Nestle’den Harika Kareler Kampanyası

Nestle’den Harika Kareler Kampanyası
En harika anlarınızı Nestle Çikolata Harika Kareler uygulaması ile paylaşın, en çok beğeniyi toplayan 50 kişiden biri olup, harika bir Nestle hediye paketi kazanın!

Hediye paketinin içeriği "Harika Kareler"


Nestlé Pastanem Dört Köşe ile “Harika Kareler” Katılım Koşulları

Kampanyaya nasıl katılacağım?

Nestlé Facebook sayfasındaki “Harika Kareler” uygulamasında en harika fotoğraflar, katılımcılar tarafından yüklendikten sonra oylamaya açılır. Uygulama devam ettiği süre boyunca en çok beğeni alan fotoğraf sahipleri ödüllendirilir.

Kampanyaya katılmak için tıklayınız ( Harika Kareler )
Kampanyaya katılmak için görsele tıklayabilirsiniz.

Kampanya Katılım Şartları:

Kampanya, 11 Ekim 2013 ve 30 Kasım 2013 tarihleri arasında geçerli olacaktır.

Katılımcıların yarışmaya katılabilmeleri için https://www.facebook.com/Nestlécikolata sayfasındaki “Harika Kareler” uygulamasına tıklayıp buradaki formu eksiksiz ve doğru olarak doldurarak, kendi harika anlarının fotoğraflarını ve altına açıklamalarını yüklemeleri gerekmektedir.

Facebook uygulaması üzerinden en çok “beğeni” alan ilk 50 “Harika Kareler” fotoğrafının sahibi, birbirinden farklı Nestlé çikolatalarının olduğu hediye paketinin sahibi olacaktır.

Kampanyayı kazanan katılımcı kazanmış olduğu bu hakkı hiç kimseye devredemez, bu hakkın para olarak karşılığı talep edilemez.
Kullanıcılardan gelen fotoğraflar Nestlé Türkiye Gıda Sanayi A. Ş. ve birlikte çalıştığı BBG REKLAM VE PRODÜKSİYON A.Ş.’nin değerlendirmesinden geçtikten sonra yayınlanacaktır. Katılımcılar, yükledikleri fotoğrafların uygun bulunmayarak yayınlanmaması nedeniyle Nestlé Türkiye’den ve/veya BBG REKLAM VE PRODÜKSİYON A.Ş.’den herhangi bir talepte bulunamazlar.

Kullanıcıların “Harika Kareler” adı altında yükledikleri fotoğraflar kendi sorumlulukları altındadır. Yarışmaya gönderilen fotoğraflar hiçbir şekilde kamu düzenini bozucu, genel ahlaka aykırı, başkalarını rahatsız ve taciz edecek içeriklerde olmamalı, yasalara aykırı bir amaç için ve başkalarının fikir, telif, kişilik ve sair herhangi bir hakkına tecavüz edecek şekilde kullanılmamalıdır.

Katılımcıların yayınladıkları fotoğraflarda yer alan diğer kişilerin, sözkonusu fotoğrafın yayınlanmasına ilişkin her türlü izni alma yükümlülüğü ilgili katılımcıya aittir. Katılımcılar, ilgili fotoğrafı izinsiz yayınlamaları nedeniyle doğan her türlü hukukî ve cezaî sorumluluğu üstlendiklerini kabul ve taahhüt ederler.

Yarışmaya katılan fotoğrafların yayınlanması ve katılımcının arkadaşları ile paylaşılması sonrasında alacağı “beğeni” sayısına göre bir sıralama yapılacaktır. Fotoğrafların aldığı “beğeni” sayılarında eşitlik durumunda Nestlé Türkiye ve BBG REKLAM VE PRODÜKSİYON A.Ş. tarafından oluşturulacak bir seçici heyet ilgili fotoğrafları inceleyecek ve yaratıcılık kriterini temel alarak bir değerlendirme yapacak ve kazanan fotoğrafı belirleyecektir. Nestlé Türkiye ve BBG REKLAM VE PRODÜKSİYON A.Ş. , söz konusu yarışmaya katılım sırasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan sorumlu değildir.

“Harika Kareler” yarışmasına katılan yarışmacıların, uygulama içindeki iletişim formunu eksiksiz ve doğru olarak doldurmaları gerekmektedir. Bilgileri eksik olan katılımcılar, yarışmaya dahil edilmeyecektir. Yanlış doldurulan formlar sebebiyle yaşanılan aksaklıklardan katılımcılar sorumludur. Yanlış bildirimler sebebiyle yaşanacak aksaklıklardan Nestlé Türkiye ve BBG REKLAM’ın herhangi bir sorumluluğu ve yükümlülüğü olmayacaktır.

Yarışma sonuçları 4 Aralık 2013 tarihinde https://www.facebook.com/Nestlécikolata adresinde yayınlanacaktır. Kazanan talihlilere e-posta yolu ile ulaşılacaktır, bunu takip etmeleri katılımcıların kendi sorumluluklarındadır.

Yarışmaya Nestlé Türkiye ve BBG REKLAM çalışanları ile 18 yaşından küçükler katılamaz; katılmış ve kazanmış olsalar bile sonuçlarından yararlanamazlar.
Yarışmaya katılım ücretsizdir. Yarışmaya katılmak için ticari bir koşul yoktur.
Sorularınız için Nestlé Türkiye’nin web sitesini ziyaret edebilir ya da 0800 211 02 18 ve 444 31 60 numaralı müşteri hattını arayabilirsiniz

Nestlé Türkiye katılım koşullarını katılımcılara haber vermeksizin değiştirme hakkını saklı tutar. Katılımcılar, bu yarışmaya katılmakla, yarışmaya katılım amacıyla paylaştıkları fotoğraflara ilişkin olarak telif, kullanım ve her türlü vasıta ile yayma hakkını, dünya çapında, daimi olarak, Nestlé Türkiye’ye iştiraklerine, bağlı şirketlerine, bölümlerine, haleflerine ve onun idaresinde olanlara ve iznine tâbi olanlara vermektedir ve sözkonusu fotoğraflar üzerinde herhangi bir kanun veya düzenleme gereği, sahip olabilecekleri her türlü haktan gayrıkabilirücu feragat etmektedirler.
Nestlé Türkiye, kampanya boyunca kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek bilgisayar teknolojileri kullanan, hile yapan veya haksız yollardan kayıt oluşturan kişileri tespit etmesi durumunda, ilgili katılımcıyı kampanyadan ve sıralamadan çıkarma hakkına sahiptir.
Bu Katılım Şartları ile Gizlilik Kuralları Nestlé Türkiye tarafından herhangi bir zamanda değiştirilebilir. Bu şekilde değiştirilmiş Katılım Şartları, yayınlandıkları anda geçerli olurlar. Katılımcı, değişiklikler yayınlandıktan sonra anılan web adresini kullanmaya devam ederek, bu şekilde değiştirilmiş şartları kabul etmiş sayılır.
Kazanmış olduğu hakkı Katılım Şartları’na uygun olarak kullanmak katılımcının sorumluluğundadır. Katılım Şartları’na aykırı hareket etmek nedeniyle ortaya çıkacak sorunlardan Nestlé Türkiye ve BBG REKLAM sorumlu değildir.
Yarışmaya katılan herkes bu kuralları kabul etmiş sayılır. Katılım Şartları ile Gizlilik Kurallarını kabul etmeyen veya Katılım Şartları’nda aranan kriterleri sağlayamayan kişiler kampanyaya katılamayacaklardır.

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Mina Sel dedi ki:

    İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

Yorum Yaz