Doğuş Çay’dan Yeni Facebook Kampanyası

Doğuş Çay’dan Yeni Facebook Kampanyası
Sınavda, 7500 ve üzeri puan alanlar arasında yapılacak çekilişte ilk 100 kişi VÖSYM seti, 1000 kişi Doğuş Çay Paketi kazanacak.

VÖSYM

Nasıl Katılırım ?

 • Öncelikle sınav öncesi sakın çalışma!
 • Katılım formunu doldur. Böylece herkes hediye kazanırken sen hüzünlü hüzünlü pencereden dışarıya bakmayasın!
 • Karşına 3 soru paketi çıkacak. Dilediğini seç!
 • Unutma ki bu sınavda hem sorulara yanlış cevap vermen hem de en kısa sürede 15 soruyu tamamlan gerekiyor.
 • Bu sınavda doğrular değil, yanlışlar kazandırıyor. Verdiğin her doğru cevap, 3 yanlış cevabını götürecek! Dikkatli ol.
 • Her sınavda olduğu gibi bu sınavda da bir taban puan var. Çekilişe katılmak için 7500 puana ulaşman lazım.
 • İlk soru paketinden sonra çekilişe katılacak kadar puan alamazsan veya yeni çekiliş hakkı kazanmak istersen diğer soru paketlerini de çözebilirsin. Yani 3 sınav hakkın var.
 • 7500 ve üzeri puan alanlar arasında yapılacak çekilişte ilk 100 kişi VÖSYM seti, 1000 kişi Doğuş Çay Paketi kazanacak.
 • Kopya çekmek serbesttir. Zihniniz açık, çayınız demli olsun.

Koşullar

,Bu kampanya, Doğuş Çay adına Buzz Interaction tarafından yürütülmektedir. Doğuş Çay Facebook sayfasını ve bu sayfa ile bağlantılı olarak oluşturulan katma değerli hizmetleri kullanımınız Kullanım Koşulları’nda belirtilen şartlara ve tüm geçerli yasalara tabi tutulmaktadır. Kullanıcı sıfatıyla bu sayfayı kullanan her kullanıcı aşağıda bulunan kullanım şartlarını kabul etmekte, sayfa içinde yer alan kullanıma, üyeliğe ve hizmetlere ilişkin Doğuş Çay tarafından açıklanan her türlü beyanı kabul etmiş olmaktadır. Katılımcı, tüm yasal mevzuata uygun hareket edeceğini, bu yükümlülüğüne aykırı hareket etmesi durumunda hukuki ve cezai sorumluluğun tek başına kendisine ait olacağını kabul eder.

