imgeler.

Site: facebook/oriflameturkiye isimli alan adından oluşan Facebook uygulaması olan web sitesi ve bu site ile bağlantılı olarak oluşturulan katma değerli hizmetlerin sunduğu mecraları.

Kullanıcılar: Siteye kayıt olan ve sitede sunulan hizmetlerden iş bu sözleşmede belirtilen koşullar dahilinde yararlanan kişi ve kişiler.

”ORIFLAME TENİS OYUNU” KURALLARI

 1. Katılımcılar, ‘Oyuna Başla’ butonuna basarak tenis oyununu oynamaya başlayacaklardır.
 2. Her gün 20 servis atma hakkı olan katılımcı, bilgisayara karşı tenis oynayacaktır.
 3. Oyunun amacı, tenis oyunu sırasında rakip sahada çıkan Oriflame ürünlerine vurarak puan kazanmaktır.
 4. Oyun sırasında, rakip sahada soldan-sağa doğru kayarak çıkan ürünler 40 puan, rakip sahada 7 saniye belirip kaybolan ürünler 15 puan ve 3 saniye belirip kaybolan ürünler de 30 puan değerindedir.
 5. Kullanıcı, servis atarken, bilgisayarın topa karşılık verememesi durumunda. Servis sayısı kazanacaktır. Servis sayısı 1 puandır.
 6. 20 günlük oyun süresince en çok puan kazanan 20 kişi ödüle hak kazanacaktır.
 7. Oyun sonunda katılımcıların aynı puanı paylaşmaları durumunda; 1., 2. ve 3. kişilerin aynı puanı kazanması durumunda; ilk önce en yüksek puana erişen kişiye göre sıralama yapılacaktır. Aynı puanı yaparak, 2 kişi ödüle hak kazanamayacaktır.
 8. 20.’liği 1’den fazla kişinin paylaşması durumunda, 20. kişinin puanına erişen herkes ödüle hak kazanacaktır.
 9. 1’inciye TEB BNP Paribas WTA Championships İstanbul Tenis Turnuvası için 2 kişilik bilet, turnuva sırasında, Oriflame standında profesyonel makyaj deneyimi ve Oriflame spa seti hediye edilecektir. 2. ve 3. en yüksek puanı yapan kişilere TEB BNP Paribas WTA Championships İstanbul Tenis Turnuvası’ndan 2 kişilik bilet ve Oriflame spa seti hediye edilecektir. 4’üncüden 20’nci sıraya kadar olan kişiler ise Oriflame spa seti kazanacaklardır.
 10. Oriflame spa seti kapsamı 3 üründen oluşur: 23739 Swedish Spa Tazeleyici 24 Saat Etkili Anti-perspirant Roll-on Deodorant, 21875 Swedish Spa Nemlendirici Vücut Kremi, 21876 Swedish Spa Tazeleyici Duş Jeli
 11. Bu ürünün/ürünlerin stoklarda tükenmesi halinde, yarışmayı kazanan kişilere Oriflame tarafından belirlenen başka bir ürün/ürünler ödül olarak gönderilebilir.
 12. Katılımcıların hediye kazanabilmeleri için ,kendilerine uygulama sonunda verilen formu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları gerekmektedir.

