Ülker Granini’den Hediye Yağmuru

Ülker Granini’den Hediye Yağmuru
Mutlu anlarını paylaşmak senden, fotoğrafından gamze yapıp granini şişeni oluşturmak Ülker Granini‘den!

Ülker Granini'den Hediye Yağmuru Kampanya Görseli100 kişiye Granini ürün ve bardak sepeti, 100 kişiye Granini soğutucu çanta ve 1 kişiye Samsung Galaxy S4 zoom hediye!

Ülker Granini'den Hediye Yağmuru

Kampanya Detayları

 1. granini Çekiliş Kampanyası, Yıldız Granini Meyve Suyu San ve Tic.A.Ş.. tarafından düzenlenmektedir. Kampanya, 21 Ekim – 21 Kasım 2013 tarihleri arasında 1 kampanya dönemi için, Türkiye genelinde, apps.facebook.com/gamzedemutluluk/ (ücretsiz) adresli facebook sayfası üzerinden uygulanmaktadır.
 2. granini Çekiliş Kampanyası kapsamında, Türkiye genelinde, kampanya süresince, granini ürünlerinin tanıtımının da yapıldığı, apps.facebook.com/gamzelisisedemutluluk (ücretsiz) adresli granini Facebook sayfasını beğenerek, uygulamaya izin vermiş olur. Uygulamaya izin veren kullanıcı en mutlu anını anlatan fotoğrafını uygulamaya yükleyerek fish eye efekti ile fotoğrafının bombe efektini ayarlayabilir.
 3. Kullanıcılar ister Facebook hesaplarında bulunan mutluluk fotoğraflarını, isterlerse de bilgisayarlarında kayıtlı olan fotoğrafları paylaşabilirler.
 4. Kullanıcı aplikasyona girerek galeri sayfasından kendi profilini, arkadaşlarının profilini, en beğenilenleri ve en son eklenenleri görebilir.
 5. Fotoğrafını uygulamaya yükleyen ve kaydeden kullanıcı için editör değerlendirme süreci başlamış olur. Fotoğrafların onaylanma süreci bir iş günü içerisinde gerçekleşir. Kampanya boyunca fotoğraflar her gün 09.00-19.00 saatleri arasında editör onayından geçer.
 6. Katılımcılar tehdit, vahşet, hakaret, taciz edici, pornografik unsurla veya küfür içeren; suça, ırk ve etnik saldırıya teşvik eden ve her türlü suç unsuru oluşturabilecek, mevzuat, örf ve adetlere aykırılık teşkil edecek hiçbir içeriği ve ticari amaçlar için kullanılabilinecek ve ticari reklam niteliğine sahip bir bilgi veya içeriği yarışma mecrasına gönderemezler.
 7. Uygulamaya gelip fotoğrafını paylaşan kullanıcılar, bu işlemden sonra sayfadaki forma Ad-Soyad, Adres, Doğum Tarihi, E-Mail Adresi, Telefon bilgilerini girip kayıt olarak katılanlar, her yükledikleri fotoğraf için 1 çekiliş hakkı kazanır. Kullanıcılar istedikleri kadar fotoğraf yükleyebilir.
 8. Kampanya dönemi sonunda, kampanyaya katılan herkes içerisinden büyük çekiliş ile 1 kişiye Samsung Galaxy S4 Zoom Telefon hediye edilir. Çekiliş öncesinde sahte hesap, sahte oy, yasadışı herhangi bir işlem olduğu belirlendiğinde kullanıcılar otomatik olarak elenecektir. Büyük ödül için elemeler Yıldız Granini Meyve Suyu San ve Tic.A.Ş, Limonsocial ve DenizAjans jürileri tarafından seçilecektir.
 9. Fotoğrafını yükleyenler arasından şirket çekilişi ile 100 kişiye granini soğutucu çanta hediye edilir. Her bir fotoğraf 1 çekiliş hakkıdır. Bir kişi bir gün içerisinde en fazla 5 çekiliş hakkına sahiptir. 100 kişi Yıldız Granini Meyve Suyu San ve Tic.A.Ş, Limonsocial ve DenizAjans jürileri tarafından seçilecektir.
 10. Başka bir kullanıcının fotoğraflarını beğenenler arasından şirket çekilişi ile seçilecek 100 kişiye granini ürün ve bardak sepeti hediye edilecektir. 100 kişi Yıldız Granini Meyve Suyu San ve Tic.A.Ş, Limonsocial ve DenizAjans jürileri tarafından seçilecektir.
 11. Fotoğrafını yükleyen kullanıcı, fotoğrafı internetten ya da başka bir kullanıcıdan aldığı taktirde fotoğrafı en çok beğeniyi alsa bile elenir.
 12. Bir kişi birden fazla ödül kazanamaz.
 13. Kampanyaya facebook üzerinden herkes ücretsiz katılabilir (herkes, ücretsiz Facebook kullanıcısı olabilir).

Etiketler: ,

Yorum Yaz