1. Uygulama 04.10.2013 Saat 12.00 – 15.11.2013 Saat 12.00 tarihleri arasında, Türkiye genelinde, https://www.facebook.com/doguscay linki üzerinden gerçekleştirilecektir.
2. Uyguamaya katılabilmek için katılımcının, Türkiye’de yerleşik olması, Facebook kullanıcısı olması ve https://www.facebook.com/doguscay sayfasını beğenmesi gerekmektedir. Uygulamaya katılım ücretsizdir, isteyen herkes katılabilir.
3. 18 yaşın altındaki kişiler, Doğuş Çay ve Buzz Interaction çalışanları ve birinci derece yakınları kampanyaya katılamaz, katılmış ve yarışmayı kazanmış olsalar dahi ödüllendirmeye hak kazanamazlar.
4. Toplamda 1.000 kişiye hediye dağıtılacaktır. Uygulamada yer alan formu dolduran katılımcılar yarışmaya hak kazanacaklardır. Başarılı olan yarışmacılar çekilişe katılmaya hak kazanacaklardır. Uygulama sonrasında yapılacak çekiliş sonrası ilk 100 kişi VÖSYM Seti (VÖSYM Kitabı, VÖSYM Kalemi, Doğuş Çay Ajandası, Black Label Bardak Poşet Çay, Doğuş Renkli Bardak); 1000 kişi Doğuş Çay Hediye Paketi (Black Label Bardak Poşet Çay, Doğuş Çay Renkli Bardak) kazanacaktır.
5. Kazanan katılımcılar 18.11.2013 saat 12.00’den sonra açıklanacaktır.
6. Kazanan kişilere hediyeleri kargo ile gönderilecektir. Kazanan kişiler, kimliklerini kanıtlayan resmi bir belge ibraz ederek hediyelerini teslim alacaklardır.
7. Kazanan kişilere, isimleri uygulamada açıklandıktan sonra uygulamada doldurdukları bilgi formunda kayıtlı olan isim ve irtibat bilgilerinden ulaşılacaktır. Bu isim ve/veya irtibat bilgilerinin eksik ya da hatalı olması durumunda kazanan katılımcı hakkını yedek listedeki katılımcıya devretmiş sayılır. Kullanıcıların uygulama katılım bilgilerinin doğruluğu konusunda Buzz Interction’ın kayıtları esas alınacaktır.
8. Her katılımcı sadece bir adet hediye paketi kazanabilir. Katılımcıların hediyeleri kazanmaları durumunda, bu haktan yararlanabilmeleri için gerçek Facebook profil bilgileri ile uygulamaya katılmış olması şarttır. Geçici ve sahte Facebook hesapları ve e-posta adresleri ile katılan katılımcıların uygulamadan çıkartılma hakkı saklı tutulur. Kullanıcılar, uygulamada beyan ettikleri tüm bilgilerin kendilerine ait, doğru ve güncel olduğunu kabul ve taahhüt ederler.
9. Hediye kazanan kişiler bu hak yerine nakit karşılık alamaz. Kazandığı hakkı değiştiremez, hakkını devredemez, satamaz. Dağıtılacak hediyelerin herhangi bir bedeli yoktur.
10. Buzz Interaction, yüklenen fotoğrafların ilgili kategori ile ilişkisiz olması durumunda, fotoğrafları yarışmaya katmama hakkına sahiptir.
11. Buzz Interaction, uygulama boyunca sonuçları olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilişim teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen kullanıcıların tüm haklarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme ve haklarında yasal mercilere başvurma hakkını saklı tutar.
12. Doğuş Çay bu uygulamaya katılan kullanıcılara iletişim ve tanıtım amaçlı e-posta ve kısa mesaj gönderimi yapma hakkını saklı tutar.
13. Bu yarışma Facebook’un sponsorluğunda yapılmamaktadır, Facebook tarafından desteklenmemekte ya da düzenlenmemektedir ve Facebook ile herhangi bir ilişkisi bulunmamaktadır. Kullanıcılar uygulama katılım bilgilerini Doğuş Çay ve Buzz Interaction ile paylaşmaktadır.
14. Doğuş Çay ve Buzz Interaction önceden haber vermeksizin katılım koşullarını değiştirebilir, veya kampanyayı iptal edebilir. Uygulamaya katılan herkes katılım koşullarını okuyup kabul etmiş sayılır. Doğuş Çay ve Buzz Interaction’ın kullanım koşullarını gerektiğinde güncelleme yetkisi saklıdır; kullanıcıların bu koşulları belirli periyodlarla kontrol etmeleri gerekmektedir.
15. Bu uygulamaya katılanlar, katılım koşullarını ile gizlilik kurallarını kabul etmiş sayılırlar. Uygulamaya katılanlar bu kurallara ve yasalara uygun davranmayı, başkalarının haklarına zarar vermemeyi, doğru bilgi vermeyi kabul ederler. Kurallara aykırı davranan kullanıcıların uygulamadan çıkartılma hakkı saklı tutulur ve sayfaya erişimi engellenebilir.
16. Uygulama ile ilgili her türlü soru, öneri ve şikâyetleriniz için vosym@buzz20.com adresine e-posta gönderebilirsiniz.

Etiketler: ,

Bu yazı için 5 yorum yapıldı:

 1. Mehmet Eren Masaracı dedi ki:

  İndirim kampanyasına giren ürünler hangileri acaba bu hafta?

 2. İbrahim Onat Belge dedi ki:

  Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

 3. Nebi Sever dedi ki:

  Güncel çekiliş var mı arkadaşlar ben iyi şanslı bir insanım kesin katılırım ve kesin kazanırım

 4. Elif Beyza Çark dedi ki:

  Kızlar bana bir indirim kupon kodu verir misiniz aramadığım yer kalmadı nereden bulacağımı bilemedim ya

 5. Ayşe Ferhunde Kürkcü dedi ki:

  Güncel çekilişler içinde iphone8 çekilişi vardı da hangi marka yapıyordu bulamadım bir türlü

Yorum Yaz