”ORIFLAME TENİS OYUNU” KATILIM KOŞULLARI

 1. Oriflame Tenis Oyunu Facebook yarışması, hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek şekilde, yasalara aykırı bir amaç için, başkalarının fikri ve telif haklarına tecavüz edecek şekilde kullanılamaz.
 2. Oriflame Tenis Oyunu Facebook yarışması, 2-21 Ekim 2013 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, facebook/oriflameturkiye sayfasındaki Oriflame Tenis Oyunu uygulamasını kullanan kişiler arasında gerçekleştirilecektir.
 3. Yarışmaya 18 yaşından büyük gerçek kişiler katılabilir
 4. Yarışmaya katılacak kişilerin, kayıtlı Facebook kullanıcısı olması ve facebook.com/oriflameturkiye sayfasını beğenmesi gerekmektedir.
 5. Yarışmaya katılım isteğe bağlıdır ve herhangi bir ücrete tabi değildir.
 6. “Oriflame Tenis Oyunu” uygulamasının amacı, katılımcılara sanal ortamda tenis oyunu tecrübesini yaşatmak, eğlenmelerini sağlamaktır.
 7. Katılımcıların, hediye kazanmaları durumunda, hediyelerini teslim alabilmeleri için gerçek Facebook profil bilgileri ile yarışmaya katılmış olması şarttır. Geçici ve sahte Facebook hesapları ve e-posta adresleri ile yarışmaya katılan yarışmacılar , ilk 20’ye girseler bile ödül almaya hak kazanmayacaklardır.
 8. Yarışmayı kazanan kişiler, kazandıkları ödülün karşılığını nakit olarak talep etme ya da Oriflame tarafından belirlenmiş olan ödülden başka türde bir ödül talep etme hakkına sahip değildirler. Ayrıca yarışmayı kazananlar, ödüllerini başkalarına devredemezler.
 9. Yarışmayı kazanan kişilerin hediyeleri, bu kişilerin yarışmaya katılım anında doldurdukları bilgi formunda kayıtlı olan isim ve adreslerine yollanacaktır. Bu isimlerin ve adreslerin eksik ya da hatalı olması durumunda yarışmayı kazanan katılımcı hakkını sıradaki bir sonraki katılımcıya devreder. Bu kural,,isim ve adres bilgilerini eksiksiz olarak bildiren bir katılımcı bulununcaya kadar uygulanır.
 10. Hediyelerin gönderimi Oriflame tarafından, kargo yoluyla, ücretsiz yapılacaktır. Hediye gönderimi sadece Türkiye sınırları dahilinde yapılacaktır. Yanlış adres bildirimi, kargonun ödülü ulaştıramaması ve teslimat gecikmelerinden Oriflame sorumlu değildir.
  1. Ödülü kazanan kişilerin belirttiği adreslerin yanlış olmasından, email adresine kazandığını belirten emailin ulaşmamasından veya emailine geç cevap vermesinden ve teslimat sırasında evde olmamasından Oriflame sorumlu değildir. Söz konusu durumlardan birinin gerçekleşmesi halinde, katılımcı ödüle hak kazanamayacaktır.
 11. Bir katılımcı ,aynı adresle aynı kişi üzerinden açılmış farklı kullanıcı hesapları ile birden fazla kez ödül kazanamaz. Böyle bir durumun tespiti halinde, ödül hakkı sıradaki katılımcıya devrolmuş olur.
 12. Kurumsal Oriflame Kozmetik çalışanlarının ve onların aile fertlerinin yarışmaya girmesi uygun değildir. Bu kişiler yarışmaya katılmış ve kazanmış olsalar bile ödüle hak kazanamazlar.
 13. Kullanıcılar, uygulamaya katılım bilgilerini Oriflame’le paylaşmaktadırlar.
 14. Oriflame, uygulama boyunca, sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kullanıcıları yarışmadan ihraç edebilme hakkına sahiptir.
 15. Oriflame, bu uygulamaya katılan kullanıcılara iletişim ve tanıtım amaçlı e-posta veya mesaj gönderimi yapma hakkını saklı tutar.
 16. Oriflame, önceden haber vermeksizin katılım koşullarını tek taraflı olarak değiştirebilir.
 17. Oriflame, bu uygulamaya katılım esnasında, kullanıcıların kişisel bilgisayarları ve internet erişimlerinden ve her türlü teknik aksaklıklardan oluşabilecek problemlerden ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.
 18. Katılımcı, kendisinden başka hiçbir kişinin, kurumun vb. gizlilik hakkını, kişilik haklarını ya da yayın haklarını ihlal eden, fikri ve sınai mülkiyet hakları çerçevesinde korunan hiçbir bilgi ve metin iletemez. Yasal yükümlülük doğuran durumlarda, katılımcı kişi söz konusu durumdan münhasıran sorumlu olacağını kabul eder.
 19. Bu uygulamaya katılanlar, uygulama koşulları ile gizlilik kurallarını okumuş ve kabul etmiş olurlar. Kurallara aykırı davranan kullanıcıların sayfaya erişimi Oriflame tarafından engellenebilir.
 20. Bu kampanya hiçbir şekilde Facebook sponsorluğunda yapılmamaktadır. Facebook ile herhangi bir ilgisi bulunmamaktadır.
 21. Katılımcılar, uygulama süresi boyunca, uygulama ile ilgili, herhangi soru, öneri ve şikayetleri için mhb@oriflame.com.tr adresine e-posta gönderebilirler.
 22. Katılımcılar, Oriflame’e doğrudan ya da dolaylı olarak zarar verdikleri taktirde, Oriflame’in uğramış olduğu zararı karşılamakla yükümlüdürler.
  • Yarışmaya katılan tüm katılımcılar, 3.KİŞİLER TARAFINDAN YARIŞMAYLA İLGİLİ OLARAK Oriflame’a karşı ileri sürülebilecek herhangi bir talepten (maddi-manevi tazminat, avukatlık ücreti …) kendilerinin sorumlu olacaklarını, Oriflame’in söz konusu zararları karşılamayacağını beyan ve kabul ederler.
  • Sitede bulunan kampanya bitiş tarihi ve saati konusunda site sunucusunun tarih ve saati esas alınacaktır.
  • Kullanıcılar, ödülleri kazanmak için uygulama yazılımını kırmak, bozmak, virus yüklemek suretiyle Facebook Connect sistemi veya sitede bulunan güvenlik açıklarından faydalanmadıklarını, sitede ilan edilen ve belirtilen şekiller dışında sitenin bulunduğu sunucu ile bağlantı kurmadıklarını baştan beyan ve kabul eder. Bu yolları kullanmak sureti ile ödüle hak kazananların, ödül hakları ellerinden alınır. Oriflame, ilan edilen ödül kazanan kullanıcı listesinde işbu şartnamede bulunan gerekçelerle değişiklik yapma hakkına sahiptir.
 23. Site kullanıcıları, işbu taahhütnamede yer alan hükümlerin herhangi birine aykırı davranması halinde siteye erişim ve siteyi kullanım haklarının Oriflame tarafından engellenebileceğini peşinen kabul eder.
 24. Oriflame’in sitede yayınlanan içerikleri veya sitedeki uygulamayı kullanarak üretilen ve kullanıcılar arasında iletilen içerikleri birebir denetlemek ve hukuka uygunluğunu onaylamak gibi bir zorunluluğu yoktur.
 25. Oriflame site kullanıcılarının kişisel bilgilerini altyapı sağlayan 3. kişisel firmalar hariç olmak üzere 3. kişilerle paylaşmayacaktır. Ancak, Oriflame kişisel bilgileri kendi kampanya, promosyon tanıtımlarından kullanıcıları haberdar etmek için kullanabilecektir.
 26. Oriflame’in, işbu taahhütnamede sayılan şartlara ve koşullara tamamıyla ya da kısmen uygun olmadığına karar verdiği veya herhangi bir yasal, idari merciinin talebi halinde veya herhangi bir sebeple her tür içeriği değiştirme, yayınlamayı reddetme, yayından kaldırma hakkı saklıdır.
 27. Taahhütname kurallarında değişiklik yapmak, tek taraflı olarak Oriflame’in insiyatifindedir. Yarışmaya katılan kişiler, yarışma kurallarında yapılacak değişiklikleri baştan kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.
 28. Site kullanıcılarının site kapsamında kendilerine tahsis edilen alandaki içeriklerin kaybolması, bozulması durumunda Oriflame’in hiçbir sorumluluğu yoktur.
 29. Sitenin kullanımı ile ilgili olan tüm riskler site kullanıcılarının sorumluluğundadır. Sitenin kullanımı halinde meydana gelecek hiçbir olay ya da sorundan Oriflame sorumlu tutulamaz. Söz konusu durumlarla ilgili olarak, Oriflame’in kullanıcılara herhangi bir tazminat ödeme yükümlülüğü bulunmamaktadır.
 30. Oriflame’in yukarıda yazılı olan katılım koşullarını gerektiğinde güncelleme yetkisi saklıdır. Kullanıcıların bu koşulları, belirli periyotlarda kontrol etmeleri gerekmektedir.
 31. Site kullanıcıları, siteyi ve içindeki uygulamaları kullanmakla, işbu taahhütnameyi okuduğunu ve yukarıda belirtilen tüm maddeleri aynen kabul ettiklerini beyan etmiş sayılırlar.

