CarrefourSa, ‘Hepsi Benim Mi?’ Kampanyası

CarrefourSa, ‘Hepsi Benim Mi?’ Kampanyası
Carrefoursa, Facebook’da yeni başlattığı Hepsi Benim Mi kampanyası ile müthiş hediyeler veriyor. Siz de katılmak için, buraya tıklayıp hediyenizi seçebilir, daha sonra arkadaşlarınızı uygulamaya davet edebilirsiniz.
Hepsi Benim Mi? Kampanyasına katıl!
Hepsi Benim Mi? Kampanyasına Katıl

Bu kampanyaya katılarak; Dect Telefon, Saç Kurutma Makinesi, 32 GB USB Bellek, Baskül,

Mehtap desenli Tencere, Mehtap Wok Tava 30CM, Mehtap Tava, Faber Castell Sert Kapak Defteri, İron Man 3 VCD ve Faber Castell Roller Kalem kazanabilirsiniz.

1. www.facebook.com/carrefoursaturkiye adresli Facebook sayfasında yer alan ve 41 29 Medya Internet Egt. Ve Dan. Reklam San. Dış Tic. A.Ş. (“41? 29!“) tarafından geliştirilmiş olan uygulama üzerinden gerçekleştirilecek Hepsi Benim Mi Kampanyası (“Kampanya”), CarrefourSA Carrefour Sabancı Ticaret Merkezi A.Ş. (“CarrefourSA”) tarafından düzenlenmektedir.

2. Kampanya, CarrefourSA Facebook sayfasında 25.10.2013 tarihinde başlayacaktır.

3. Uygulamaya giren kullanıcıların öncelikle www.facebook.com/carrefoursaturkiye adresindeki “CarrefourSA” Facebook sayfasını beğenmeleri, çıkan ürün yelpazesinden istedikleri ürünü seçmeleri ve daha sonra seçtikleri ürünü kazabilmeleri için, ilgili ürün yelpazesinde gerekli puanı toplamaları gerekmektedir.

4. Kullanıcılar gerekli puanı topladıktan sonra ikincil olarak, uygulama sayfasındaki, ad, soyad, email, telefon ve adres bilgilerinin yer aldığı kayıt formunu doğru ve eksiksiz bir şekilde doldurmaları gerekmektedir.

5. Kullanıcıların uygulamada puan kazanmaları için, uygulamayı kendi facebook sayfalarında paylaşmaları, arkadaşlarını bu uygulamaya davet etmeleri ve davet ettikleri arkadaşlarının da uygulamaya girmeleri gerekmektedir. Kullanıcılar her başarılı arkadaş davetinden 1 puan kazanacaklardır. Kullanıcıların puan kazanabilmeleri için uygulamaya davet ettikleri arkadaşlarının daha önce uygulamaya girmemiş olması gerekmektedir.

6. Uygulamada Kampanya kapsamında kazanılabilecek ürünler, 5 adet Dect Telefon, 10 adet Goldmaster markalı Saç Kurutma Makinası, SanDisk markalı 5 adet 32 Gb’lık USB, 10 adet Goldmaster markalı Baskül, 6 adet Mehtap markalı 26cm ölçülerinde Tencere, Mehtap markalı 14 adet Wok Tava, 30 adet IRON Man filminin Dvd’si, 30 adet IRON Man filminin Vcdsi, Mehtap markalı 9 adet 30cm ölçülerinde Tava, 30 adet Faber Castell Sert Kapaklı Defter, 30 adet Faber Castell Roller Kalem’dir. Her bir kullanıcı Kampanya kapsamında bu ürünlerden yalnızca 1 (bir) adet kazanabilecektir. Kampanya, ilgili ürün stokları ile sınırlıdır.

7. Kampanya kapsamında hediye kazananlar, ilgili ürünler için gerekli puanı toplayanlar arasında, gerekli puana ulaştıkları zamana göre yapılacak sıralama ile belirlenecektir. Stoklar tükendiğinde hediye kazananlar www.facebook.com/carrefoursaturkiye adresindeki uygulama sayfasında duyurulacak ve hak sahiplerine sayfadaki bilgi formunda belirttikleri e-posta adresleri yoluyla ulaşılacaktır.

8. Hediye kazanan kullanıcılara, bilgi formunda girdikleri e-posta adresiyle ulaşılamadığında CarrefourSA veya 41? 29! tarafından herhangi bir sorumluluk kabul edilmeyecektir.