GİZLİLİK

Bu uygulamada (yarışmada), kullanıcılarımızdan uygulamaya katılımı için zorunlu olan ve verilen hizmetlerde ihtiyaç duyulan bilgiler alınmakta ve saklanmaktadır.

Sistemle ilgili sorunların tanımlanması ve Oriflame Türkiye Facebook Sayfası’nda ve Web Sitesi’nde çıkabilecek sorunların ivedilikle giderilebilmesi için gerektiğinde kullanıcıların IP adresini tespit etmekte ve bunu kullanmaktadır. IP adresleri, kullanıcıları genel bir şekilde tanımlamak ve kapsamlı demografik bilgi toplamak amacıyla da kullanılabilir.

Kişisel bilgiler, kişi adı-soyadı, adresi, telefon numarası, e-mail adresi ve kullanıcıyı tanımlamaya yönelik her türlü bilgiyi içermekte olup, kısaca ‘Gizli Bilgiler’ olarak anılacaktır. Oriflame, işbu gizlilik politikasında aksi belirtilmedikçe kişisel bilgilerden herhangi birini Oriflame’in işbirliği içinde olmadığı şirketlere ve üçüncü kişilere açıklamayacaktır. Aşağıda belirtilen sınırlı durumlarda Oriflame, işbu ‘Gizlilik Politikası’ hükümleri dışında kullanıcılara ait bilgileri üçüncü kişilere açıklayabilir. Bu durumlar aşağıdakilerle sınırlı olmak üzere;

-Yetkili hukuki otoriteler tarafından çıkarılan ve yürürlükte olan Kanun, Kanun Hükmünde Kararname, Yönetmelik vb. gibi hukuk kurallarının getirdiği zorunluluklara uyulmasının,

-Oriflame’in üyeleri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmelerin gereklerinin yerine getirilmesi ve bunların uygulamaya konmasının,

-Yetkili idari ve adli otorite tarafından usulüne göre yürütülen bir araştırma veya soruşturma amacıyla kullanıcılara ilgili bilgi talep edilmesinin ve

-Kullanıcıların haklarını veya güvenliklerini korumak için bilgi verilmesinin gerekli olduğu hallerdir.

Oriflame, kişisel bilgileri kesinlikle özel ve gizli tutmayı, bunu bir sır saklama yükümlülüğü olarak addetmeyi ve gizliliğin sağlanması ve sürdürülmesi, gizli bilginin tamamının veya herhangi bir kısmının kamu alanına girmesini veya yetkisiz kullanımını veya üçüncü kişiye ifşasını önlemek için gerekli tüm tedbirleri almayı ve gerekli özeni göstermeyi taahhüt etmektedir. Oriflame’in gizli bilgilerin güvenliği için gerekli önlemleri almasına karşın Web Sitesi’ne veya sisteme yapılan saldırılar sonucunda gizli bilgilerin zarar görmesi veya söz konusu gizli bilgilerin üçüncü kişilerin eline geçmesi durumunda, Oriflame’in herhangi bir sorumluluğu olmayacaktır.

Oriflame tarafından talep edilen bilgiler, kullanıcı tarafından sağlanan bilgiler veya Web Sitesi üzerinden yapılan işlemlerle ilgili bilgiler, Oriflame ve işbirliği içinde olduğu kişiler tarafından, Oriflame’in üyeleri ve müşterileri ile yaptığı sözleşmeler ile belirlenen amaçlar ve kapsam dışında da kullanıcıların kimliği ifşa edilmeden çeşitli istatistiksel değerlendirmeler, veritabanı oluşturma ve pazar araştırmalarında kullanılabilir.

Oriflame, kullanıcılar ve kullanıcıların Web Sitesi’ni kullanımına dair bilgileri teknik bir iletişim dosyasını (Hayallerimi Süsleyen Katalog) kullanarak elde edebilir. Bahsi geçen teknik iletişim dosyaları, ana bellekte saklanmak üzere bir Web Sitesinin kullanıcının tarayıcısına (browser) gönderdiği küçük metin dosyalarıdır. Teknik iletişim dosyası bir Web Sitesi hakkında durum ve tercihleri saklayarak internetin kullanımını kolaylaştırır. Teknik iletişim dosyası, bir Web Sitesini kaç kişinin kullandığını, bir kişinin Web Sitesini hangi amaçla, kaç kez ziyaret ettiğini ve sitede ne kadar kaldığı hakkında istatiksel bilgileri elde etmek amacıyla kullanabilir. Ayrıca kullanıcılar için özel tasarlanmış kullanıcı sayfalarından dinamik olarak izinli pazarlama mesajı ve içerik üretilmesine yardımcı olur. Teknik iletişim dosyası, ana bellekte veya kullanıcıların e-mail adreslerinden veri veya başkaca herhangi bir kişisel bilgi almak için oluşturulmamıştır. Tarayıcıların pek çoğu teknik iletişim dosyasını kabul edecek biçimde tasarlanmıştır, ancak kullanıcılar dilerse teknik iletişim dosyasının gelmemesi veya teknik iletişim dosyası gönderildiğinde ikaz verilmesini sağlayacak biçimde aria değiştirebilirler.

Oriflame, Web Sitesi dahilinde başka sitelere link verebilir. Oriflame, link vasıtasıyla erişilen sitelerin gizlilik uygulamaları ve içeriklerine yönelik herhangi bir sorumluluk taşımamaktadır.

Oriflame, işbu ‘Gizlilik Politikası’ hükümlerini dilediği zaman Web Sitesinde yayınlamak suretiyle tek taraflı olarak değiştirebilir. Oriflame’in değişiklik yaptığı ‘Gizlilik Politikası’ hükümleri Web Sitesinde yayınlandığı tarihte yürürlük kazanır.

Bu kampanya ve site ile ilgili tüm yasal süreçlerde Türk Hukuku uygulanacaktır. Kampanya ve site ile ilgili cezai veya hukuki her türlü uyuşmazlıktan doğan veya doğabilecek her türlü ihtilaf halinde İstanbul Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkilidir.

Etiketler: ,

Bu yazı için 3 yorum yapıldı:

 1. Pırıltı Bahçeli dedi ki:

  Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

 2. Ayşe Neslihan Daşdemir dedi ki:

  İndirim kataloğu güncellenebilir mi bugün ?

 3. Ayseren Boyuktaş dedi ki:

  Güncel çekilişler hakkında bilgi verebilirseniz sevinirim

Yorum Yaz