9. Kampanya sonunda hediyeler, uygulama sayfasında ilan edilen hak sahiplerinin uygulamada bilgi formunda beyan ettikleri adreslerine kargo yoluyla gönderilecektir. Hediye sahiplerinin, adreslerinde bulunamaması ve/veya yanlış adres beyanı ve benzeri problemlerden dolayı hediyelerini teslim alamamasından CarrefourSA veya 41? 29! sorumlu tutulamaz. Bu halde Katılım Koşulları madde 11 hükmü saklıdır.

10. CarrefourSA veya 41? 29! tarafından, Kampanya boyunca, Kampanya sonuçlarını olumsuz yönde etkileyecek şekilde bilgisayar teknolojilerini kullanarak hile yaptığı tespit edilen ya da haksız yollardan kazanç elde ettiği tespit edilen katılımcıların o güne kadarki bütün puanlarını hiçbir uyarı yapmadan iptal etme hakkına sahiptir. Bu kişiler kazananlar listesinde yer alsalar bile yapılan incelemelerde kurallara aykırı bir işlem ya da davranışı tespit edilmesi halinde katılımcıların bütün topladığı puanlar silinecek ve hediye kazanma hakkı ortadan kalkacaktır.CarrefourSA ve 41? 29!, bu Kampanya’ya katılım esnasında, katılımcıların kişisel bilgisayarları ve/veya internet erişimlerinden ve/veya herhangi bir teknik aksaklıktan dolayı (İnternet hızının düşük olması, bağlantının kopması vb.) oluşabilecek her tür aksaklıklardan ve söz konusu bilgisayarlara yetkisiz erişim vb. durumlardan kaynaklanabilecek problem ve zararlardan dolayı sorumluluk kabul etmez.

11. Katılımcılar, hediyelere hak kazanabilmek için kendilerinden uygulamadaki bilgi formu kapsamında istenen bilgileri, doğru ve eksiksiz olarak sağlamakla yükümlüdür. Katılımcı, Kampanya kaydı sırasında kendisi tarafından yanlış, eksik ya da sahte beyan edilen bilgiler sebebi ile Kampanya kapsamında yaşanabilecek, hediyenin fiziken teslim edilememesi dolayısı ile hediye hakkının iptali dahil ancak bunlarla sınırlı olmamak üzere, her türlü aksaklıklardan ve hak kayıplarından dolayı, CARREFOURSA ve 41? 29! sorumlu tutulamayacağını ve bu hallerde, Kampanya kapsamında hediyeye hak kazanılmış olsa dahi, hediye için herhangi bir hak talep edemeyeceğini peşinen kabul eder.

12. CarrefourSA ve 41? 29! çalışanları ve 18 (onsekiz) yaşından küçükler Kampanyaya katılamaz, katılmış ve hediye kazanmış olsalar bile hediyeleri kendilerine verilmez. CarrefourSA, 18 (onsekiz) yaşından küçüklerin kampanya kapsamında herhangi bir bilgi sunmaları ve/veya Kampanyaya katılmalarından dolayı herhangi bir şekilde sorumlu tutulamaz.

13. Hediyeye hak kazananlar, hediyelerini nakit karşılığı talep edemez, kazandığı hediyeyi değiştiremez, hediye hakkını üçüncü kişilere devir veya temlik edemez ya da satamaz.

14. Kampanyaya katılan tüm katılımcılar yukarıda belirtilen Katılım Koşullarını aynen kabul etmiş sayılır. CarrefourSA; Kampanya koşullarını, süresini ve hediyesini Kampanya süresince dilediği zamanda ve önceden bildirmeksizin tek taraflı olarak değiştirme hakkını saklı tutar.

15. Facebook promosyon kuralları ve Facebook’un sair düzenlemeleri, mevzuat değişikliği, resmi merci veya yargı kararları kapsamında Kampanya uygulamasının durdurulması sonucunu doğuracak herhangi bir durumun meydana gelmesi halinde, CarrefourSA hiçbir şekilde sorumlu tutulamaz ve CarrefourSA’dan herhangi bir tazminat talep edilemez.

16. Katılım koşulları ile ilgili ihtilaflarda İstanbul Merkez Mahkemeleri ve İcra Daireleri yetkili olacaktır.

17. “Bu kampanya MPİ’nin 23.10.2013 tarih ve 58259698.255-05-02-3845-9589 sayılı izni ile kapsamdışı bırakılmıştır.”

Etiketler: ,

Bu yazı için 1 yorum yapıldı:

  1. Mustafa Doğukan Berberoğlu dedi ki:

    Sayın cumhurbaşkanım şunlara bir emir ver de her gün indirimli ürün satışı yapsınlar. Yapmayanların ayaklarını kırsınlar 🙂

Yorum Yaz